Sayfa 96/1001 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 761 - 768 arası.

Konu: Viop - XXIX

1.  Alıntı Originally Posted by muratmilan Yazıyı Oku
    Mesela şöyle düşün grip aşısı oluyorsun, ama o sene mutasyona uğramış virüs ve o da gelip seni buluyor.
    Aşı olduğun için en azından hafif geçiyor yine grip oluyon da hafif geçiyor. Aşı olmasan berbat geçecek.
    Böyle bir ise yarayabilir.
    Başka da bir ise yaramaz yani bence

.
    Ama aşı var mı gerçekten? Daha belli değil. Keşke etkili (ama düz, yan değil) adam gibi aşı olsa da sineye çeksek....

2. https://www.reuters.com/article/us-h...source=twitter

Bu kaynağa göre yeni mutasyonun en az yetiskinler kadar çocukları enfekte etmesine dair ipuçları varmış.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Yıllarca grip aşısı oldum.
    Baktım aşı olsamda yine grip oluyorum.
    Yaptırmıyorum 5 senedir.
    Bir farkı yok.
    Hatta hiç farkı yok.
    Bu iş bu virüsün iyi huylu mutasyonu ile biter ancak
    https://www.youtube.com/watch?v=FZ_j...ature=youtu.be

Altyazı Türkçe mevcut.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    bu virüs mutasyona uğrayınca eski aşı işe yarıyorsa her sene neden yeniden grip aşısı üretiliyor?

doktorlar, bilim adamları v.s. değil miydi her yıl corona içinde aşılanmamız gerekecek çünkü mutasyon olacak diyen? o mutasyon oluvermiş işte...daha aşı işi adam akıllı başlamadan virüs evrilmiş...

tuhaf tuhaf işler oluyor...kim doğru söylüyor meçhul...
    Ben bütün yaz bu virüsler nerde saklanıyor onu merak ediyorum. Yazın virüs yok. Kışın hasta oluyorsun. Yazın tekrar virüs yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5.  Alıntı Originally Posted by vural Yazıyı Oku
    Con con mu dur,nedir.Gitmiş pekde guzel olmus,laga-luga dan baska bişeyi yoktu,abidik-gubidik şeylerle sayfalar dolduruyodu,Yöneticiye teşekkürler

Forumda doğru dürüst birşeyler paylaşan birkaç kişiden biriydi, ancak bu forumda anladığım kadarıyla KY yararına paylaşımlar yapanları pek sevmiyorlar garip bir şekilde endeksin tepe noktası yaptığı yerlerde gelip düşüş öncesi yükseliş algısı yapan tipler var sonra ortadan kayboluyorlar taki tekrar görev verilinceye kadar örneğin görevi niki ile benzer özellik arz eden oyunagelenadam vs bu şahıslara dikkat etmek lazım diye düşünüyorum. sonuçta meyve veren agaç taşlanır

Gece seansı +1.200 ne oldu acaba?

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Yıllarca grip aşısı oldum.
    Baktım aşı olsamda yine grip oluyorum.
    Yaptırmıyorum 5 senedir.
    Bir farkı yok.
    Hatta hiç farkı yok.
    Bu iş bu virüsün iyi huylu mutasyonu ile biter ancak
    Büyük yanlış bu seneye kadar her sene grip aşısı olurdum. Bu sene bulamadım olamadım. Piyasada yok çünkü. Grip aşısı ılmadıpım senelerde gribi nir türlü atlatamazdım. 15 gün sürerdi. Baş ağrısı burun akıntısı halsizlik ateş perişan olurdum. Grip aşısı olmaya başladım en fazla 2 gün hafif ateş halsizlik ve atlatır geçerdim. Bu sene piyqsada grip aşısı yok. Ama millet sosyal mesafe ve öpüşmeden uzak durduğundan ve evlerden çok çıkılmadığından grip bu sene çok görülmüyorda rahatım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Mehmet Sevki Guest
    abi millet teminat yetiştirmekten işlem yapamiyür hisseler sürünüyor.. bugün 22.12.2020.. tavan gelsin herkese boL şans..

Sayfa 96/1001 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •