Sayfa 125/211 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: Varant 24

1. Dediğiniz varantı bırak 300.000 almayı 1000 -5000 adetçik alan oldu mu acaba? Böyle günde tam kumarlık değilmi.milli piyangodan daha fazla şansın var. Vade sonları mutlaka bir şeye vurur.endeks banka sanayi hisseleri yön belliydi zaten yukarı sabah şans denenirdi lakin sopa yemekten cesaret kalmamış bizde
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

2. Geceye UZIVT endeks satım ve USDTH dolar satımla girdim maliyet endeks .0.49 dolar 0.14 (3.81 de iken)
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

3. valla alan var artik biri satışa koydu onu ihracci mi aldi yoksa eregliyi kaldiranlar yada avanesimi aldi bilmem. Ama 3 den 300bin aldi biri 5 den alma firsatim vardi ama dediginiz gibi riske girmek icin parayi çöp niteliginde gormek gerekiyodu girmedim :D kasim sonu boyle bisey deniycem ama

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Burada yazan herkese üç kez varantda sıfırladım, elimde imkanım olsa bu işi iyi bilsem milleti ihya ederdim, burada yazan arkadaşlara sesleniyorum o yüzden insan evladı gibi yazacaksanız yazın burası ucuz kahramanlık yeri değil sulandırılmış kelime oyunlarını zaten ******** analist bozuntuları akşama kadar yapıyor bilen arkadaşlar insanlara yardımcı olsun

5. VİOP & VARANT kolaydır dediler...
    keyiflidir dediler...
    hemencecik zengin olacaksın dediler...

BENİM EDİNDİĞİM TECRÜBE MAALESEF GELENİ ÇARPIYOR GİDENİ ÇARPIYOR ....!!!!!

6. emlak konut yorumu olan varmi?

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Haliboo Yazıyı Oku
    emlak konut yorumu olan varmi?
    .
    kendim çok gezip farklı peryotlarda formüllerin sayesinde ne olabilir tahmini kafamda kurguladığım da san ki SAATlık peryotta dip çalışmasının sonuna gelip yukarıya gitmek için fırsat kolluyor gibi ama yatırım danışşmanınıza sorun benim yaptığım eğitim çalışması gibi düşünün

8. buraya Grafik göndermiyecektim BABİL hocamın foruma yapıştırayım bari

Sayfa 125/211 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •