Sayfa 817/1001 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,529 - 6,536 arası.

Konu: Viop - XXIX

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Alinti yaptigini silebilirsin . mesaji sildim
    Seninkiler mantıklı saygı sınırında eleştiri.
    Ama bir adam var,resmen nette sapığım benim..
    Ceza alır gider,gelir ilk yazsı bana sataşmak olur.
    Sanki netde başka insan yok.
    Bir tek beni görür bu.
    Biri daha vardı ayni.
    O temelli gitti artık.
    3 sene öncenin laflarını çıkarır yine bir şey bulur bunlar.

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    abd tesvik paketlerini gundemde oldugu gibi devam ettirdigi surece

abd avrupa bolgesi japonya gibi ulkelerdeki faizlerin mevcut durumu devam ettigi surece

TL'ye verilen mevcut faiz orani stabil kaldigi ya da 100-300 puan artirildigi surece

TL / Usd icin en iyi yukselis tahmini 7.85'dir. Max. 8 liradir.

benim tahminim bu sartlar devam ettigj surece, biden gelip 3.9 trilyon usd tesvik paketini yururluluge soktuktan sonra usd kurunun 7.10 gibi bir seviyede stabil kalmasidir. Hatta yil ici 6.85 ve 6.50 seviyelerini de gorursek sasirtici olmaz.

yatırım tavsiyesi değildir
    Abi bu bakış açısı ile tamam dolar düştü faizler de %20 bandında. Dolar düşünce enfilasyon düşmez ki. Ticari tüm bireyler illaki finansman ihtiyacı duyuyor. Bu faiz üretim istihdam ihracat büyüme dahil zarar vermez mi. Düşük dolar ihracati frenlemez mi. Hele hele bu faiz ve bu kur ekonomiyi genel anlamda etkilemez mi. Yüksek faiz sıcak parayi cezbeder de üretime katkısı olmaz. Bizim devasa iç, dış borcumuz var. Pandemi sürecinde ki bireysel ve ticari borçlar nasıl dönecek döndürülecek.

Damat Ferit gitti.
    Piyasaya ile anlaşıldı.
    En güvenlikçi bakan da bir iki aya giderse ABd ve avrupayla yeni bir yola girilebilir mi.
    Seçimlere kadar demokrasi molası ihtimal dahili.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

TR de enflasyonun tek sebebi dolar maliyetli girişlerdir. Bunu anlamayan siyasetçi bile teslim oldu. Tr de kullanılan her şey dolarla dışarıdan gelir. Gelmeyenin de yarısı dışarıdan gelir. Yumurtayı üretmen için yemin yarısı dışarıdan gelir.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

insan kendini ne kadar tanırsa, ömrüde o kadar uzun olur. _neşe dert aşk_

bunu borsaya uyarlayabilirmiyiz
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Teknik görünümlerle uyumlu niteliği olan taze ve temeli etkileyecek haberler var mı, kısa orta uzun vade hedge farkmaz style ?.

7.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    KOC 1000 tane mesaj yazsak gene anlamiyacaksin insanlar seni ters indikator diye nitelendiriyor ama bence ters de degilsin .
    yani karsindaki grafigin nereden aldirip nereden sattirdigini bile bilmeyen bir kisi ye ters indikator denilemez . cunku KOC un grafikleri yada yorumlari Kocaman bir 0 dir

benim anlamadigim nokta surasi : elindeki grafigi okumasini bile bilmeyen bir insan her yazdigi yorumda bunu yeniden yeniden forum ahalisine gosteriyor ama kendisi anlayamiyor.Bu sekilde yazinca size bir yerlerden maas mi oduyorlar ? yada forumda kirmizi kurdele mi veriyorlar? Hala israrci olmanin amaci ne ?
    Belki de insanlarla arasindaki tek iletişim aracı bu olmuştur. Lütfen birilerine engel olmayalim. Kimsenin haddine değil ne yapıp yapamayacagimizi söylenmesi. İç dunyasini hayatını bilemeyiz. Ki burda anlamsız paylasimlarsa bulunanlar var ama adı üzerinde paylaşım. Sn karar-ani çok doğru söylediniz. İnsanlar konuşmali. Şu an geldiğimiz noktada herkes susuyor. Konusanlarda sussun istiyorlar. Böylelikle birbirimizden günden güne kopup yanlizlasiyor ve karamsarlasiyoruz. Lütfen herkesi kendi halıne bırakalım. Rahatsız olanlar engellesin yazdıklarını görmesin. Ama burda yazma demesin. Hakkımız yok buna. Gerçekten belki de hayatla bağı bu forumdur. Kesmeyin.
    Şeker Dünyam

8. Sn KOÇ nezdinde bu forumda alakalı alakasiz paylaşım yapanlar için yazdım.
    Şeker Dünyam

Sayfa 817/1001 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •