Sayfa 815/1001 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,513 - 6,520 arası.

Konu: Viop - XXIX

1. Hayali alis ve satislar icin yeterli olabilir sonucta back testini yaparken zarar eden isleme uymuyorsun kar eden islemlere uyuyorsun.

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Benim grafiklerim bana yetiyor.
    Burayada finansla ilgili birşey paylaşmayacam artık.
    ....

Tdi verisi çok kötü geldi.resesyon devam ediyor.
    https://www.philadelphiafed.org/surv...s/mbos-2020-12

abd tesvik paketlerini gundemde oldugu gibi devam ettirdigi surece

abd avrupa bolgesi japonya gibi ulkelerdeki faizlerin mevcut durumu devam ettigi surece

TL'ye verilen mevcut faiz orani stabil kaldigi ya da 100-300 puan artirildigi surece

TL / Usd icin en iyi yukselis tahmini 7.85'dir. Max. 8 liradir.

benim tahminim bu sartlar devam ettigj surece, biden gelip 3.9 trilyon usd tesvik paketini yururluluge soktuktan sonra usd kurunun 7.10 gibi bir seviyede stabil kalmasidir. Hatta yil ici 6.85 ve 6.50 seviyelerini de gorursek sasirtici olmaz.

Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    Sayın KOÇ.
    teknik analize ve her konuda teknik analiz yapana saygı duyan biriyim.
    Amma ve lakin teknik analizin tutarlı olması için tüm değişkenlerin her iki yöne serbestçe hareket etmesi gerekir.
    dolar /Tl nin kaç lira olacağını kısa ve orta vadede sadece merkez bankası faiz oranı belirler.
    Merkez bankası faiz oranına da bizim ülkede bir kişi karar verir.
    Şahsım ın düşüncesi merkez bankası eksi net rezervi ile tekrar faiz kumarı oynanmayıp ,en azından merkez bankası net rezervi pozitif olana kadar yurtdışının istediği faiz verilecektir.
    BİDEN ve avanesinin günümüz iktidarını illa gönderme hırsı dışında bu yıl eski tepeyi bence görmeyiz.
    TABİİ Kİ
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by citiwan Yazıyı Oku
    HAKLISINIZ

belki diyorum bir maddeyle birilerine faydamız olur
    biliyorum ... kardeşim senin yazdıklarına göre söylemedim. farkındaysan iş akıl vermeye gelince cahil i, ehil. i sıraya geçiyor. ne kadar çoksa ağırlık yapıyor herhalde sen iyi niyetle alıntı yaparak paylaşıyosun bunu biliyorum. eee.. kaç sene oldu tanışalı
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Hayali alis ve satislar icin yeterli olabilir sonucta back testini yaparken zarar eden isleme uymuyorsun kar eden islemlere uyuyorsun.
    Tamam dostum uzatma,grafik ,sinyal ve fikir paylaşmayacağım.
    Meydan sizin.tadını çıkarın

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    abd tesvik paketlerini gundemde oldugu gibi devam ettirdigi surece

abd avrupa bolgesi japonya gibi ulkelerdeki faizlerin mevcut durumu devam ettigi surece

TL'ye verilen mevcut faiz orani stabil kaldigi ya da 100-300 puan artirildigi surece

TL / Usd icin en iyi yukselis tahmini 7.85'dir. Max. 8 liradir.

benim tahminim bu sartlar devam ettigj surece, biden gelip 3.9 trilyon usd tesvik paketini yururluluge soktuktan sonra usd kurunun 7.10 gibi bir seviyede stabil kalmasidir. Hatta yil ici 6.85 ve 6.50 seviyelerini de gorursek sasirtici olmaz.

yatırım tavsiyesi değildir
    Ons yeni zirve yapamadı.1958 den döndü.
    Dolardada 8.5 yerine 8 olması olasıdır benim için.
    Ve buradan alışlarımı 8 den de satarım

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    biliyorum ... kardeşim senin yazdıklarına göre söylemedim. farkındaysan iş akıl vermeye gelince cahil i, ehil. i sıraya geçiyor. ne kadar çoksa ağırlık yapıyor herhalde sen iyi niyetle alıntı yaparak paylaşıyosun bunu biliyorum. eee.. kaç sene oldu tanışalı

eyvallah

insanlara zorla kendi kazançları lehine olacak paylaşımları kopyalıyorum ki gelir elde edebilsinler.

"Sadakanın en faziletlisi, Müslüman kişinin öğrendiklerini Müslüman kardeşine öğretmesidir."
    ibn Mâce, Sünnet, 20

Stratejinizi kurmadan sermaye piyasalarında kazanma şansınız yok.

Önce strateji , sonra temel ve teknik.

Sayfa 815/1001 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •