Sayfa 691/1001 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741791 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 5,521 - 5,528 arası.

Konu: Viop - XXIX

1. Teknik nedir ya fasa fiso... boşa sallama abi..gerek yok çünkü değerini bilen yok..
    Garan 7 olacak... yaptım olacak..
    Forum çok acayip ya işe yarayan adamları elinin tersi ile itiyorlar..
    Bir kap yemek sunan adamı redeedip taş kaynatıyorlar..
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Dün belirttiğim formasyon hedefi 10.75-80 bandı.
    Tekniğe hikaye diyen lala var ya iyi bak bunlara
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Xu100 de 1511 de geçildi hadi size tekrar geçmiş olsun..sadrce 2 saat sonra 1589 1511 bandına oturmuş olacak endeks...
    Ah ah.. dün yazdık yapamadı abd bile engelleyemedi..
    1511 kırıldı..
    Sadece 2 saat

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    1688 den bi dene şort siftahını yabtık bakalım nolucak
    çok ballısın gine karla kapattın şortu. asdas.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    çok ballısın gine karla kapattın şortu. asdas.
    Nasip bu işler, rallide Bile şorttan çıtırlığı kapıyoruz

16.96 Since 27 Aralık 2023

komedi lala kamil ötmeye başlamış yine . komedi çıkarımlar yapıyor.. oyun parkında oynayan bir lala neticede..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

6.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    dolarda 200 günlük ho yı kıracak gibin...
    artık kırar dolar longcular düşünsün...

7. Abdi İbrahim, COVID-19 aşısı üretimi için izin belgesi aldı- Basın Açıklaması

Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim, COVID-19 aşılarını en üst standartlarda üretebilme kapasitesine sahip olduğunu gösteren üretim izin belgesini aldı. Abdi İbrahim Yönetim Kurulu Başkanı Nezih Barut, ''Sağlık Bakanlığı'nın yaptığı denetimler sonucu vermiş olduğu bu izin, dünya standartlarında aşı üretimi yapabileceğimizin kanıtıdır" dedi.

TÜRK ilaç sektöründe 109 yıldır faaliyet gösteren ve 19 yıldır kesintisiz pazar lideri olan Abdi İbrahim, dünyayı ve Türkiye'yi derinden etkileyen COVID-19 salgınına karşı geliştirilen aşıları en üst standartlarda üretebilme kapasitesine sahip olduğunu gösteren aşı üretim ve dolum yapma izin belgesini aldı.

Abdi İbrahim Yönetim Kurulu Başkanı Nezih Barut, Sağlık Bakanlığı'nın yaptığı incelemeler ve denetimler sonucunda, Abdi İbrahim'e mRNA bazlı aşılar ile inaktif aşıları üretim ve dolum yapma onayını verdiğini belirterek, ''Sağlık Bakanlığı'ndan aralık ayında mRNA bazlı veya inaktif aşılar için beşerî aşı üretim ve dolum yapma izin belgesini aldık. Aşı üretim ve dolumu için hem altyapınızın hem de kalite sistemlerinizin yüksek düzeyde olması gerekiyor. Bakanlığın yapmış olduğu denetimler sonucu verilen bu izinle, AbdiBio tesisimiz ve aşı üretim konusunda yeterliliğimiz bir kez daha tescillenmiş oldu" dedi.

Pandemi ile mücadelede çözümün parçası olabilmek adına, Ar-Ge ve üretim güçlerini, medikal yetkinliklerini, tüm uzmanlık ve tecrübelerini Türk tıbbının ve hastaların hizmetine sunduklarını belirten Nezih Barut, aşı üretimi konusundaki çalışmaları hakkında şunları söyledi: "Sektör lideri bir şirket olarak toplumumuzun bu zor dönemdeki ihtiyaçlarını dikkate aldık ve bizden beklenen katkıyı en üst seviyede sunmak için çalıştık. Dünyada devam eden aşı çalışmalarını yakından takip ederek, salgını önleyecek aşı alternatiflerinin Türkiye'nin yerli ve milli ilaç şirketi olan Abdi İbrahim tesislerinde üretilmesi konusunda Sağlık Bakanlığı'na izin için başvuruda bulunduk. Yapılan incelemeler sonucu, Sağlık Bakanlığı'ndan, BioNTech ve Moderna tarafından üretilen mRNA bazlı biyoteknolojik aşılar yanında, Rus ve Çinli şirketlerce üretilen inaktif aşıların AbdiBio'da üretim ve dolumu için izin belgesini aldık. Alınan izin belgesiyle hem altyapımızın hem de kalite sistemlerimizin yüksek düzeyde olduğu kanıtlandı."

Abdi İbrahim'in aşı üretimi ve dolumu konusunda gereken teknolojiye ve altyapıya sahip olduğunu vurgulayan Barut, "İlaç sektörünün geleceği olarak gördüğümüz ve stratejik olarak çok önem verdiğimiz biyoteknolojiye kayda değer yatırımlar yaptık. 2018 yılında tamamladığımız biyoteknolojik ilaç üretim tesisimiz AbdiBio atmış olduğunuz en önemli adımdır. Aşı üretimi de dahil olmak üzere biyoteknoloji alanına yaptığımız tüm yatırımlarımızın amacı; ülkemizi biyoteknolojik ilaçların üretiminde bir üretim üssü haline getirmek ve bu stratejik alanda Türkiye'yi söz sahibi olan ülkelerden birisi yapmaktır. Abdi İbrahim olarak şu anda 20 milyon aşıyı üretebilecek kapasiteyiz. COVID-19 aşısının daha fazla miktarda üretimi için ek yatırım yapılması gerekirse, bunu da kısa süre içinde yapmaya hazırız" dedi.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

8.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Xu100 de 1511 de geçildi hadi size tekrar geçmiş olsun..sadrce 2 saat sonra 1589 1511 bandına oturmuş olacak endeks...
    Ah ah.. dün yazdık yapamadı abd bile engelleyemedi..
    1511 kırıldı..
    Sadece 2 saat

Long tarafındayım fakat önce 1540 ı kırıp destek yapması gerekmiyormu ayrıca hedefim sizden çok daha yükseklerde

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 691/1001 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •