Anket Sonuçlarını Gör: 2018-2019 Xu100 Tahminleriniz?

Oylayan
159. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 50,000-60,000 ARASI

40 25.16%
  • 40,000-50,000 ARASI

12 7.55%
  • 60,000-70,000 ARASI

84 52.83%
  • 40,000 'den AZ

29 18.24%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 118/119 İlkİlk ... 1868108116117118119 SonSon
Arama sonucu : 950 madde; 937 - 944 arası.

Konu: 2018-2019 ekonomık krizi bekleniyor#borsa neden düşmüyor? Büyük hisse analizleri

1.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    benim gibi son 25 yılınızı harcayın bu işlere her gün bakın nasıl öğreniyorsunuz..öğrenmenin bir diğer yolu da Öğrenmeyi bırakıp öğretmeyi denemektir..

bu da farklı bir metot..

ben kişisel varlığımın %60ını tamamen fiziki ALTINA geçirdim son düşüşte.bankadan ZAR ZOR çektim müdürlerle kavga dövüş..
    tüm kazandıklarımı çekiyorken adam 5 iş günü uğraştırdı..ZIRHLI araçlarla farklı farklı şubelerden 2 hafta da hepsini çekebildim..

hayırlısı GÜVENİM % SIFIR.
    yuhh anasını sayın seyirciler 2 zırhlı araçla 2 haftadamı çektin paranı f16 çağırsaydın 2 tane
    kaç trlyondoların var ersoy bey

2.  Alıntı Originally Posted by ekrem uzun Yazıyı Oku
    yuhh anasını sayın seyirciler 2 zırhlı araçla 2 haftadamı çektin paranı f16 çağırsaydın 2 tane
    Haha ha tamam o zaman )))

3.  Alıntı Originally Posted by ekrem uzun Yazıyı Oku
    Belirli bir miktarın üzerinde nakit çekmek istediğininizde derhal çekemeyebilirsiniz.

Bir kredi kartı kapatmak için çıkarılan zorlukları düşünülünce kimbilir ne sıkıntılar olmuştur.

Kişi zaten çeşitli mesajlarınlarında milyon dolarlardan bahsetmektedir.

Bankaların ve şubelerin uyması gereken limitler vardır. Buna birde ödeme yapmak istemeyenlerin işi ağırdan alması eklenir.Çeşitli zorluk ve ikna yöntemleri devreye girebilir.

4. hep dolar ve altın tavsıye etmişsiniz. Avrupa bankacılık krızınden bahsedılmış. bu ortamda euro nun durumu nedır? Şuanda yatırımlarımı euro/dolar paritesinin düşük olmasından dolayı euro üzerine yapıyorum. Fikirleriniz merak ettim.

5. Ersoy hocam Türkiyedeki yabancı bankalara yatırdığımız dolar ve parayı yurtdışında istediğimiz kadarını çekebilme imkanımız var mı?

6. Bit coin ..vs.kripto paralar çok getiri sağlamış daha da prim yapacağı söyleniyor.. Çünkü takip dışı olduğundan daha da iyi olacak deniyor..teşekkür ederim..(Ersoy Abi)

7.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    Bugüne bugün 2017 nisandan günümüze yazdığım bir çok hisse olmuştur ancak Genele bakalım hangi yazdığım hisse önce Korkutup mal döktürmedi??
    DENGE,KOMHL,FLAP bunlar hep uçacak bilançolar uçuk demedim mi?

neyse ESCOM un haberlerini sabırla ben yaymıyorum piyasaya birileri yayıyor ancak ilgili haber:"batacak bitecek gibi" ben ise diyorum ki ESCOM gitmez buna karşılık olumlu yazdım ,yoksa en ufak bir bağlantım yok..KANITIM:0,56lara kadar basılıp hızlı toplanması ben toplayın dedikten sonrasıdır..
    kısacası hemen uçmaz belki ama uzun vadede 0,60 lı fiyatlar tekrar imkansız olabilir..krizden çıkınca uçacak hisselerden bir tanesi olabilir..

GELEYİM global krize?
    global kriz ve ANLATILAN altın ralli si hakkında yoıutube a videolar benyasaklıyken yüklendi..ben 6000 DOLAR ons fiyatı diyorum onlar ise 25000USD lerden bahsediyor..
    ben 2028 tarihini veriyorum..onlar 2021 diyorlar..ben diyorum ki 2021 de 3.DÜNYA savaşının ÇIKARTILMASI "dünyayı yönetenlerin planları arasında"

şuan Amerikanın bilinçli halkı kendilerini kendi istemediği kişilerin HİLE ve hurda ile yönettiklerini çok çok iyi biliyor..çıkacak isyanda ise ..Amerikan askerlerinin beyinleri yıkanmış durumda..kendi halkını toplu katliam ile öldürecek..bunun için FEMA lar kuruldu bunu bilmeyen kalmamıştır bilgili insanlar arasında...kısacası bizden istenen şey köpek gibi çalışmak SUSMAK düşünmemek VERGİ vermek..çocuklarımızın beyinleri daha 6 yaşında yıkanıyor..unutmayın belli büyük insanlarda önceleri VATANhainiydi..birileri onları böyle ilan etmişti..veya terörist ilan edildiler..boşuna sizlere SON 3 yıldır medya VATAN millet filmleri dizileri göstermiyor...ÜLKEmiz 2019 da savaşa giriyor bunun haberleri kulağıma GELDİ..
    ispatlarım:
    1-emekli Astsubay-istifa etmiş astsubay gibilerin sefer görev emirleri ile hazır olmalarını emirleri gönderildi
    2-aynı şekilde yedek subay istifa subay emekli subaylar göreve çağırıldı.
    3-Amerika IRAKdan çok başı ağrıdı artık bir maşa kullanacak bu MAŞA medyanında bize anlattığı gibi biziz..

4- tek ekonomi kanalı her gün "AÇIĞA satmayın çağrısında bulunuyor" kimse şikayet etmiyor gülünç
    5-mal alın ucuzuz diye artık aracı kurumlar müşterileri arıyor ve 1 YIL evet evet 1 yıl sizden SIFIR komisyon alalım anlaşmaları yapıyor..
    6-internetiniz her gün izleniyor..ne yazıyorsunuz ne yapıyorsunuz araştırılıyor..
    7-DOLARIN bugün reel değeri 14-17 TRY arasında ancak AMerika bunu koz olarak kullanıyor iktidarı TEHDİT etmek için
    aslında çıkıp REis deseki kardeşim bizi tehdit ediyorlar.dolar 25 try olacak emin olun bir çok kişi vatan için zarar etmeye razı olur..ancak bunu derse de demezsede iktidarını garantilemek için birşeyler gizlenmeli..çünkü Dünyayı yöneten güç bir günde tepe taklak indririr adamı..nasıl mı? bütün medyatik kişiler dizi oyuncuları vs..onların adamları hepsini örgütten gidecek bir mesaj yeterlidir..
    8-GAyrimenkul sektörü batıyor arkadaşlar bir SHORT işlemi yapılabilse emin olun büyüklerine yapardım..
    siz inanıyor musunuz SAVAŞ ortamında 100try eden bir arsa 10try olur? olmaz 1 TRY ancak eder

yanlış duymadınız...bizzat 1999 depremini avcılarda yaşamış birisi olarak,,hesabıma göre 1999 yazında 30-40milyar eden deniz manzalı evim depremden sonra 5 milyar etmedi..toplanması piyasasının ve değerin 10milyar olması 2002yi buldu..sonuçta 2014 te 650 000 e sattım ...şuan alan kişi aynı fiyata bana geri al diye yalvarıyor..almam çünkü KONUT sektörü faize duyarlıdır..faiz %28 se konut sektörü 3 yılda yarıya bile düşer..
    örnek:dolar alırım bu fiyatlardan 2019 ekim kasım gibi zaten minimum 10 try..

konut yerinde dahi saysa yine kardayım..
    ben ki kilo ile çin den mal getirip burada türk insanına kazık atmış bundan pişman olup tövbe etmiş birisiyim..bu işler böyledir..şuan X markasının bssit 1 dolarlık sensörü türkiyede 300 try ,,
    dediğim gibi siz halen 3 HARFLİ market zincirlerine gidin hepsi arasında anlaşmış sanki SU içme suyunu FRansadan EVİAN olarak getiriyor ..1,65 try olan su şuan 2,5try hadi bakalım??? fırsatçıdır bizim insanımız..belediye suya zam yapar vs..
    sen ise halen BORSADAN nasıl kazanırım diye Hesaplarsın adam bu şekilde parayı CUKKALAR:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...409#post398409

unutmayın ,DÜŞÜK dolar neye EŞİTTİR? düşük konut piyasasına eşittir yükselmesi ilk başta kriz yaratabilir ancak NE KADAR hızlı yükselirse KRİZ o kadar çabuk biter..
    yani AMERİKAYA yalvarıp doları 5 tl yapmak bize bir fayda sağlamaz..
    FAİZİ indir %5 e yıllık ..bırak dolar 25 try olsun bize çok faydası olur..
    ne olur peki
    100 000 try ye getirilen bir otomobil (vergisiz)
    500 000 try olur
    OLSUNDA bizim insanımızın EMEĞİNİN çalınmasına bir bakıma AZALMA olur..
    belki vergilrr aşağı çekilir böylece..mesela 100bine gelen araç 300 000 e satılıyorsa bu kez vergi ona göre ayarlanır ve 700bin e satılır..
    kısacası birilerinin ZEKALARI yok halen vatandaşa para harcatma çabasındalar..
    kaç ay önce yazdım sen halen 4K televizyon almak istiyorsun ancak JAPON evinde 47 K tv kullanıyor ..(biliyorum piyasada yok öyle birşey sadece özel kişilere hediye olarak gidiyor sen alsan alsan 8 k alırsın ancak..)
    sen de şimdi bana ERSOY delta 47k TV diye birşey uydurdu diye şikayet edersin 3 gram beyninle..

neyse : arkadaşlar son 1 haftadır ekonomi kanalları ve aracı kurumların destekleri ile mal PZARLANIYOR bende 1 lot mal yok alt kademelerden gelenleri ise SÜRELİ emirlerle üstlere yazıyorum ..%1 kazansam kardır..ki kazanıyorum unutmayın beklemeyin..SErmaye piyasalarında BÜYÜK YALAN şudur:"UZUN vadeci olun" sadece enayilik....

bir ARA hatırlarmısınız bilmiyorum F/K oranının YALANINI ve mal pazarlama amaçlı UYDURUKÇULAR tarafından SIKça kullanıldığını yazdım resim ile anlattım..
    F/K 3 olsun bunun anlamı 3 yılda paranızı amorti ediyorsun ama HANGİ faiz ortamında??? amerikada FAİZ %1,80 sende %28
    tabii ki ORADAKİ adamın F/Ksı 12-15 olacak.çünkü faiz düşük ...KISACASI ::faiz=düşük F/K
    bakın 1990lı yılalrın borsasına siz yeniyseniz ESKİLERİ dinleyin..O yıllarda faiz %70 ile %100 ler arasındaydı...F/K oranları ise bankalarda 1 ler falan..
    bunu TELEVİZYONDAKİ o SAHTE ve YALANCI aylık MAAŞLARI 1 000 000 try olan yatırım danışmanları isimli kişiler SİZE anlatır mı sanıyorsunuz?

sizler sadece SİSTEME kanmış kişilersiniz..unutmayın piyasanın AKLINI karıştırın...mesela 100 bin lot malınız var bunu 100 lot luk 1000tane emir ile piyasaya gönderin...yoksa ALGORİTMA ve robotların HEDEFİ olursunuz..
    VİRMAN işlemlerini bolca kullanın..
    5 ayrı güncel hesabınız olsun A kurumundan ALIP B den satın...YOKSA ALGORİTMA sizi HEDEF yapar..
    unutmayın bu adamlar AYDA 1 milyon try maaşları sizi domaltmak için alıyor.

Senin kafa kayış atmış dostum....sen bi ustaya gözük....!!!!!!!!!!!!!!!

Sayfa 118/119 İlkİlk ... 1868108116117118119 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •