Anket Sonuçlarını Gör: 2018-2019 Xu100 Tahminleriniz?

Oylayan
159. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 50,000-60,000 ARASI

40 25.16%
  • 40,000-50,000 ARASI

12 7.55%
  • 60,000-70,000 ARASI

84 52.83%
  • 40,000 'den AZ

29 18.24%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 103/119 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon
Arama sonucu : 950 madde; 817 - 824 arası.

Konu: 2018-2019 ekonomık krizi bekleniyor#borsa neden düşmüyor? Büyük hisse analizleri

1. Ersoy bey lütfen yardım!
    sürekli mi yasaklandınız?
    27 ağustosta en son yazdıklarımı okuyun Ersoy bey.
    web üzerinde araştırma yapıyorum ve sizin 2025 tarihli tahminleriniz ile aynı şeyleri anlatan bir video buldum.
    https://www.youtube.com/watch?v=tB2IYja8I3Q
    Anlattığı konu basit altın fiyatları ons olarak resmen uzay roketi gibi olacak deniliyor çünkü piyasanın sahiplerini isim vererek altın fiyatlarını manipule etmek ile ilgili birşeylerden söz ediyor.Bu altın fiyatlarının roket gibi artmasını engellemek için U.S.A. dolar fiyatını tüm para birimlerine karşı aşırı derecede değerlendirecekmiş.bunlar hakkında ve önceki mesajım için cevap verirseniz acil yardıma ihtiyacım var. kredi çekerek dediğiniz gibi kilolarca altın aldık üstüne birde gayrimenkulleri ucuza olsa dahil satın demiştiniz diğer forumda iki evimiz vardı eder fiyatlarının yüzde otuz altına sattık yine altın aldık ne yapmalıyız 2022 de gerçekten piyasalar çöker ve altın gram fiyatları anlatılanlar gibi ve sizin anlattığınız gibi bin liraları geçebilirmi? piyasa çökmeden satacak gayrimenkulleri satmak için elimizi çabuk tutalım.

2.  Alıntı Originally Posted by VANESSA Yazıyı Oku
    Ersoy bey lütfen yardım!
    web üzerinde araştırma yapıyorum ve sizin 2025 tarihli tahminleriniz ile aynı şeyleri anlatan bir video buldum.
    Anlattığı konu basit altın fiyatları ons olarak resmen uzay roketi gibi olacak deniliyor çünkü piyasanın sahiplerini isim vererek altın fiyatlarını manipule etmek ile ilgili birşeylerden söz ediyor.Bu altın fiyatlarının roket gibi artmasını engellemek için U.S.A. dolar fiyatını tüm para birimlerine karşı aşırı derecede değerlendirecekmiş.bunlar hakkında ve önceki mesajım için cevap verirseniz acil yardıma ihtiyacım var. kredi çekerek dediğiniz gibi kilolarca altın aldık üstüne birde gayrimenkulleri ucuza olsa dahil satın demiştiniz diğer forumda iki evimiz vardı eder fiyatlarının yüzde otuz altına sattık yine altın aldık ne yapmalıyız 2022 de gerçekten piyasalar çöker ve altın gram fiyatları anlatılanlar gibi ve sizin anlattığınız gibi bin liraları geçebilirmi? piyasa çökmeden satacak gayrimenkulleri satmak için elimizi çabuk tutalım.

Bende simdi donu atleti satıp altın almaya gidicem
    Hadi bye
    Yav işlere bak
    Alın alın hepsini alın kimseye kalmasin

Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Bende simdi donu atleti satıp altın almaya gidicem
    Hadi bye
    Yav işlere bak
    Alın alın hepsini alın kimseye kalmasin
    Bana mizansen geldi zaten. Elindeki gayrimenkulü yok pahasına satıp kim altın alır. Geyik çeviriyor belli ki.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

4.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Bana mizansen geldi zaten. Elindeki gayrimenkulü yok pahasına satıp kim altın alır. Geyik çeviriyor belli ki.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Ne kadar guzel makara yapionuz

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yarin borsa ne olur gibi klişe bir soruyla başlıyorum

6. http://hisse.net/haber/?p=3103
    yok yok geyik değil vallaha billaha elimdekini yüzde otuz ucuza verdim.
    yukarıdaki haber ile bunun bir kanıtı olarak ekledim yüzde otuz faiz olacak demişti ersoy bey ve oldu gibi.
    ersoy bey bunu nasıl faizler yüzde onüç olduğu zamanda bilebildi nasıl bir kaç yıllık tahmin verebildi şaşkınım.
    altın fiyatını yüzelli yüzkırk lira olduğu zamanda nasıl bilebildi şaşkınım.
    tek tutmamış tahmini kaldı : borsanın yetmişbin olması
    onun için faizleri artmış görünce ilk kez ersoy beyin riskli sistemini dinleyip yüksekten 1 adet kontrat viopta sattım.
    umarım yardım yardım diye feryat figanımı duyar birileri.

7.  Alıntı Originally Posted by VANESSA Yazıyı Oku
    http://hisse.net/haber/?p=3103
    yok yok geyik değil vallaha billaha elimdekini yüzde otuz ucuza verdim.
    yukarıdaki haber ile bunun bir kanıtı olarak ekledim yüzde otuz faiz olacak demişti ersoy bey ve oldu gibi.
    ersoy bey bunu nasıl faizler yüzde onüç olduğu zamanda bilebildi nasıl bir kaç yıllık tahmin verebildi şaşkınım.
    altın fiyatını yüzelli yüzkırk lira olduğu zamanda nasıl bilebildi şaşkınım.
    tek tutmamış tahmini kaldı : borsanın yetmişbin olması
    onun için faizleri artmış görünce ilk kez ersoy beyin riskli sistemini dinleyip yüksekten 1 adet kontrat viopta sattım.
    umarım yardım yardım diye feryat figanımı duyar birileri.
    Dolarin teknik gitmesi gerekli demisti.acaba aralikta bekledigi dolar rallisi agustosta mi oldu.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by VANESSA Yazıyı Oku
    Ersoy bey lütfen yardım!

2025 tahmini mi dediniz hocam? Aksamdan sabaha ne olacagini kestiremedigimiz bir ortamda, sanki biraz fazlaca uzun vadeli tahmin olmus bu...Hayirlisi diyelim...
    Rasgele...

Sayfa 103/119 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •