Sayfa 784/1001 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,265 - 6,272 arası.

Konu: Viop - XXIX

1. Subat vade pastada teb yatirim bugun mal almamis gözüküyor.. garanti yatirim 11 bine yakin loglanmis.. bu acaba dönüş sinyali mi..? Ustadlarin dusuncesi nedir bu konuda..?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    bu amerikadaki olaylarda ölenler için cenaze töreni yapılacak mı?
    ne zaman yapılacak?
    kim katılacak?
    göstericilerde şuan pisikoloci nasıl?
    haftasonu hareketli geçebilir mi?
    Ben haber takip etmiyorum. Özellikle etmiyorum çünkü ister istemez etkileniyor işlemlerim. Sonra tekniğim haklı çıkıyor. Pişman oluyorum korkup işlem acmadigima. Sadece teknik bakıyorum. Ama arada sırada sert bir hareket olduğunda neden olmuş diye forumlara girer bakarim. Dow eurusd, gbpusd, usdcad , auudusd, usdjpy bunlar çok teknik gidiyor gerçekten.. Mağdur etmeden.

Şimdi çapraz paritelerdeki korelasyona odaklandım. Algilarim açılıyor yavaş yavas onları da cozucem inşallah.
    Şeker Dünyam

seansin son dk bende shortladim..simdi kardayim kapatayim bekleyimmi
    saka demiyorum ciddiyim dow 30800 kirilirmi kirilmazmi !
    kirilirsa bist etkisine olur saat 23 kapanis kapatmalimiyim pazartesiyi bekleyimmi

4.  Alıntı Originally Posted by muratmilan Yazıyı Oku
    2.1 sen de di mi şahit yapacak birşey yok dayanamiyi insan 2.1 çekici geliyi

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben 2.2 dolar bekliyordum.
    ama haftasonu amerika karışabilir,
    ufak balığın peşine gitmektense
    mobidiğin peşine düşeyim dedim. asdas.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Dirençler 2.1 de hep ama 2.2 neden bekliyodun
     Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    ben 2.2 dolar bekliyordum.
    ama haftasonu amerika karışabilir,
    ufak balığın peşine gitmektense
    mobidiğin peşine düşeyim dedim. asdas.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Çok içli dışlı olunca pariteler ordaki yazılar ya da rakamlar olmaktan çıkıp sizle konuşuyorlar sanki. Kendi dunyalarini açıyorlar. Güzel hisler Gecen sabah bir uyandım mesela gbpaud bana günaydın dedi resmen grafiğine filan bakmadan Değişik şeyler
    Şeker Dünyam

7.  Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    ..

Ben %90 spotçuyum. Çok nadir vob da işlem açıyorum ama bu rakkamlar benim gibi bi boğayı bile vob da short için iştahlandırmaya başladı. Zirve avcılığı dürtülerim kabardı. Şunu merak ediyorum. Shortçulara sürekli sallıyoruz ya, endeksde düşüş gördüğünüzde short yönlü poz alıcak mısınız? Var mı öle bi refleks yoksa spotda devam mı diyosunuz...
    güsel soru.. ben bu hafta bi kere short oynadım, pzt olması gerekenden zayıf kalmıştı salı günü 1680 kıramayıp aşağı gelmeye başladığında short açtım iyi fiyattan sonra düştükçe arttırdım pozisyonu full short oldum, tahta 1640 gelmişti, cillop gibi 30 puan almışım, zafer sarhoşluğu vs kapanışa doğru biraz aldılar, basiret bağlandı kapatamadım, akşama dow düşer dedim düşmedi, foruma da girmedim, shortçular geyiğin altına odun atıyolardır diye.. bi çift kağıtla istihareye uzandım, birden aydınlanma geldi- ulan ben n'aptım diye, vadelide short mu gidilir allahın embesili diye kendime sövdüm, sabahı zor ettim, hemen 09:31 shortları kapadım, gttim kendime bi türk kahvesi yaptım (short kapadıktan sonra içilen türk kahvesinin zihni temizlediği toksik short fikrinden kurtulmaya yardımcı olduğu isviçreli bilim adamlarının 25 yıldan bu yana süregelen araştırmalarıyla bilimsel olarak kanıtlanmıştır, anti parantez belirtmek istedim

.. sonra short aklıma bile gelmedi, ama bu akşam kapanışta longları kapadığımda baktım ekrana, ulan burdan bi short denesem mi, tutarsa efsane olur' falan diye aklımdan geçirdim, hemen kalktım cezveyi aldım .. shortçuluk sigaradan beter, eroinden beter, kötü bi alışkanlık.. 21-22 ocak'a kadar düşünmüyorum, çünkü hintli guruların rivayet ettiğine göre bir rallide yazılan toplam puanın yarısından fazlası, en son düzlükte son 1-2 haftasında yazılırmış.. o günü bekliyorum, döndüğü gün kendini belli eder zaten, ahhha işte döndü bu meret diye görürürz apaçık, göremeyenleri de sayın koç uyarır diye düşünüyorum

8. Youtube astrologlarının komplocularının aklıyla gidip altın gümüş alanı tefe koyup çalıyorlar an itibariyle. Vadelisindekileri düsünmek bile istemiyorum.

Dünya yok olucak herkes kara deliğe düşecek supernova patlaması olucak hurra altına goygoyları. Ha ha evet evet tabi bebişlerim.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 784/1001 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •