Sayfa 2/1001 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Viop - XXIX

1. Herkese bol kazançlar, bol marjlar.

Cuma akşam seansı duramadık az cortladık %40 hedge edecek şekilde portföyü, izleyelim.

Hadi bakalım.

Her ne kadar bir yukarı huruç olmadan satmaz bunlar.ama numunelik shortuma devam.
    Anormal bir durum olmazsa ppk ya kadar short kanı emebilir pala

3. Hayırlı ugurlu olsun yeni topik

4.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    .
    .

.
    "Kimse bilemez yarın ne olacağını." Argümanı akıl ile uyuşmaz sn Koç.
    O parabolün türevi "eğitim"dir; bir trend çizgisidir. Onun türevi de "insanlık durumudur" bir yatay dirençtir-destektir. Onun türevi "bireylerin hak ve özgürlükleri"dir: Pozitif veya negatif bir sayıdır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,784
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    O parabolün türevi "eğitim"dir; bir trend çizgisidir. Onun türevi de "insanlık durumudur" bir yatay dirençtir-destektir. Onun türevi "bireylerin hak ve özgürlükleri"dir: Pozitif veya negatif bir sayıdır.
    Çok beğendim. Müthiş.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

6. Parabolun üçüncü türevi sıfır değil mi yaw?!

Bir sonraki barın ne olacağını gösteren bir indikatör bir sistem varmı finansta.?
    Söylesin sistemlerle uğraşanlar.

8. Teknik analiz dedigin şey sadece fiyat hareketlerinii geçmiş hareketlere benzetmekten ibaret. Tüm teknikciler de geçmişte x zamandaki y benzerliğin tekrar etme olasılığının yüksek olmasına göre poz alırlar.

Başarı yüzdesi isteyen temel analize gelsin, doğru yaparsan %100 başarı; ama zamansallik boyutu yok ve herkes bildiğini zannettigi için ( teknik de böyle) gürültü çok yüksek.

Islemlerini %51 karla kapatan bir dakikalık sistem benim için yeterli - karda ne kadar zararda ne kadar duracağını ayarla sal gitsin söylemesi ne kolay değil mi. O kadar bilgiyle, ben henüz yapamadım. Yapana saygım büyük. Teknik analizle Manuel trade sürdürülebilir bir faaliyet değil bana göre, teknik sadece robotize işlem yapmaya uygun bir araç.
     Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Bir sonraki barın ne olacağını gösteren bir indikatör bir sistem varmı finansta.?
    Söylesin sistemlerle uğraşanlar.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 2/1001 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •