Anket Sonuçlarını Gör: 2018-2019 Xu100 Tahminleriniz?

Oylayan
159. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 50,000-60,000 ARASI

40 25.16%
  • 40,000-50,000 ARASI

12 7.55%
  • 60,000-70,000 ARASI

84 52.83%
  • 40,000 'den AZ

29 18.24%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 99/119 İlkİlk ... 4989979899100101109 ... SonSon
Arama sonucu : 950 madde; 785 - 792 arası.

Konu: 2018-2019 ekonomık krizi bekleniyor#borsa neden düşmüyor? Büyük hisse analizleri

1.  Alıntı Originally Posted by pc_ogretmen Yazıyı Oku
    Hükümete helal olsun gelmekte olan krizi de rahibin üstüne atti oh misss.
    Peki hükümet bilmiyor muydu yol ve köprüye yatirilan milyarların sonucunun böyle olacagina tabi biliyordu ama devletin bekasi mi hükümetin bekasini mi düşünecekti.
    Üretime dayali bir ekonomi olustursalar belkide ilk 5 sene sonunda birdaha secilmeyeceklerdi milletin istedigini verdiler.
    Notlar dibte enfasyon en az yillik yuzde 30,dolar 6.15 cikmasa daha sukredecez faiz 25 lerde daha kötüsü ne olacak ben de merak ediyorum aylik maasimdan kalan olursa bist 30 ya da 50 den surekli alim yapacam 1-2 seneye borsa eski zirvesini gecer lakin pahalilik ve alim gücümüz 5 seneye eski haline gelmez diye düşünüyorum.

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Krizin gelecegi sanirim 2014 da bellidi.tabiki sucu atilacak birsey bulmalari tebrik edilecek olay.ersoyun paylastigi bi vidyodaki adamin kitabini okudum adam 2014 yilinda yazmis 2019 krizini.yani benim anladigim bu kriz muhakkak gelecek.ama hukumette bunu biliyo bence ona gore pozisyon aldi.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ersoy kim arkadaşlar ?

yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp benim sesli düşüncelerimin eseridir bilakis...

3.  Alıntı Originally Posted by ROOKY Yazıyı Oku
    Ersoy kim arkadaşlar ?

yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp benim sesli düşüncelerimin eseridir bilakis...
    Bu başlık ve benzeri iki tane daha başlığı açan bir üye, bazı çakalların tekerine çomak soktuğundan olsa gerek şikayet edilerek ceza aldı.

4. VATANINI satan insanlara umutsuzluk pompalıyan
    ersoy denen adam iykide ceza almış MEMLEKET
    biraz nefes alsın

5. Lütfen böyle yersiz ve milsiz yorumlar yapmayalım.

6. https://youtu.be/tYZoXONbZrU
    Bünyemiz sağlam değil mi yoksa.

7. Ortada kriz tahmini yok. Arkadaşın yazdığı tarihte xu100 çıkışa yeni başlıyordu bu bir..
    İkincisi global bir krizden bahsediyor, türkiye krizinden değil. italyanın batacağından bahsediyor, amerika rekor kırıyor italya düzelme aşamasında bu iki.

Üçüncüsü ise FED in daralmaya gitme sebebi 2008 krizinden çıkılsın diye bastığı paralar işlevini gördü, ekonomiler düzeldi. Ekonomiler rayına oturduğu için FED daralmaya gidiyor. Bakmayın siz ticaret savaşlarına falan millet mal almasın diye sıcak tutuyorlar. Amerika da hisse talebi dünyanın en yüksek seviyesinde.

Dünya 2015 de finansal kriz yaşadı, 2017 de bitti. Şimdi önümüzdeki 5 sene yeni rekorlar tazeleyecek.

Türkiye nin bu duruma düşeceğini bütün ekonomistler biliyordu, zor tahminler değil.

Alıntı Originally Posted by Acemi 16 Yazıyı Oku
    bazı çakalların tekerine çomak soktuğundan olsa gerek şikayet edilerek ceza aldı.
    Insanlara boyle ithamlarda bulunma. Kactir bunu yapiyorsun. Hangi tekere comak cokmus bir gostersene? Evirmeden, cevirmeden.

Adamin ceza almasinin sebebi sikayet degil, hisse pazarlamasi.

Sayfa 99/119 İlkİlk ... 4989979899100101109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •