Sayfa 134/1001 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: Viop - XXIX

1.  Alıntı Originally Posted by zaraza Yazıyı Oku
    Akçay Covid,Consensus yasaklandı,,, sanıyorum.
    Acil şifalar diliyorum.
    Yeni üye olmuş gelmiş sensör yasaklandı diyor aklımızla alay etme bırak bu işleri....Akçayı sensörü biliyor ama yeni hikayeye bak...

Ben de 1520 ort ile epey yüklü tersteydim ,arkama bakmadan aynı seviyeden kapandım.Şu an al satlar ile 3/1 poz ile 1591 ile şorttayım.

3.  Alıntı Originally Posted by akira Yazıyı Oku
    Gazoz kapagıyla hiç işim olmaz ne çocukken ne şimdi....Sensör yaltakçılarıylada...
    Mahallemizde bakkal düzlenmiş gazoz kapakları ile bize sakız satardı.
    İlk Bitcoin diyebiliriz.

ytd

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    hisse taşırken her sabah, öğlen ve akşam olmak üzere 3 posta mehmet ali ye ve aydın doğana 3 posta sövüyordum küfürbaz adam olup çıkmıştım
    Ayhan bey en iyisini yapıyorsunuz.Yoksa ne yöne poz alsanız gereksiz bir sataşma oluyor.Kazansanızda kaybetsenizde. Birbirini alaylı eleştirenler düşünmüyorki piyasa en büyüktür bi bakarsın aniden terse döner söylediğne alay geçtiğine pişman olursun.Ama birkaç gün gözükmeyip sonra yön devam ederse gelip tekrar alaylı satşmalar.Tek diyeceğim elinize birşey geçmez elbette kimse net yönü bilemez poz açarsın kafanda bi strateji oluşturursun kimse senin kar yada zararına ortak değildir.Bir bakarsın bir anda herşey tersine dönmüş.

5.  Alıntı Originally Posted by akira Yazıyı Oku
    Gazoz kapagıyla hiç işim olmaz ne çocukken ne şimdi....Sensör yaltakçılarıylada...
    bu ne usluptur........ tip kelimesine yanlış diyen kişinin her mesajı tahrik ,,suçlama,,, aşağılama ,,,hakaret dolu ...yönetim lütfen bu kişiye gerekli uyarıyı yapınız.. ben mesajına kaale alıp cevap vermedim ama.... böyle olursa sanırım ceza alacağım....

ergen tiplerlemi uğraşalım forumda..........

6.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    bu ne usluptur........ tip kelimesine yanlış diyen kişinin her mesajı tahrik ,,suçlama,,, aşağılama ,,,hakaret dolu ...yönetim lütfen bu kişiye gerekli uyarıyı yapınız.. ben mesajına kaale alıp cevap vermedim ama.... böyle olursa sanırım ceza alacağım....

ergen tiplerlemi uğraşalım forumda..........
    Sen önce tip dedigini kendine yaz tipitip halen ergen falan yazıyorsun geç bu işleri yazsan ne yazar....

Herkezi terse götürenlerin adam sayıldıgı forumdan atınız bizide yönetim kurtulalım....Önce kendin hakaretle başla sonra gene devam et sonrada cevap almayacagınımı sandın klavyeci seni...

Amacınız dogru söyleyenleri forumdan attırmak o kesin, oyunagelen e de aynını yaptınız dogru söyleyenlere karşı hep aynısı burda yanlışlar konuşuluyor anladıgımız....Ben hayatta hiç geri basmadım bildigimden dogrudan şaşmam bunu böyle bilin deil burdan dünyadan atsalar gene şaşmam....

7. Anladığım kadarıyla bu herif tüm şortcuları patlatıp üüüle şelaleye başlıcak

16.96 Since 27 Aralık 2023

8. Almanya'da son 24 saatte 962 kişi Kovid-19'dan hayatını kaybetti

Almanya'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında son 24 saatte 962 kişinin yaşamını yitirmesiyle salgının başından bu yana en yüksek günlük can kaybı kayıtlara geçti.

Almanya'da bulaşıcı hastalıklar alanında çalışmalar yürüten Robert Koch Enstitüsünden (RKI) yapılan açıklamaya göre, ülkede son 24 saatte 24 bin 740 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu. Böylelikle toplam vaka sayısı 1 milyon 554 bin 920'e yükseldi.

Son 24 saatte 962 kişinin virüs nedeniyle yaşamını yitirmesiyle toplam can kaybı da 27 bin 968'e çıktı.

Bugün açıklanan can kaybı sayısı, "salgının başından beri kaydedilen en yüksek günlük ölüm sayısı" oldu.

Şimdiye kadar Kovid-19 kaynaklı en yüksek günlük ölüm 952 ile 16 Aralık'ta kaydedilmişti.

Kovid-19 nedeniyle yoğun bakımda yatan hasta sayısının 5 bin 216 olduğu, bunlardan 2 bin 726'sının entübe edildiği vurgulandı.

Alman medyasında yer alan haberlerde ise yüksek ölüm sayıları nedeniyle cenazelerin yakıldığı bazı krematoryumların kapasitelerinin yeterli gelmediği de ifade edildi.

Kaynak : Anadolu Ajansı

Sayfa 134/1001 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •