Sayfa 513/1001 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: Viop - XXIX

1. Hocam yukarida bir suru endeks paylaştım dunya da bir furya var..
    Bakın argümanda var ama düşecek demek sacma teknik belirtiler ile emare olmadan bunu söylemek...Asıl şüpheli tarafı BU..
    Afrika brezilya ingiltere cin japonya ve rusya yı paylaştım yorumumu da bıraktım..
    Eee sonuç demek ki okumadınız
     Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    Sn.KOÇ borsanın yükselmemesi gerektiğini söylediği için sanırım bu sitemler..bence farklılık güzeldir..sizde yükselmesi için nedenleri sayarsınız olur biter..borsa zirvelerde gezerken asıl böylesi zamanda Koç a, siz yazmayın demek şüpheli durumdur..
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Vala hocam o konuda ısrar ettim yaz pozu foto at dedim vs..
    Her tepede short olup en son dönüşte 1529 viop fiyatında ısrarla kar yazdım diyen stop olmadwm ve sürekli maliyet yukselterek kavurdum vs diyen adama bir de kar ettiğini ilan eden adama inanmak ...
    Bilemiyorum hocam inandırıcı gelemiyor 5 dakikalık açıp nasıl kazandin diye sorduk cevap yok..
    Inanmak aldanmaktır..
    Ben buraya yazdım yazalı her tepede short olan bu şahıs 1 kontrat işlem dahi olsa nasıl kar alacak 1529 dan nereye geldi vadeli..
    Ah ah...
    Ya bu iş çok kolay ya da bu adamlar dışında takipçileri de dahil kimse bu işi bilmiyor...
    5 dakikalık grafikte vwap lı algo da yazsan boş..yalan dolan..
    Hele ki pozu sonraki güne taşıyıp kar ettiğini o son günlerde diyen adama tobe inanmam..tepkim bundandır..
    Her tepeye short mu basılır..
    Bizim mersinli cihangir misali başka dunya da soyut kavramlar icinde yaşıyorlar herhalde..
    Gelsin görelim..
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Kaç kere yazdım anlık o an poz yazmak yürek ister.

Zig zag da caho da terste kaldılar tamam ama o an anlık yazdılar. Bu nick trade etmektir. Bilmesen nick gider elden.

Senyör anlık trade yazıyordu aşırı zordur. Sonra bozkurt da yazıyor anlık. Parası gitmiş veya kazanmış da olabilir ama nicki hayatta.
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Aşağıdaki linkte 9 aralıkta yazmışız görüşlerimizi... belirttiğim hedeflere yeni yıla girmeden girmişiz. (Dolar !!! onunda eli kulağında)

Ayrıca; Yan taktalardan beklentim kalmadı....2021 marta kadar U 30 Hisselerine takılacağım. Petkim gibi.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...44#post4991644

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

4.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    Aşağıdaki linkte 9 aralıkta yazmışız görüşlerimizi... belirttiğim hedeflere yeni yıla girmeden girmişiz. (Dolar !!! onunda eli kulağında)

Ayrıca; Yan taktalardan beklentim kalmadı....2021 marta kadar U 30 Hisselerine takılacağım. Petkim gibi.

çimentoları bırakıyor musun cüneyt abi?
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

5.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    çimentoları bırakıyor musun cüneyt abi?
    20-25 gün süre verdim kendime..umduğum haberler düşerse ne ala... düşmezse de bir yerden Allah bereket versin. demek lazım.

İlk haberler (Kanal bağlantılı) düşmeye başladı zaten...pazartesi görürüz karşılığını.

İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

6.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    20-25 gün süre verdim kendime..umduğum haberler düşerse ne ala... düşmezse de bir yerden Allah bereket versin. demek lazım.

İlk haberler (Kanal bağlantılı) düşmeye başladı zaten...pazartesi görürüz karşılığını.

hayırlısı olsun abi. sabancı olup ucuz kalandan yavaş yavaş toplamaya başladım ben de. umarım umduğun haberler düşer
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
     Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    Aşağıdaki linkte 9 aralıkta yazmışız görüşlerimizi... belirttiğim hedeflere yeni yıla girmeden girmişiz. (Dolar !!! onunda eli kulağında)

Neden Long pozdayım?
    Ben de ekonomik büyümeye oynuyorum. Aşı bulundu, bu yaz Türkiye'de turizm geliri elde etmek için hükümet aşılama konusunda elini çabuk tutmalı. Ufak tefek aksamalar eksiklikler olsa da oteller açılacak ve yabancı turisti bir şekidle getirecekler. Bir de MB'nin dövizi kalmadığı için kafa tutan, piyasa ile inatlaşan değil de evcillleşmiş bir hükümet (para ve maliye politikası uygulayarak) görüntüsü çizmek zorundalar. Ayrıca FED ve diğer MB'lerin sınırsız para basması gerçeği var...
    Borsaların yükselmek dışında bir şansı görünmüyor.
    Hisse adı vermeden görüşümü paylaşmak isterim...
    banka, demir çelik, petrokimya sektörlerinde long pozdayım.
    Bazı günler küçük düzeltmeler olsa da 2-3 ay boyunca borsada (özellikle U30 hisseleri) ana trendin yukarı yönde olduğunu düşünüyorum.
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

Dolar bazlı BİST düşüşü muhtemelen bitiyor artık.
    2021 de bir kez daha bu dibi yoklayabilir.
    Sonra BİST’in altın çağı başlıyor belki.
    Merak etmeyin medwigi bekliyorum.
    O açmazsa ben açacam başlığımı.

Sayfa 513/1001 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •