Sayfa 159/211 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: Varant 24

Alıntı Originally Posted by mgulesci Yazıyı Oku
    Hayırlı akşamlar arkadaşlar Aralık vadeli bir varantımı satmayı unuttum, 400 TL kar ile bitti vadesi. Ne olur bu durumda yada ne yapmam gerekiyor bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

LG-X240 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bir varantımı satmayı unutmuşum yazışsınız. vade aralık onu anladım. alımmı,satımmı, kullanım fiyatı kaç? önemli olan bunlar. yüzlerce varant var.
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

kısa vade alım satıma uygun 31.01 vadeli.endeks30 varantları,

alım..UZDCN

satım..UZDSR

endeks30 fiyatı değiştikce varantlarda değiştirilir. bugün için uygun olan budur..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

3. Böylesine düşüş yaşanan bir günde HAİKK alım varantında 2 milyon lot işlem normal midir? Bu kadar lotu kim sattı ya da alan neden almıştır? Yorumlayacak bilgisi olan arkadaş varmı?

XT1635-02 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by western Yazıyı Oku
    Böylesine düşüş yaşanan bir günde HAİKK alım varantında 2 milyon lot işlem normal midir? Bu kadar lotu kim sattı ya da alan neden almıştır? Yorumlayacak bilgisi olan arkadaş varmı?

XT1635-02 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fake olabilir hocam. Bankalar kendi aralarında oynaşıyor böyle. Zaten genel manada banka varantları kazandırmıyor. Hep bi aralıkta tutuyorlar. Thy gibi dürüst esnaf işi bulmak lazım

5.  Alıntı Originally Posted by pi3.14 Yazıyı Oku
    Fake olabilir hocam. Bankalar kendi aralarında oynaşıyor böyle. Zaten genel manada banka varantları kazandırmıyor. Hep bi aralıkta tutuyorlar. Thy gibi dürüst esnaf işi bulmak lazım
    yok fake değil üstadım kardemirden çıkıp halka geldi... yatırımcı işlemi...

6. bu arada yanlış anlaşılmasın bişey bildiğim yok sadece büyük işlemleri varantlarda takip ediyorum söylemim ondandır yoksa bihalt bildiğimden değil...

7. abooooo bu varant neymiş bi çırpıda 2000 gittiya.şimdi bunu geri kaazanayım desem paranın hepsini kaptırıcam kumardan farksız.deneyim ke sabit.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    kısa vade alım satıma uygun 31.01 vadeli.endeks30 varantları,

alım..UZDCN

satım..UZDSR

endeks30 fiyatı değiştikce varantlarda değiştirilir. bugün için uygun olan budur..
    anında görüntü. aynen DEVAM..

Sayfa 159/211 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •