Sayfa 13/211 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Varant 24

1.  Alıntı Originally Posted by varantdede Yazıyı Oku
    ereglinin varantlarinda bir gariplik var...
    sıkıntı nedır bu arada ereglıalım varantıdır sanırım

2. Tuprasta dun temettunun alım varantlarini etkilemediğini gördük...

3. Halkb varantlatrindada bir gariplik var

ASUS_Z010D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. sıkıntı nedır soyleyın de bızde bılelım ??? bultenlere bakmıyormusunuz

6. dün garan alım bugun halkbank alım varantı yarıdan thyao alım varantı yürü türkiyemmm süpersin

7. Evettttttt varantlardaki garipliğin herkes farkında . Ben de bu durumu SPK ve BİST e bildirdim . Bakalım . Bu ne adi bi sistemdir . Bu kadar makas nerede görülmüş . saçmalıyorlar . ya da soyuyorlar

Alıntı Originally Posted by oki88559 Yazıyı Oku
    Evettttttt varantlardaki garipliğin herkes farkında . Ben de bu durumu SPK ve BİST e bildirdim . Bakalım . Bu ne adi bi sistemdir . Bu kadar makas nerede görülmüş . saçmalıyorlar . ya da soyuyorlar
    Hiçbir sonuç çıkmıyor, kimi kime şikayet ediyoruz .bende ereğli alım varantı var, mayısda vereceği temettüyü nisana çekti .Aradım doçeyi ,biz mayısda verecek diye ayarladık demez mi, temettü de normalde düşmez, bu 0,07 den 0,02 düştü .Ereğliyi şikayet edin diyor ereğliye atıyor yazdım gönderdim spk 1 hafta oldu tın cevap bile yok.Nisan vade zaten sıfırlanınca gelir olumsuz cevap.
    Sular yükselince,balıklar karıncaları yer,Sular çekilincede karıncalar balıkları,Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemeli.....

Sayfa 13/211 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •