Sayfa 52/1001 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Viop - XXIX

1. vix korku endeksi de çıldırmış durumda ...
    şu durumda short açtığını söyleyenler pozda duramıyorsa iz süremeden sallıyorsa maaleef işi bilmiyordur..bir haberdir.!!

Mehmet Sevki Guest
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yükselişe son verdi, artık trendi aşa döndürecüüük diyorlar, herkesi mallandırıyorlar gibime geliyo, isteyene mal veriyo pala, dikkatli olun
    gerçekten öyle oldu 141 bin otobüsüne binmek lazımmış.. 141 binde çıkkmayan kağıt ne zaman çıkar hiçbir zaman teorisi gerçek oldu..

Şortlar maliyetine kapandı bedava stres yaşamış oldum

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    P0Z üleşelim de iyice beter bassın esas PY'gil çakma bademligillere hesabı ).
    1518,75 - 1521-2 bölgesel uygun aktif & yazılı emir kawur kâr-allar ile devam devam.

5.  Alıntı Originally Posted by Mehmet Sevki Yazıyı Oku
    gerçekten öyle oldu 141 bin otobüsüne binmek lazımmış.. 141 binde çıkkmayan kağıt ne zaman çıkar hiçbir zaman teorisi gerçek oldu..
    Bir forumdaş yazmış, çok duygusal değil mi

Çıkarken satıyorum dahada çıkıyor, Düşerken alıyorum dahada düşüyor. Nasıl bi salağım ben yavv

16.96 Since 27 Aralık 2023

6. sayın lambent boş yapıyorsun..!!!
    zaten o fiyatlardan kısa trade dışında long olan yoktu ki en akıllıcasını yaptılar long flat ile..
    long flat giden adam 9000 bin puan yemedi...
    bırakın şu taraf tutma işini..!!!
    kar ediyorsa yeni kar etmeye başladı cuma bozuyorum diyen kons para mı kazanmış..!!!
    bırakın bu işleri allahın aşkına ..gidin kumda oynayın..
    bir de atsın dökümü görelim maalesef..!!

Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    tebrık edınsene consenses bayımı ......o kadar laf caktınız....ne...oldiii....paşinyannn
    Her türlü kaybetmeye mahkum olan güruh onnar bayımız )).

8.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Hiiç kasma rahat 0L.. Burada ceza hak edenlerin kimler olduğu belli.. Hem nası nası )..

Tabi piYasadan ayrı, forumdan apayrı bi dolu dopdolu siz gibilere ceza mı y0k )..
    Abla sen kasma senin ne olduğunu diğer şuben gibi yakında ortaya çıkar rahat ol gevşek takıl nasılsa sen hep kazanıyorsun ya 9.000 paundan beri kavurduk diyerek

Sayfa 52/1001 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •