Sayfa 753/1001 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,017 - 6,024 arası.

Konu: Viop - XXIX

1. Adamlar eksiye döndürmem diye yemin etmiş adeta. İnanılmaz. Ama bu kadar tutarlarsa tuvalete zor yetişecekler.

2. 6.25 krdmd short bakalım pala ekmek yedirecek mi bugün .

3.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Tarihi zırva değerlemesi hesabıysa artık, hem bayram hem seyran saymışlardır Verge..
    o tarihi zırva bir gelmedi bayım ama böyle giderse tutturacaksın...önemlşi olan taşıyabilecek misisn korkudan short flat mı olacaksınız izliyoruz piyasayı siz burdan oyuna gelin ben spotta götürürm malı..!!devam..!!!

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Eyvallah abi,
    dostların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi yeğlerim..
    çok samimi buluyorum sizi..!!! 1680 den short açan adam gibi kazndık kavurdulk vs yazmıyorsun neyse o diyorsun helal olsun..!!

5. Viop 205-215 binlere dikkat. 08.01.2021

Çöp-yan hisseler zigzag. Son vurgun bankalar-vob. Garan endeksi yakalayınca kaçış.

6.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku

burdan sekecek mi bakalım burdan giren adamın günahı 15 dk sistem duruşu fyat etiketleri grafta..bakalım dayanabilecek mi..
    denedin bir şey umarım başarırsın..!!

durum gayet net ve dediklerimiz çalıştı
    sekti bakalım şuan için ...devam..!!!

7.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    çok samimi buluyorum sizi..!!! 1680 den short açan adam gibi kazndık kavurdulk vs yazmıyorsun neyse o diyorsun helal olsun..!!
    Yani foruma kar ettiğini yazana madalya mı takıyorlar? Bir insan zarar yazdığından neden utanır söylemek istemez ki bir türlü anlayamıyorum. Ekleyeyim 1697 maliyetli short ile halen zararda bekliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by AmigoOrhan Yazıyı Oku
    Yani foruma kar ettiğini yazana madalya mı takıyorlar? Bir insan zarar yazdığından neden utanır söylemek istemez ki bir türlü anlayamıyorum.
    söylemeyebilir ama sürekli kar ettim diyenden korkun orhan hocam...algıdır yalandır..demo hesaptır vs..önemli olan tamam düşecek deniliyorsa emare aranıp uzak vadeye oynanmasıdır..15 dk de kar bence kar değil...biz buraya yazdığımızda 1537 idi şu hale bak millet neler kaçırdı..
    short ilen para kazanmaya çalışmak ve trendin halen bozulmaması..!!!
    pala işi iyi çeviyor neden KY short..he pala da maldı shorta para kazandıracak teb gibi ağa babalır poz almışken..tabi ki danışıklı dövüş..burda her tarihi zırva denilen yer bir sonra ki gün egale oluyor...
    ne diyoruz önemli olan furya..!!

Sayfa 753/1001 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •