Sayfa 56/1001 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 441 - 448 arası.

Konu: Viop - XXIX

Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    oranın öenmini paylaştık 1370 bistikte çok öenmli hayvan gibi mallanan babalar var...
    bakalım izleyelim görelim..!!
    Bizde alıyoz ya oradan, ya shortları nası nası kawuruyoz sanıyon )

Mehmet Sevki Guest
    valla 5.40 lardan hUlk da o kadar zamandır bu kağıtta kazıklanıyorum hiç şelale başlmamıştı o yüzden bana inandırıcı gelmüyüü

3. 1566 den açılan short. 1522 den kapandı.

4.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    cok ıyı bos yaparım sen 156 da yazılanları kopyala o grafıklerle de.......4bın puan nasıl yedırdın mıllete annat
    4 bin > 9 bin olmuş ..biz paylaştığımız da 9 bin puandan koruduk kamil asıl yüreğin varsa onu de..
    siz garan 9.3 lerde short pazarladınız biz gerek yok dedik..sen short yönlü baktığın için burada ki forum eregenleri gibi doğru söylemek yüreğine sahip değilsin..!!
    biz de kıvır ma hiç olmadı...öyle bir yazıyorsunuz ki kasımdan beridir yükseliş yönü tam anlamıyla değişti vs...
    sizden olmaz...

5.  Alıntı Originally Posted by Mehmet Sevki Yazıyı Oku
    belli olmaz kündeye getirebilir. ekranı bir açsın güreşçi abimiz heran tuşa basabilir. belki onay için aşşa gelmştir. çıkmadık candan umut kesilmez..
    Bence bugün cok denüşük bişii deniyorlar, 1578 tepe oldu zannedersem üüüle

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bak hodri meydan alışları koyarsam ne veriyorsun , bak senden gazoz kapakların için istediler senin dötü yemedi hadi hodri meydan
    Hadi k0y alışları bakalım kim kime nası koymuş. )

7.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Şu anlamsız atışmalar yerine düşünce-beklenti-analiz-graf paylaşsanız çok daha verimli olmaz mı?
    İlk grafı ve beklentiyi ben atayım.
    (Nisan vade 1559,95 maliyetli fasulyeden 5 shortu 1554,50 ortalama ile kapattım, sebebi ise daha yukarıdan tekrar açacağıma inanıyor olmam. Doğru olup olmadığını da zaman gösterecek)

Aşağıdaki günlük Bist100 grafta üstteki 3 indikatörün hepsinde mavi kırmızıyı aşağıya kesmeden ciddi bir düşüşün başladığına inanmam.

bizde bunu diyoruz sayın jas sanki yön adam akıllı değişti ..asıl hareket bende zamansallığı bu ayın 25 inde olacak..!!
    anlaşılamamışım onu çok iyi anladım bu gün...
    adam akıllı yön değişimi ve emaresi YOKKKKKK!!!!
    ŞU DÜŞÜŞTE BİLE ŞUAN İÇİN..
    YARIN NE OLUR BİLEMEM BİLSEM BURDA OLMAM AMA SENİ TAKTİR ETTİM UAK VADE EN AKILLICA POZDU

Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku

11 kasımdan bu yana çalışan trend hocam orası saatlikte durum bu..
    insallah çalışır ama 1400 ustü hayal gibi artık...trend buyuk yara aldı artık..

Sayfa 56/1001 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •