Sayfa 783/1001 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,257 - 6,264 arası.

Konu: Viop - XXIX

1. BIST 30 max bir haftaya 1686 görür güveniyorum sistemime. Ama insanın gücüne gidiyor bu arsızlık. Biraz yatırımcıya saygı olmalı. Beyin göçü zaten sürekli yaşanmakta. Sonunda türk yatirimcisini da komple yurtdışına kaciracaklar olacağı bu.
    Şeker Dünyam

2.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    BIST 30 max bir haftaya 1686 görür güveniyorum sistemime. Ama insanın gücüne gidiyor bu arsızlık. Biraz yatırımcıya saygı olmalı. Beyin göçü zaten sürekli yaşanmakta. Sonunda türk yatirimcisini da komple yurtdışına kaciracaklar olacağı bu.
    bu amerikadaki olaylarda ölenler için cenaze töreni yapılacak mı?
    ne zaman yapılacak?
    kim katılacak?
    göstericilerde şuan pisikoloci nasıl?
    haftasonu hareketli geçebilir mi?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    conso bu sefer aynı hareketi yapmışız, hadi rasgele
    1718.xx verdim longları, haftasonu kafa rahat hesabı
    Herkes şortladıysa gömelim gitsin

16.96 Since 27 Aralık 2023

4. Bu biste haldır haldır hesap acmaya koşanların abileri, babaları 2000 yılında battı. Şimdiki hesap açanlar daha reklamları seyrediyor. Hele bir filmin sonunu görsünler 10 sene daha yaklaşmazlar borsaya. Heryerde duyarsınız borsa kumardır diye. 25 senedir sektör çalışaniyım, gunde Türkiye'nin heryerinden hesap açmak için arıyorlar. 10000 liram var onbinde 1 olurmu , başka kurumlar veriyor diye pazarlığa oturuyorlar. Sonra arayıp ben alıp satamıyorum nasıl yapıcaz diye bizleri meşgul ediyorlar. Bilinçli finansal okuryazarlara diyeceğim yok. İçimi dökmek istedim. Herkese bol kazançlar

5. Hepimiz shortladık bol kepçe abey inşeallah buradan nasıl long açayım mecbur şortluyoruz. Yapacak birşey yok
    Biz sortladikca pala longluyor bunu da biliyoruz ama şort a devam hayırlısıyla
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Herkes şortladıysa gömelim gitsin
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Altta kalanların canı çıkacak yine yapacak birşey yok nasıl bir dümenin içindeyiz yaw

7. "Efendiler, yarın Cumhuriyet'i ilan edeceğiz"...

8. 2.1 sen de di mi şahit yapacak birşey yok dayanamiyi insan 2.1 çekici geliyi
     Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    fulledim.
    çıplak şortum.

Sayfa 783/1001 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •