Sayfa 4/217 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1734 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Seçimde Hile mi hazımsızlık mı

Alıntı Originally Posted by yas3gk Yazıyı Oku
    yüzlerce sandık görevlisi bireysel müracaat yaptı,sen diyorsun ki,onda sorun yok,her tarafı sorun eğer ysk bu işlemleri kabul etse sonu anap olacak onu biliyor,bakalım zaman kimi haklı kılacak..
    yine de yukarıdaki mevzuat hükümlerini okumanda fayda var bu konuda kasıtlı olarak müthiş bir bilgi kirliliği
    yayılıyor
    insanlar sokağa davet ediliyor

İşin özü benim oy kullanma özgürlüğüm ve daha da önemlisi HAKKIM var
    onu devlet güvence altına almak zorundadır
    ben gittim oyumu kullandım
    ama ysk bana mühürsüz oy pusulası vermiş
    bunda benim ne suçum var
    dönüp tekrar
    efendim biz bir hata yapmışız
    sizin oyunuz geçerli değil
    diyemez
    bu anayasaya da kanuna da uluslararası hukuka da aykırı

hep verdiğim örneği tekrar verim
    ben ÖSYM sınavına girdim soruları çözdüm çıktım
    ÖSYM bana efendim o size verdiğimiz soru kitapçığını mühürlemeyi unutmuşuz
    bu nedenle sınavınız iptal diyemez
    çünkü bu ÖSYM nin hatası
    benim değil

4.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    çünkü bu ÖSYM nin hatası
    benim değil
    bak yasa nasıl bir şey,ikimiz de aynı suçu işledik ve polis bizi yakaladı,evraklar hazırlandı ve savcılığa sevki yapıldı,savcı evrakı inceledi ve beni bıraktı,senin evraklarını inceledi ve tutuklu yargılanmana karar verdi,sen kodese ben gezmeye gittim,sen bunu öğrendiğin de yasa hakkında ne düşünürsün,ben böyle yasanın,veya yasaya bak aynı suçtan işlem gördük adamı serbest bıraktılar,kim bilir kimin yakınıdır dersin,işte bu yasa yasa değildir,her şeye aykırıdır,tıpkı dışarıda ki oylamada mühürsüz zarfların akp yetkilisi tarafından müracaat ederek iptalinin istenmesi ve iptal kararının yasaya uygun olarak alınması,oysaki dışarı içeri diye bir farklı kavram yok her ikisi de aynı yasa ile referandum yapıyor,dışarıya başka içeriye başka uygulama yapamazsın,yaparsan buna hukuka ve yasaya aykırı işlem yapmış olursun ve bu da suçtur,şu anki durum da budur işte..sen buna da bir bahane üretirsin,bakalım ne olacak....

5.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    çünkü bu ÖSYM nin hatası
    benim değil
    kaç tane kitapçığa möhür vurmamış bu ösym 1-3-5 yoksa 50 bin-100 bin-200 bin burada adede bakılır ve ona göre bir karar verilir,bir de tersinden bakalım mühürlü sınavı kaybetti,mühürsüz de sınavı kazandı,kaybeden derse mühürsüz kitapçıklar da cevaplar da vardı,veya soruları kolaydı dedi ve bu durumu gerekli işlem için idari mahkemeye suç duyurusu için baş vurmak istedi,bu durum da mahkeme diyebilir mi,biz bu işlere bakmıyoruz diye...
    bundan şu çıkar sen bir şey söylersin,ben bir şey söylerim,karışır gider,o yüzden yasalar net yapılır ve herkesi bağlar uyulması zorunludur,uymaz isen uymadığın yasa ile ilgili suçu işlemiş olursun,tıpkı yapılan gibi....

6. rumenigge , dünkü kurs nasıl geçti ?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. Mühürsüz oylar haritası yayınlandı

http://inadinahaber.org/2017/04/muhu...si-yayinlandi/
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. 97'de 97 evet oyu. Doksan yerine dokzan yazan kurul üyelerinin beşi aynı soyadlı.

Sayfa 4/217 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •