Anket Sonuçlarını Gör: 2018-2019 Xu100 Tahminleriniz?

Oylayan
159. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 50,000-60,000 ARASI

40 25.16%
  • 40,000-50,000 ARASI

12 7.55%
  • 60,000-70,000 ARASI

84 52.83%
  • 40,000 'den AZ

29 18.24%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 69/119 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon
Arama sonucu : 950 madde; 545 - 552 arası.

Konu: 2018-2019 ekonomık krizi bekleniyor#borsa neden düşmüyor? Büyük hisse analizleri

1. ####

####

###

NOT:siyah ekrandaki GRAFİK 12 saatliktir.
    piyasayı alan TRADER lar bu kadar Pips ile piyasayı TAŞIR unutmayın TERSTE kalmayın.

####

GÖRÜLDÜĞÜ gibi öncelikle TEKNİK bize Geleceği söylemiş İÇ piyonlar ve DIŞ piyonlar sadece kendilerine verilen görevleri yaparak oyunlarını ve tiyatrolarını oynuyorlar

2019= kriz yılı borsa çakılır
    DOLAR euro kimbilir kaç olur
    halk fakirleşir
    daha fazlavergi alınır
    uyanıklar fırsatçılar türer
    MESELA araçlarda ÖTV indirimi örtülü olarak HALEN bizim otomobil ithal EDEN KADROLAR fiyatları indirmedi
    unutmayın taban limit 40bin TL den 46bin tl ye çıktı
    40bin tl maliyeti var diyen otomobil satıcıları bence fiyatlarını düşrmek için ARACI satarken ARTIK hizmet FİYATLARINI yani üstüne ekledikleri KAR rakamlarının üstünden de DEVLETE ÖTV ve KDV verdirdikleri için VATANDAŞA artık HİZMET bedellerini ARAÇ faturasından ÇIKARTMALARI gerekmektedir.
    bunu unutmayın kendinizi ENAYİ yerine koydurtmayın.
    örnek bir araçtaki bayii karları yaklaşık %20lere kadar çıkmaktadır neden derseniz ?
    HİÇ filo alımı yaptınız mı? her 10 adet araç alımında %10 net indirim
    30 adet ve üstünde %15 net indirim alıyorsunuz.
    kısacası :bir vatandaş enayi bu ülkede zanneden bir zihniyet mevcut.
    araç parça işini hiç anlatmıyorum bile
    2-3 dolarlık parça bizde 160tl son kullanıcıfiyatı.
    LASTİK işi oto lastik maliyeti 5dolar olan lastik (herşey dahil ) 200tl-250tl

CEP telefonu işini hiç anlatmaya gerek yok sanırım

####
    bizim kısa yoldan ZENGİN olma peşindeki insanımız yolunacak tavuk yerine koyulur bizim ülkede
    iş ADamı olmaya falan da gelmiyor buralarda önce yerel otorite öpüyor iyi öptürmezseniz iş yapamıyorsunuz

bu yüzden en iyisi güney korede iş yapmak
    veya ucuz ülkelerde tanıdığım onlarca iş adamı var neden gelip bizde iş yapmıyorlar ? neden afrikanın bir ucunda yaşıyorlar?

####

neyse Kısaca devamlı söylediklerimi söylemek gerekiyor yine Fiziki altın tutun.ama yastık altında saklayın evinizdeki KASA da saklayın kiralık kasa da saklayın ama kesinlikle Bankalara emanet etmeyin.döviz mi altın mı petrol mu derseniz şuan petrol ve ALTIN en favorim
    1 lot petrol ile 100 varil almış oluyorsunuz her bir CEnt artış size 1 dolar kazandırıyor.

#####
    HALKB aylık grafiklere bakın sistemi göreceksiniz çok Baskıladılar yavaştan toplamak gerekli
    bakın bir kaç sayfa önce sinyal üretti dediğim hisselre göz attınız mı?
    ITTFH demiştim ne oldu kaldırdı indirdi aldı elimizdekileri taşıdı.
    daha yukarılar hızla gidilebilir çünkü Grafik kopartma noktalarını destek yapıyor.

###
    GYO hisseleri çok FENA patlayacak bu faiz ortamında
    bir kaç tanesi tabii ki HARİÇ
    RYGYO mesela
    FAİZ yüksek olursa iç TALEP kesilir FAİZ yüksek olursa DÖVİZ yükselmez DÖVİZ yükselmezse GYO lar a yabancı ilgiside OLMAZ
    DOLAR beklenen olması gerektiği YERLERE HIZLA gelirse çok iyi olur çünkü AŞIRI pahalı bir ülke oluyoruz

2. SADECE korkutuyor

####

GLOBAL savaş riski takip edilmeli

####

SAVAŞ riskli ise ALTIN toplanır

####
    BORSA grafiklerine AYLIK bakın ne yapmanız gerektiğini piyasadan kaç yıl uzak durmanız gerektiğini anlarsınız
    ####
    DOLAR ı düşürdükçe toplayabilirsiniz Haftasonu SWAP faizi ödemek istemezler bu yüzden SAĞLAM fırlatırlar 2 güne DOLARI
    ####
    NEEDEN DOLAR çıkar diyorum çünkü DOLAR ENDEKSİ SERT RALLİ GRAFİĞİNE DÖNDÜ
    televizyon halen EURO ile sterlin dese dahi DOLAR endeksi öyle söylemiyor
    kısacası DOLAR endeksi ile TRY bazlı ÇALIŞIRSAK
    DOLAR endeksindeki RALLİ ile DOLAR/TRY gelmesi gereken yerlere GETİRİR DOLARI BAKIN
    bütüm TEKNİK analiz ler birbiri ile uyumlu dikkatinizden KAÇmIYOR umarım??

3. bir önceki RESİMdeki (siyah ekran) oluşmasına az kaldı DESTEK
    3,78610 hesaplamıştım
    ben 78700lerden 10lot alıp sattım birazını işlemleri bütün yapmıyorum AZ az çok adetli yapıyorum
    3,79630 ise ÜSTTEKİ direnç GEÇERSE YİNE 10 lot alırım çünkü YÜKSELİŞ için bir engel kalmıyor
    bu arada aldıklarımın bir kısmını saklıyorum çünkü bugün 3,83500 ler geçilir
    Son düzenleme : ERSOYDELTA; 11-01-2018 saat: 11:35. Sebep: düzeltme

4. 4 saatlik GRAFİKTE bir dahaki 4 saat içinde HEDEF 3,81010tl
    ve gün içinde 3,84400 e dayanacak

5. USDTRY bugün fena ters kşe yaptı
    10 000 usd zarar ancak TErs işlemler ile 5000e düşürdüm zararı
    ANCAK petrolden vurduk
    bugün biraz el boşalttım benden sonra hızlı yükseldi
    63.90 ile 64.2 arası satacaktım ben sattıkça hızlı aldılar
    sağlam bir kar bıraktı
    .
    PİYASALARA verilen haberlere bakar mısınız?
    resmi açıklamalar geliyor ÖZEL sektör ve kamu sektöründen BEKLENTİMİZ böyle şöyle
    diye arkadaşım burası fırsatçılar ile dolu DANIŞIKLI dövüş içindeyiz
    ALTIN dedik adamlar altın düşecek dedi sonuç hızlı bir ralli KALDIRAÇLI işlemlerde sağlam kazanç bıraktı hemen gidip fiziki ALTIN aldım o kazançlarla
    ####
    PETROL dedik KAYA GAZI dediler sonuç hızlı bir ralli oldu
    GENELin yaptıklarını bir şekilde TERS köşe yapıyorlar sanki.
    ####

TEKNİK takılan yazdığım hisselere bakın ancak dikkat edin bu aralar çünkü BORSAYI KALDIRIP indirmek ÇOK kolay
    KALDIRAN kişiler 2016 temmuzun dan bugüne MAL sattırmamak için resmen şirketleri dahi zorlamışlar
    mesela ne duyduk daha nisan aylarından bugüne büyük HOLDİNG ve şirketler kendi hisselerini satmadı mı?
    örnek : sabancı,KOç,turkcell vs..
    adam inatla aldı çünkü bu borsa psikolojisidir.
    kaldır HABER ÇIKART ve SAT.
    teknik takibe takılmış bir hisse daha
    unutmayın bir dahaki ay 2,50 üstüne atılmazsa dediğim şekilde düşüşe mahkum olabilir aşırı riskli
    çıkacak haberler önemli DOLARa aşırı bağımlı bir hisse.

####
    halkb toplanmaya devam ediyor
    yapılan işlemlere bakın küçük küçük alımlar kademeli alımlar yapanlar daima her hissede kazanır unutmayın
    ####

6. https://www.yenisafak.com/ekonomi/ot...ndirim-2951271
    işte bu yüzden aralık kasım ayında fiyat şişirmiş OTO satıcılarının fiyatlarını indirmediği halen görülmekte
    vatandaştan ilgili yerlere konuyu iletmesi şart artık.

7. Ersoy hocam bı sp ve Dow u düşüren ediniz.bu nedir böyle amansızca bir yükseliş.sanirim bistte dediğiniz gibi alıcı yok.

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Pazartesi USDTRY sert yukarı gidebilir dikkat edilmeli###

####
    ALTIN sıradaki hedefler resimde mevcut
    ####

####

Sayfa 69/119 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz