Sayfa 896/1001 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946996 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,161 - 7,168 arası.

Konu: Viop - XXIX

1. VOB da kazanmanın tek yolu vobu bırakmaktır.........
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

2. Kazanciniz daimi ve daha fazla olsun .150-200 tl kar hedefi varsa yeterli ise ve buna sadik kalabiliyorsaniz ne mutlu size
    ben yapamiyorum bunu 25 gun boyunca 1 gun bile zararli pozisyon kapatmadim gunluk kazanc 7000 idi ortalamasi 26. gun pozisyonu buyuttum 25 gunluk kazanci 1 gunde verdik
    Fx de benim en cok sevdigim AudNzd dir
    klasik hareketleri yapar 1.02 1.10 arasi

Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Sn Culpable pozisyon artirirsaniz vioptada stoplarsiniz. Burada amaç ölçülü oynamak. O zaman size kazandırıyor. Ben her gün 150-200 TL kari sabitlemisim. Bazen arada güzel bonuslar oluyor. İyi sinyallere. Mesela 31 Aralık günü FX de 1700 TL kazandim bir günde. Bu benim günlük kazandığım en yüksek para.

Aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz. Hırs yapanlar yüklü oynayanlar kaldiracli piyasalarda olmasın zaten. Kaybetmeye mahkumlar. Ben günlük azar azar dolduruyorum çantamı. Çok şükür fazlasında gozum yok. Ama ileride param artarsa 0.01 lottan 0.10 lotlara geçerim. Günlük kazancın 100 TL den 1000 e cikar. Sabretmesini bilmek lazım. Bol kazançlar.
    ....

3. Gündüz biri 450 liraya otokar aldım yazmıştı sanki...

Aradım aradım iletisini bulamadım, sildi mi, yoksa ben gayipten iletiler mi alıyorum bilemedim...

Yine de geçmiş olsun diyoruz o arkadaşa...

4. Sayın Verge Otokar bugün 450 yi hiç görmedi
     Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Gündüz biri 450 liraya otokar aldım yazmıştı sanki...

Aradım aradım iletisini bulamadım, sildi mi, yoksa ben gayipten iletiler mi alıyorum bilemedim...

Yine de geçmiş olsun diyoruz o arkadaşa...

5.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    VOB da kazanmanın tek yolu vobu bırakmaktır.........
    "Efendiler, yarın Cumhuriyet'i ilan edeceğiz"...

6.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    VOB da kazanmanın tek yolu vobu bırakmaktır.........
    Zülfü hocam ben borsayı ve vob u istemiyerek işlemi bıraktım gerçekten kazançlı çıkıyorum 😋

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,594
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    bende short açtım..baktım döndü ve pın bar oluştu kapattım...

PİN BAR lar görünce poz. kalmaktan rahatsız oluyorum.

bunu geçmişte yaşadım..bir ara 2.000 puan kar oluyor..sonra zararla kapanıyorsun.biraz da geçmişten dolayı oldu.
    salıya çok benzedi.....gün içi hızla panik yaptır...-3000 puan düş...sonra ertesi gün artı gap..

trentten emin oluncaya kadar düşüşler böyle..fırsat olarak kalıyor.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

8. 1 sayfa oncesinde Sn Dore samimi bir sekilde bunlari yazmis eline klavyesine saglik
    Bu sekilde islem yapan bir insan viop u yada fx i neden biraksin

Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Sn Culpable pozisyon artirirsaniz vioptada stoplarsiniz. Burada amaç ölçülü oynamak. O zaman size kazandırıyor. Ben her gün 150-200 TL kari sabitlemisim. Bazen arada güzel bonuslar oluyor. İyi sinyallere. Mesela 31 Aralık günü FX de 1700 TL kazandim bir günde. Bu benim günlük kazandığım en yüksek para.

Aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz. Hırs yapanlar yüklü oynayanlar kaldiracli piyasalarda olmasın zaten. Kaybetmeye mahkumlar. Ben günlük azar azar dolduruyorum çantamı. Çok şükür fazlasında gozum yok. Ama ileride param artarsa 0.01 lottan 0.10 lotlara geçerim. Günlük kazancın 100 TL den 1000 e cikar. Sabretmesini bilmek lazım. Bol kazançlar.
    ....

Sayfa 896/1001 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •