Sayfa 502/1001 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: Viop - XXIX

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    kimsenin pozisyonu umurumda değil .açıkçası insanları ikna etmek gibi bir derdim de yok ..Sonuçta yıgilmanin olduğu taraf değil Az Kimse para kazanacak.garanti 6.7 iken tartış...yeni gelenle tartış.. bu işin sonu yok...
    hemşo farkınayım seninde sinir katsayın yükselmeye başladı.. burda kafayı yemeden emekli olana helal olsun sanal alem bu işte.. düşünsene adam hem konuşulanları dinlemeye geliyor hemde larp diye ortaya atlıyor gerçek alemde böyle insanların olduğunu düşünsene. çok insan hiç dayak yemeden evine gittiği gün olurmu
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

2. ytd.

3. shorta iştah katsayısı artıyor..!!
    forum da net bu gözüküyor..!!
    beklenti var ama bıktıran yatay piyasalar bence ocak ayı içinde başlamalı..!!
    ve öyle kolay olmaycak gene shorttan para kazanması..bunu net bir şekilde yazıyorum..!!
    aşı olayı pandemiyi geçirmezse dediklerim daha hızlı olur kimse short evresi başladı bunu bile anlayamaz tıpkı boğa piyasası oluşurken inanamayan ayılar gibi..
    bu da buraya not olsun..!!

4. bunun yorumunu yapmıştık yüzde 3.54 gibi bir beklentim var belirlenen trend üzerinde kalırsa bir daha bakarım..!!

5.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    beklenti var ama bıktıran yatay piyasalar bence ocak ayı içinde başlamalı..!!
    .!!
    hocam ocak ayında bıktırıcı yatay piyasa olabileceğini düşünüyorsan oyuna gelirsin

hiç bir ocak ayı bıktırıcı olmaz, çok hareketli olur, mesela ilk 2hafta %10 düşer, sonraki 2hafta %35 sıçrar yada mesela ilk yarı %20 gider, sonra iki haftada %25 düşer

6.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    hocam ocak ayında bıktırıcı yatay piyasa olabileceğini düşünüyorsan oyuna gelirsin

hiç bir ocak ayı bıktırıcı olmaz, çok hareketli olur, mesela ilk 2hafta %10 düşer, sonraki 2hafta %35 sıçrar yada mesela ilk yarı %20 gider, sonra iki haftada %25 düşer

bu dur hocam demek istediğim kimse önünü görememeli

7. şimdi tüm ocak aylarını atıyorum .. dediğiniz doğru.!! ama şimdi millette net covid düşüşü gibi sert düşüş anlamı çıkarma burdan ekmek yeme anlamı var..!!

her biri günlük bazda simüle ederseniz dediğim daha net anlaşılır..!!
    2015 e kadar geriye bakılınca ocak ayından sonra net ayıya dönüş 2 defa olmuş 18 ve 20 de
    2015 ve 2017 de ki yataylığa dikkat ediniz..!!

8. 2015 ve 2017 yi kapsayan tepe değeri kırılınca net bir yukarı atım olmuş tabi ki bunun yanına gelişmelerden ötürü dolarda eklemek gerekli..
    yüzdesel oran verdiği için eklemiyorum..!!
    şunu belirtmek istiyorum 2017 tepe değerinden 940 dan sonra oluşan yeni kanalın aynı senaryosu şuan için 2020 yılı sonuyla atılmış oluyor yani bu kanal derki 2021 yılı içinde endeks ASLA VE ASLA 1230 1200 bantı ALTINI GÖRMEMELİ..VE SON DURAK BU OLMALI DİYOR..!!
    BEN DE CİDDİ ŞEKİLDE 2021 YILININ BU YENİ KANAL DA GİDECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUm..!!!
    analize bakarsanız düzeltme yıl içinde gayet güzel bir şekilde çalışıp yola devam etmiş.ve benim sistemin olan sarı çizgiye bakarsanız endeks için aylık bazda net al sinyali nasıl yakmış ve bu dediklerim neden önemli daha net anlaşılıyor..!!
    dipnot sistem al dediği nokta dan bir daha aşağı yıl içinde salmamış..!!!
    sistem 2017 den bu yan 3 yıllık trendde 2. defa al yakmakta..kırmızı yatay çizgileri sistemsel formasyon stpu...
    2021 yılı için gene net şekilde diyorum kısa vs de bilemem ama şimdiden 2021 aralık poz alacaklar dikkat etmeli..!!

Sayfa 502/1001 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •