Sayfa 799/1001 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,385 - 6,392 arası.

Konu: Viop - XXIX

Alıntı Originally Posted by sartorius Yazıyı Oku
    buradaki arkadaşlar trader ile yatırımcıyı karıştırıyor,viopta bile orta vadeci olunabilir,tek şart viop sermayenin % 40 ı ile işlem aç,2 şart viop sermayenin 3 katı yeşil yeşil doların hazır asker olarak beklesin,bu şartları uygulayan ve sabreden spottan fazla para kazanıyor bunu yapamayan,korkan algıya yenik düşen vioptan uzaklaşsın birazda faydamız olsun birbirimize diye yazdım
    Elimde Viop sermayesinin 20 katı kadar ekstra nakit (döviz, altın, fon) olmazsa ben rahat etmem. Çünkü ekran izlemiyorum. Akşamdan akşama göstergelere bakıp yeni fasulyeden emirleri giriyorum. Son zamanlarda sadece 1 tam gün boş zamanım vardı, o da 40-50 puanlık düşüş bekliyorum diye yazdığım gün. Düşürdüler sağ olsunlar. Bir arkadaş ta 1800 vadeli endeksini büyük hedef gibi göstermiş. 1 Ocaktan sonra zaten 1800 üzerinde vadeli satışı yapıyorum. 1830 a kadar verdik. 2000 e kadar gelebilirler mi diye merak ediyorum.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    bir onceki mesajinda kalin sekilde yaptim . 1360i gecmemesi lazimdi diye yazan birisi ilk shortlarini gecemiyecegine inandigi yerden acmazmi
    Inandirici olmasi icin biraz hesap kitap yapin mesaji komple olarak inandirici hale getirin . %4 luk artista margin yiyen bir insan diyorki 1800 olsa bile pozisyon kapatmam
    Hadi hepsini gectik Stop kullanmayan trader dolarlarini bozdurarak degil gazoz icip kapaklari ile pozisyon acan trader dir

Hesap makinasi alip hesaplama yapmisa benziyorsun Guzel !!!
    olasi Kazanc/Zarar a dikkat ediyormusun actigin pozisyonda ?

pandemi baslangici dususunde elini tasin altina koyanlar guzel kar yazdi . bak benim elimdede bir sey yok bende nakitte idim gumusler sonrasi . Nakitte olan insan icin hersey daha zordur . elinde mal varsa izsuren koyar beklersin . ama nakitte isen ve yukselise inanmiyorsan ordan doner burdan doner short aca aca sermayeyi kediye yuklersin.
    Evet bir yerde donucek ama bu donus pandemi esnasinda cesaret edip mal almayip nakitte bekleyenlerin Mal almaya basladigi zamanlarda donucek

buradaki arkadaşlar trader ile yatırımcıyı karıştırıyor,viopta bile orta vadeci olunabilir,tek şart viop sermayenin % 40 ı ile işlem aç,2 şart viop sermayenin 3 katı yeşil yeşil doların hazır asker olarak beklesin,bu şartları uygulayan ve sabreden spottan fazla para kazanıyor bunu yapamayan,korkan algıya yenik düşen vioptan uzaklaşsın birazda faydamız olsun birbirimize diye yazdım
    ....

Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    Çok haklı. Günlük, haftalık bir sat versin ortalamalar bir kırılsın bakalım. Zirveden yakalayacağız diye sağlığınızdan paranızdan oluyorsunuz.
    Öyle valla.
    İdeal sistem peşindeyiz.
    Daha bulamadık ama.
    %50 tutuyor şimdilik.
    Doları 8.5 ta sattırdı.
    Onsu 1958 de sattırdı.
    Bunlarda tuttu.
    Hep kaybetmiyorum yani.
    Bazende tutuyor iyi oluyor.
    Doları şimdi aldırdı,bakalım.

kimin kim olduğu belli olmayan bilinmeyen bir alem sosyal medaya. her kafadan bir ses çıkar ama bunlar tahmini öngörülerdir. ben işin orasında değilim. benim dikkatimi çeken ufaktanda olsa borsaya bakışını değiştirenler olduğunu gördüm. oraya gider, buraya gelir, o işler hikaye. hafta kapanmış yeni hafta başlayacak gözünün önünde dönen oyunları göremeyen birinin geleceği konuşması kendinini kandırmaktan başka hiç bir işe yaramaz...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

5.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Öyle valla.
    İdeal sistem peşindeyiz.
    Daha bulamadık ama.
    %50 tutuyor şimdilik
    10.30 dan şort stop yapınca o gün içimden dedim yanlış yaptı ama şimdi iyi yapmış diyorum.
    stop şart bu işlerde
    zararı kısa kes kâr da uzun otur diye boşa dememişler.
    yavaş yavaş tecrübe mi kazanıyoruz ne
    Ben halen şüpheleniyorum, bu longcular piramit yapıyor olmalı

16.96 Since 27 Aralık 2023

yazdıgım rakam bist 100 rakamları,benim viop 30 başlangıcım 1590,yukarı gitikçe poz arttı 1660 da marjın coll a girdim,parasını yatırıyorum,tarzım bu asla zararına poz kapamıyorum,para sıkıntım yok,buradan bu yöntemle kazandıgım çil çil dolar satarak devam ediyorum,yıkılması an meselesi 1800 bile olsa poz kapamam diger vadeye bile gelse yeni vadeye taşınırım biraz cesur ve adam olun,maçın sonuna odaklanın
    Biz haklı cıkmak için değil para kazanmak için yapıyoruz bu işi . Bu hafta viop 30 AKD sine baktım. şaşırmıştım. ama şimdi buldum bu kişileri. Bu kadar short acan ky ler buradaymış. Zaten cümle alem senin dediğini söylediği için piyasa yükseliyor. Ahmet Mergen hoca sizleri cok uyardı programlarında.

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    kimin kim olduğu belli olmayan bilinmeyen bir alem sosyal medaya. her kafadan bir ses çıkar ama bunlar tahmini öngörülerdir. ben işin orasında değilim. benim dikkatimi çeken ufaktanda olsa borsaya bakışını değiştirenler olduğunu gördüm. oraya gider, buraya gelir, o işler hikaye. hafta kapanmış yeni hafta başlayacak gözünün önünde dönen oyunları göremeyen birinin geleceği konuşması kendinini kandırmaktan başka hiç bir işe yaramaz...
    Geleceği fiyatların gördüğünü farz ederek.
    Sistem peşindeyiz işte.
    Emekli,evde kal ne yapacaz.?

8. Sn KOC sizden rica etsem dolari 8.50 den altini 1968 den sattiran grafiklerinizi buraya yeniden atarmisiniz

normalde bu kadar kalmazdim nette bugun pc basinda bitirmem gereken isler oldugu icin kaldim
    hal boyle olunca biraz fazla yazdim rahatsizlik verdiysem ozur

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Öyle valla.
    İdeal sistem peşindeyiz.
    Daha bulamadık ama.
    %50 tutuyor şimdilik.
    Doları 8.5 ta sattırdı.
    Onsu 1958 de sattırdı.
    Bunlarda tuttu.
    Hep kaybetmiyorum yani.
    Bazende tutuyor iyi oluyor.
    Doları şimdi aldırdı,bakalım.