Anket Sonuçlarını Gör: 2018-2019 Xu100 Tahminleriniz?

Oylayan
159. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 50,000-60,000 ARASI

40 25.16%
  • 40,000-50,000 ARASI

12 7.55%
  • 60,000-70,000 ARASI

84 52.83%
  • 40,000 'den AZ

29 18.24%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 52/119 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon
Arama sonucu : 950 madde; 409 - 416 arası.

Konu: 2018-2019 ekonomık krizi bekleniyor#borsa neden düşmüyor? Büyük hisse analizleri

1. Ersoy dayi yaz... Daha cok yaz... Kuzu ayvagobek ve senin gibi adamlar olmasa tekneyi nasil yurutecegiz?

2.  Alıntı Originally Posted by Dentex Dentex Yazıyı Oku
    Ersoy dayi yaz... Daha cok yaz... Kuzu ayvagobek ve senin gibi adamlar olmasa tekneyi nasil yurutecegiz?
    tebrikler..............
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3. bu adam yazmaya başladığından beri portföyü %200 yaptım devammmmmmm
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4. https://www.haberler.com/turkiye-de-...094993-haberi/ bankalar alacaklarını bedavaya satıyor ersoy bey

düşünceleriniz nedir bu konuda kriz 2018 demi olacak yoksa 19 damı hala soru işreti var

5. bence haber doğru

6.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    merkez bankası özel toplantılarla baĞzı kesimlere önceden haber veriyormuş. kaynak aşağıda inanıp inanmamak size kalmış

http://www.paraanaliz.com/2017/ekono...clamasi-19179/

elçiye zeval olmaz
    bence bu haber kesinlikle doğrudur

7.  Alıntı Originally Posted by RUTINOGLU Yazıyı Oku
    S.A. Buldunuz savunmasız boş meydanı saldırın.adamın haftalık düşeceğiz demesi demekki birilerini çok rahatsız etmiş olacak ki hemen ajanlarını göndermiş buraya saldırsın diye.ne oldu piyasayı bizler satarken kaldırmak ve haftasonu mal taşımak zorunuza mı gitti? Ersoy doğru söylüyor piyasayı yönetenlerin ajanları ise devamlı saldıracak bizlere mal satana kadar .adam demişki mart-nisana kadar çakılmamız gerekli doların alıp başını gitmesi gerekli ancak bir yandan da "bizler satarsak bize satana kadar yukarı çekecekler" dememiş mi ? o zaman sorarım şimdi buradan alıp aralık veya ocakta istedikleri kadar yukarıya çekerlerse çeksinler kanmamak mı önemli yoksa aldık ertesi gün birbirimizi teselli etmek mi önemli.benimde son 20 yılda herşeye inancım yıkıldı.borsada yıllık bazda çok şükür %50-60 kazanıyorum nasıl derseniz gözlerimi reklamlara kapattım mal taşımıyorum bu hafta ittifak gelecek hafta kront misali (isimlere takılmayın örnek sadece)bundan %4-5 diğerinden %3-2 kazanıp arkama yaslanıp gece rahat uyumaya çalışıyorum.Sağolsun Ersoy bizlere VIOP öğretti evet yüksek kazandırıyor viop ama riskleri yok mu var.adam zaten risklerini yazmış 10bin tl yatırıyorsan hesabında 30bin tl olacak demiş.zaten bu bu 30bintl toplamdan günlük FON almışsın gibi faiz alıyorsun para bağlamıyorsun hisse gibi.kaldıraçlı olduğundan %1 hareket kaldıracına göre bazen %10 kazanç ile sonuçlanıyor.eminim ki bu cuma gününe kadar milletin Shortlarını kapattırmak için piyasa yükseltildi.ben SP500 short çektim 7 puanda 3000 dolar zararla kapattım Stoploss oldum .tutsam dahada zararım artacaktı.ne yaptım ters pozisyon aldım 1500ünü geri alıp hemen kapattım . yani adamı suçlamak karalamak bizlere ne katacak düşünelim?durduk yere karalama operasyonu hemde bir çok kullanıcı isminden beni düşündürüyor?aklıma soru işaretleri geliyor demek ki bu Ersoy birşeyleri çok iyi parmak basmış ki dinlenilmemesi sağlanmaya çalışılıyor gibi geliyor. adamın grafikleri hep tutmuş adam bütüne bakıyor olsa olsa nereye kadar alabilirler borsayı diye hesap yapmış grafikler çizmiş Eğer birileri karalayacaksa onun kadar emek ve zaman harcayıp karalasın içim rahat olur.şuan TCMB stoklarında tarihi düşüş haberini gördükten sonra koşarak kaldıraçlı dolar aldım sattım hızlı hareketler beni korkuttu sonra ersoyun yorumunu okudum doların düşebileceği yeri gördüm şimdi o seviyeleri alım için bekliyorum ama yinede az az topluyorum düştükçe. bir düşünecek beyin sahibi iseniz Ersoy gibi düşünerek yazın "beyin bedava" -vay ersoy böyle vay şöyle -bunlar boş laflar SP500 2816 demedi mi ersoy orayı gösterecekler demedi mi? oraya kadar altta ezilirsiniz demedi mi? dedi ama dinlemedik.SP500de oraya kadar long çektim ne kadar kazanç elde ettim shortlayayım dedik savaş haberinden sonra 3000dolar zarar yazdım 1 günde.
    bencede çok spek ajanı var ersoyla uğraşan kimsede nokta atışı yapamaz herkes bilsin kriz yok olmayacak uçuyoruz cozşuyoruz diyenlere asgari ücret 1400 tl eflasyon ve işsizlik 2008 üstüne çıkmıştır hemen herşeye yüzde 30 vergi artışı ne için yapılır bu kriz gecikdi şimdiye dek çoktan çıkması gerekirdi nekadar ötelenirse dünyaya bedeli okadar ağır olacaktır

8. Ersoy'un en komik yanı, sahte kimliklerle farklı telefonlardan tekrar tekrar kendi batışına destek olması

Sayfa 52/119 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •