Anket Sonuçlarını Gör: 2018-2019 Xu100 Tahminleriniz?

Oylayan
159. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 50,000-60,000 ARASI

40 25.16%
  • 40,000-50,000 ARASI

12 7.55%
  • 60,000-70,000 ARASI

84 52.83%
  • 40,000 'den AZ

29 18.24%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 39/119 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon
Arama sonucu : 950 madde; 305 - 312 arası.

Konu: 2018-2019 ekonomık krizi bekleniyor#borsa neden düşmüyor? Büyük hisse analizleri

1.  Alıntı Originally Posted by Econfinplus Yazıyı Oku
    90 binden beri short yapıp batmamak da bir başarı, takdir etmek lazım
    kaçıncı sayfada 125 ve 140 tan döner demiş delikanlı gibi yaz bakalım yazamazsan a..

2. İleri görüşlü düşünmek gerekli ErsoyDelta'nın dedikleri gibi baştan adam bu tür sataşmalara çok güzel cevap vermiş hangimiz 105000-100000 arasını satış fırsatı görmedik? doğru konuşalım birbirimizi kandırma oyunu oynamıyoruz.bunlardan dolayı boşuna Böyle bir insanı karalama saygınlığını düşürme yazılarına hiç inanmıyorum. ---Önemli kısım bizlere hangi zirvede mal satmak isteyenlerin hangi hisselerin sayfasında hangi hikayeler ile satmak istediklerini biz anlıyoruz. bugün bir tupraş olmuşsa 140tl ve öneriler AL TUT vs..diye çıkıyorsa fakat daha 1-2 yıl önce aynı hisse 50tl mişken birileri SAT aman eyvah korkun diyorsa bu sistem kime ait sorgulamak gerekli. ---grafikler yalan söylemez diye bir atasözü vardır buralarda bir de bunun adı borsa kim kime corsa demişler ,çok haklı bir söz çünkü yıllarca sayfalarda hisse pazarlayanlar hep kazandı bizleri Uzun vadeci yaparken kendileri hisseden hisseye zıplıyordu benim kuralım çok açık aylık %5 görünce kaç başka hisseye geç.her yıl %60 garanti. Ersoyun dedikleri tek tek çıktı söylediği her hisse %100 veya daha fazlasını getirdi inanmıyorsanız açar okursunuz çok değil bu gönderi mesajı mı adı her neyse şuan 305 adet olmuş. --Kehanetler yazıyor adam haklı mı çok haklı Ezoterik kehanet inanırım ben aytunç altındal gibi bir üstadın videosu vardı sayfalar önce adam söylüyor dünyayı yönetenler 2021 civarında hem savaş dünyanın en büyük krizini çıkartacaklar. bu insanlar medyadaki şifreler ile haberleşiyor çok açık ortada bunlar ersoydelta bunları okuduğunu yazmış belki haklı kim bilir. adam 3,35tl altında dolar imkansız yazdı 3,38tl sadece birkaç dakika görüldü devamında ralli yaptı.yıl sonu dolar tahminleri 4tl üstünde ersoy nisan ayından bu yana grafiklerle göstermiş 4,21tl geçilirse demiş 4,41 ve 4,61tl mart ayı 2018de görüğlecek demiş. o yüzden istediğiniz kadar karalayın adam tutturuyor.

3. O kadar abartmaya gerek yok gördüklerimi
    söylemeye çalışıyorum
    ###

sert bir 105000civarına dokundurma yapabilirler devamında terse yatırma planları var gibi
    önce 105000 sonra 118000 gösterip kasım ayını çizgi olarak grafikte bırakmak en büyük istekleri
    ###yukarda grafik ekledim
    ancak terse yatırıp grafikteki ani yükselişin terse dönmüş krımızı barını yanına koyabilirler

4. https://i.hizliresim.com/a1ldjR.jpg

####

grafiğe göre dip oluşumu 2020 yılını bulacak gibi ilk dip 2019sonlarına yakın
    bunların oluşma ihtimali teknikte sağlıklı çıkıyor ancak unutmayın TÜM SENARYO baştan belli bizler sadece HANGİ piyonun hangi zamanda oyuna KATILACApğına göre oyunu izliyor ve öğreniyor oluyoruz.
    birisi çıkar yarın birşeyler çıkartır SATACAK adam bulamayız
    119 000 endeks olma ihtimaline karşı 120000 civarı hedef alacak şekilde BATMA ihtimaline karşı Shortlara devam edenler kazanacaktır günlük iyi kar görünce shortları kapatıp üstten tekrar açmak en mantıklısı.
    kaldırac oranına göre %1 lik marjda sağlam kazançlar elde edebilirsiniz
    BÜYÜME hikayemiz bitti artık
    GLOBAL yönetenler Bizler için yeni bir SEÇİM ve siyasi yönetici çoktan seçtiler mi bunları MEDYAYI takip ederek anlarsınız
    adamlar demir leydiyi öyle bir iktidara getirdi ki İngilterede 40sene önce açın araştırın bizdeki X parti kurucusunu mu başa getiremeyecek?
    şimdiden BELLİ değil mi kimi istdikleri medyaya bakın anlarsınız zannedersiniz ÜLKEYİ kurtaracak abla.
    ###
    YENİ bir GAZ gerekliydi vatandaşa o gAZI bu abla verecek anlaşılan
    ancak sonuçta birilerinin HAKLARI iyice gidecek yine sermaye kazanacak
    ####
    tonlarca borç bilmem ne haberleri çıkar yakında karalama kampanyaları başlar
    2019 BİZLER için Siyasi krizler yılı dikkatli olun grafikler ZATEN sert düşüş veriyor.
    ben kişisel olarak Shortlara devam edecem günlük sağlam kaldırabiliyorum her aldıklarında KAFALARINA vuruyorum
    BANA sinir oluyorlar
    UNUTMAYIN RİSK YOKSA kazanç ta yok ama KÖRÜ körüne RİSK almak şuan yanlış
    GÜNEYkorede EV fiyatları İYİCE düştü SAVAŞ yüzünden şuan oradan konut alan bir çok VARLIKLI yatırımcı bir kaç yıla savaş YATIŞIRSA dünya zengini olacak
    daha yazın 130 000 dolara aldığınız konut 1500dolar kira getirirken aynı konut şuan 90 000dolar
    yine ayda 1500 dolar kira alıyorsunuz.
    ###
    FIRSATLAR size GELMEZ siz FIRSATA gidin###
    dünyada heryer işgal edilmiş durumda eskiden GÜNEY afrikayı işgal eden bir millet şuan oraların tapusuna sahip hadi gidip buranın sahibi biziz diyelim bakalım ne cevap alıyoruz?
    eskiden KAN ile alınan topraklar şuan YASAL 3 KAĞITLARLA alınıyor.
    ####

bizde bile köye gidip ev yapsanız kim size çık kardeşim diyebilir eskiden serbestti şimdi Herşey para o kdar zengin miyiz YOKSA birileri Vatandaşa kazık atmanın yolları konusunda kitaplar mı yazıyor?

####
    3-4 yıoldır söylüyorum daha yeni haberlere çıkıyor 71 000 kişi istanbulu terk etmiş son istatistiklere göre?
    adam neden yaşasın ki burada?
    hazır PRİM liyken satmış AKILLILAR

5.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku

https://i.hizliresim.com/a1ldjR.jpg

####

grafiğe göre dip oluşumu 2020 yılını bulacak gibi ilk dip 2019sonlarına yakın
    bunların oluşma ihtimali teknikte sağlıklı çıkıyor ancak unutmayın TÜM SENARYO baştan belli bizler sadece HANGİ piyonun hangi zamanda oyuna KATILACApğına göre oyunu izliyor ve öğreniyor oluyoruz.
    birisi çıkar yarın birşeyler çıkartır SATACAK adam bulamayız
    119 000 endeks olma ihtimaline karşı 120000 civarı hedef alacak şekilde BATMA ihtimaline karşı Shortlara devam edenler kazanacaktır günlük iyi kar görünce shortları kapatıp üstten tekrar açmak en mantıklısı.
    kaldırac oranına göre %1 lik marjda sağlam kazançlar elde edebilirsiniz
    BÜYÜME hikayemiz bitti artık
    GLOBAL yönetenler Bizler için yeni bir SEÇİM ve siyasi yönetici çoktan seçtiler mi bunları MEDYAYI takip ederek anlarsınız
    adamlar demir leydiyi öyle bir iktidara getirdi ki İngilterede 40sene önce açın araştırın bizdeki X parti kurucusunu mu başa getiremeyecek?
    şimdiden BELLİ değil mi kimi istdikleri medyaya bakın anlarsınız zannedersiniz ÜLKEYİ kurtaracak abla.
    ###
    YENİ bir GAZ gerekliydi vatandaşa o gAZI bu abla verecek anlaşılan
    ancak sonuçta birilerinin HAKLARI iyice gidecek yine sermaye kazanacak
    ####
    tonlarca borç bilmem ne haberleri çıkar yakında karalama kampanyaları başlar
    2019 BİZLER için Siyasi krizler yılı dikkatli olun grafikler ZATEN sert düşüş veriyor.
    ben kişisel olarak Shortlara devam edecem günlük sağlam kaldırabiliyorum her aldıklarında KAFALARINA vuruyorum
    BANA sinir oluyorlar
    UNUTMAYIN RİSK YOKSA kazanç ta yok ama KÖRÜ körüne RİSK almak şuan yanlış
    GÜNEYkorede EV fiyatları İYİCE düştü SAVAŞ yüzünden şuan oradan konut alan bir çok VARLIKLI yatırımcı bir kaç yıla savaş YATIŞIRSA dünya zengini olacak
    daha yazın 130 000 dolara aldığınız konut 1500dolar kira getirirken aynı konut şuan 90 000dolar
    yine ayda 1500 dolar kira alıyorsunuz.
    ###
    FIRSATLAR size GELMEZ siz FIRSATA gidin###
    dünyada heryer işgal edilmiş durumda eskiden GÜNEY afrikayı işgal eden bir millet şuan oraların tapusuna sahip hadi gidip buranın sahibi biziz diyelim bakalım ne cevap alıyoruz?
    eskiden KAN ile alınan topraklar şuan YASAL 3 KAĞITLARLA alınıyor.
    ####

bizde bile köye gidip ev yapsanız kim size çık kardeşim diyebilir eskiden serbestti şimdi Herşey para o kdar zengin miyiz YOKSA birileri Vatandaşa kazık atmanın yolları konusunda kitaplar mı yazıyor?

####
    3-4 yıoldır söylüyorum daha yeni haberlere çıkıyor 71 000 kişi istanbulu terk etmiş son istatistiklere göre?
    adam neden yaşasın ki burada?
    hazır PRİM liyken satmış AKILLILAR
    SENARYOLARI HAZIR :
    enflasyonu FIRLAT faizleri %30lara çıkart
    KRİZ yarat DOLARI 7,70 tl yap sonra DEMİR LEYDİ yi getir seçimi kazandırt.
    MİLLETİ SEVİNDİRT
    GARİPLERİM biraz sevindirik OLSUNLAR
    O GAZ ile milletin elindekini yine AL uyut.
    #####
    GRAFİKLER DIŞINDA HİÇ BİR ŞEYE GÜVENMEYİN
    #####

FULL NAKİT EURO STERLİN DOLAR
    FULL ELİMDE TUTTUĞUM ALTIN
    FULL SHORT
    ADAMLAR VATANDAŞA MAL ALDIRMAK İÇİN YÜKSELTTİKÇE
    BEN SHORT AÇIYORUM
    ve hızla kapatıyorum onlar SATABİLMEK İÇİN ÇABALAMAYA BIKMADI ben ise bunları KAR olarak görmeye bıkmam.

bakın ne yazmışım
    FAİZ DÖVİZ İLİŞKİSİ
    "
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=4535"
    baştan okuyun
    bu faiz ortamında borsanın buralarda İNATLA kalması SATAMADIKLARINI GÖSTERİYOR

KOSKOCA HOLDİNGLER daha nisan ayında kendi hisselerini satmadı mı
    KOÇ sabancı
    akbank
    turkcell?
    onlar DEVAMLI FAİZ zararı yazıyor şuan 100 milyon TL mal taşımanın AYLIK MALİYETİ 920 000 tl
    neden bekliyorlar ani HIZLI satmak için bence O KADAR HIZLI ÇAKACAKLAR Ki günlük kayıplar %9 larda gidebilir ARALIK ayında ocak aylarında.

########

vatandaş BU kadar enayi yerine koyulmaz
    #######
    adam gibi satacaklar dayanamıyorlar çünkü
    FAİZLER %20leri kırsın ne YAPACAKLAR?
    #####
    ekonomik sistemin çökmesi için şuan tüm taşlar oturmuş halde birileri bize yalanları fena yutturmuş
    ###
    bakın burada ne grafiği mevcut?
    "http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=4535&p=291132#post291132
    "
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...?t=4281&page=5
    "
    şuan elinizdekileri düşük fiyatlara satıp Döviz bile yapsanız yine çok kazanırsınız
    kastettiğim sadece tutulan hisseler fonlar değil.
    konut araç arsa vs...bırakın alanlar 4-5 yıl sürünsün

Ersoy Delta, o kadar yazıp çiziyorsun, bir şeyler anlatmaya çalışıyorsun, tamam eyvallah kabul de...
    Hep malı yabancının eskisi gibi keriz ky bulup yıkamamalarından vs bahsediyorsun da....
    Hafızamızı yoklayalım, gerçi çabuk unutan milletiz de...
    En son borsamızda 2013 gezi olayları karabasan olarak millete yutturulup milat kabul edildigi icin...
    O dönem endeks 5 cent, dolar 1.700 TL vs vs borsa yabancı payí % 66 gibi...
    3,5 yıl kabus gibi gecen yıllar...
    Endeks usd bazlı bayağı kan kqybetmiş, 2-2.5 cent arasında gidip gelmiş...
    Doviz % 120 firlamıs aynı dönemde..
    Peki aynı dönemde yabancı payı ne olmus borsada, sadece % 10 kadar azalmış...
    Ha inandırıcı gelmedi mi 2008 donemi de aynı, aç bak...Keza 2001 v.s...

Yani martavalı bırak, yabancı keriz bulup satamıyormuşta, yoksa endeks şu olurmuşta...
    Kaynak g.t.m diyorsan o ayrí mevzu tabi.

7.  Alıntı Originally Posted by Camoka Yazıyı Oku
    Ersoy Delta, o kadar yazıp çiziyorsun, bir şeyler anlatmaya çalışıyorsun, tamam eyvallah kabul de...
    Hep malı yabancının eskisi gibi keriz ky bulup yıkamamalarından vs bahsediyorsun da....
    Hafızamızı yoklayalım, gerçi çabuk unutan milletiz de...
    En son borsamızda 2013 gezi olayları karabasan olarak millete yutturulup milat kabul edildigi icin...
    O dönem endeks 5 cent, dolar 1.700 TL vs vs borsa yabancı payí % 66 gibi...
    3,5 yıl kabus gibi gecen yıllar...
    Endeks usd bazlı bayağı kan kqybetmiş, 2-2.5 cent arasında gidip gelmiş...
    Doviz % 120 firlamıs aynı dönemde..
    Peki aynı dönemde yabancı payı ne olmus borsada, sadece % 10 kadar azalmış...
    Ha inandırıcı gelmedi mi 2008 donemi de aynı, aç bak...Keza 2001 v.s...

Yani martavalı bırak, yabancı keriz bulup satamıyormuşta, yoksa endeks şu olurmuşta...
    Kaynak g.t.m diyorsan o ayrí mevzu tabi.
    ben ersoyu takip ediyorum dedikleri çıkıyor bence sen g.tn.d.n uydurup trllük yapıyosun başkakapıya git

Alıntı Originally Posted by ekrem uzun Yazıyı Oku
    ben ersoyu takip ediyorum dedikleri çıkıyor bence sen g.tn.d.n uydurup trllük yapıyosun başkakapıya git
    Çok mal haramsız, çok laf da yalansız olmaz der atalarımız...

İyi takip ediyorum diyorsun ama sallıyorsun

mayıs döneminde yazdıklarına bir bak mesela, Aselsan-Tüpras-Petkim-Trcell gibi hisseleri aşırı degerli mal kakalamaya çalışıyorlar ky bu hisseleri vs aman bulasmayın demiş mi dememiş mi

Ee şimdi bu hisseler hangi fiyatta? Ortalama % 50 yukarda tabi.

Ayrıca benim yazdıklarıma troll demissin, ben ort net rakamları paylastım neresi yalan ?

Ha unutmadan arada nedense c- d grubu spek hissesi paylasıyor çaktırmadan,çarpılmayın ;

Sayfa 39/119 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •