Sayfa 61/64 İlkİlk ... 11515960616263 ... SonSon
Arama sonucu : 511 madde; 481 - 488 arası.

Konu: INGRM - Ingram Micro Bilisim Sistemleri AS

1.  Alıntı Originally Posted by Asd3232 Yazıyı Oku
    Armada devir mi oluyor dostum

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Evet kaptaki açıklamaları okuyabilirsiniz.Muhtemelen yakın zamanda çağrı duyurusu çıkar çünkü çağrı yapacaklarını belirttiler kaptaki duyuruda

2. Çok baskı yaptılar çok. Başka hisse olsa bu haberlerle uzaya çıkmıştı... nasip varsa alırız 3 5 kuruş, beklemeye devam

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tebliğe göre çağrıdan yararlanmak için devrin yapıldığı tarih olan 31 Mart tarihi baz alınacaksa tren kaçmış olmuyor mu bu durumda... Yani ben 19 Nisan 2021 de aldım diyelim. Bu durumda çağrıdan yararlanamıyorum yanlış yorumlamadıysam. SPK tebliğinde önceden böyle bir şey yoktu. Bunun da patron lehine suyunu çıkarmışlar... Ky ye kim ne zaman para yedirmiş ki zaten?

(3) Zorunlu pay alım teklifinden yararlanabilecek pay sahipleri ve pay tutarlarının belirlenmesinde;
    a) Birinci fıkra kapsamında ortaklığın yönetim kontrolünü sağlayan payların veya oy haklarının iktisabının kamuya açıklandığı tarih,
    b) İkinci fıkra kapsamında ortaklığın yönetim kontrolünü ele geçirmeye ilişkin ortakların kendi aralarında yaptıkları özel yazılı anlaşmanın kamuya açıklandığı tarih esas alınır.

4.  Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Tebliğe göre çağrıdan yararlanmak için devrin yapıldığı tarih olan 31 Mart tarihi baz alınacaksa tren kaçmış olmuyor mu bu durumda... Yani ben 19 Nisan 2021 de aldım diyelim. Bu durumda çağrıdan yararlanamıyorum yanlış yorumlamadıysam. SPK tebliğinde önceden böyle bir şey yoktu. Bunun da patron lehine suyunu çıkarmışlar... Ky ye kim ne zaman para yedirmiş ki zaten?

(3) Zorunlu pay alım teklifinden yararlanabilecek pay sahipleri ve pay tutarlarının belirlenmesinde;
    a) Birinci fıkra kapsamında ortaklığın yönetim kontrolünü sağlayan payların veya oy haklarının iktisabının kamuya açıklandığı tarih,
    b) İkinci fıkra kapsamında ortaklığın yönetim kontrolünü ele geçirmeye ilişkin ortakların kendi aralarında yaptıkları özel yazılı anlaşmanın kamuya açıklandığı tarih esas alınır.
    Bunu hiç düşünmemiştim

Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Bunu hiç düşünmemiştim

Başka düşünmeyen var mı?

6.  Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Başka düşünmeyen var mı?
    Başka düşünen varmı deseniz daha doğru olacaktır

Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Başka düşünen varmı deseniz daha doğru olacaktır

Peki öyle diyelim... Görünen o ki; pek bir yatırımcı da yok... Sorgulayan yatırımcı...

8.  Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Peki öyle diyelim... Görünen o ki; pek bir yatırımcı da yok... Sorgulayan yatırımcı...
    Burada yazan yok ama 600 kişilik bir telegram grubunda sadece armada yatırımcısi olarak topanladik, belki oradasinizdir bilmiyorum ama dilerseniz boyurun gelin sizde katılın bize)

Sayfa 61/64 İlkİlk ... 11515960616263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •