Sayfa 161/211 İlkİlk ... 61111151159160161162163171 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: Varant 24

1.  Alıntı Originally Posted by mselim1313 Yazıyı Oku
    Ne yaptin hocam sen ya bu kadar para varanta bağlanır mi ki gecen gunlerde garanti takasından alan sizmiydiniz. Dun çiksaydiniz birazinini

LG-D320 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yok yanlış anlaşıldı ben değilim tövbe sadece bu balinayı takip ediyorum işlemlerini başka bişey değil..

2.  Alıntı Originally Posted by Sehzade Yazıyı Oku
    Kismetten otesi yok hocam buda biraz psikoloji biraz cesaret biraz da risk alma durumu. Bende baktim koc yatay tcel eksi eregl kafayi asagi dikti dun alip verdigim uziyu bana asagidan alma imkanida verdi baya bi ama sallamadim tabi. Artik flat kalmayi becerebiliyorum sanirim :D firsat her zaman var yeterki elinde o firsati degerlendirebilecek nakit Dursun kosede ;) tahtalari uzaktan izlemek guzel. 114.800 leri gosterip ver elini 125 yapsa super olur. Hisselerde soyle tcell 14.40-50 civarina cekilse eregli 9.30-50 arasina cekilirse non stop subat vadeli yapistircam tuprs 115 civari izlerim gelirse onda da durum degerlendirmesi yaparim kardo fizana gitti her iki yonede acayip salvolar yapabilir uzak durulmali thy yine ayni dusus emaresi gostermiyo eko bildigimiz eko :D koc algi yapiyo olabilir donusu muhtesem de olabilir yataya da sarabilir izlenebilir. Petkm gecen bu senein tuprasi sanki duruyo duruyo gidiyo riskli. Ttkom satis haberleri ayyuka cikti bu yuzden mala atlayanlari biktirip indirebilir mala baglayabilir bu aralar. Erken belki ama yavas yavas yil sonu bilanco beklentileri yapilmaya baslanabilir cok dusurmeden endeksi ve hisseleri neredeyse hepsi 3-5 zirvelerine yakin. Duzeltmeleri ve dokulmeleri yapmak isteyeceklerdir. Zaten benim barometrem genellikle eregl o ne yaparsa endeks o yone Bankalara olumsuzum zaten. Haftaya netlestirip tekrar degerlendirmekte fayda var. Herkese bol kazanclar.

....
    İnatla ve sabirla bekliyorum tabi arada dusus varantlarindan cerezligimi alip cikiyorum canim sıkılmasin diye. Dususe karsi oldugumdan fazla kalmiyorum bir iki kademe yetiyo duseceklerinden emin olsamda. Endeks beklentim 107-109 araligi eregli gecen hafta 9.60 a kadar duserken tepkiyle 10.15 e kadar cikti bugun ama ciktigi seviyeden %3.5 dustu alim araligimi 9.20 9.30 araligi olarak guncelliyorum tcell belkide en cok alim araligima gelen hisse ama sartlar malum 13.80-14 araligi izlerim durum degerlendirmesi ve giris gelisme sonuc :D tupras sartlar dogrultusunda yeni durum degerlendirmemde 2. Ceyrek bilanco aciklanmasinin ertesi gunu asagida biraktigi gapa bakicam duruma gore onda da durum degerlendirmesi yapilabilir. Kardo cok yukselmisti 1 ayda %60 gitti geri gelmesi gerekti zaten ve geliyor 2.80 in biraz asagisi biraz yukarisi makul alim yeri olabilir. Thy alim vatantlari zaten almis basini gitmisti belki makul seviyelere gelir duruma gore degerlendirilebilir. Petkim haberler dogrultusunda zaten beklenen alinmisti gercek satilmaya baslandi gecen hafta haberlerinden sonra. Ozetle demem o ki bilancoya zaten yuksek girmeyecekleri belliydi agababalarin. Son konjekturel gelismeler aslinda bahanesi oldu. Bahane uretmek istesin yeterki bizim koyde kaybolan essegi uluslararasi problem haline getirir yine satar. Belli bi yerden sonra almaya basladiklarini gorucez zaten. Yeterki toplasinlar ellerinde olmasi gerektigi kadar. Zaten hepimizin bildigi ama bi turlu uygulayamadigi Mantik su: atiyorum endeks iki hafta once yilbasi kilbasi her ne rallisiyse artik zirveye gittimi ? Gitti peki endeksi 118 binden 125 e goturursemi daha cok kazanir yoksa yukardan biz ky ye sattiklarini asagidan 110 seviyelerine indirip elimizden aldiktan sonra 125 e cikarirsa mi? X hissesini 5 lira zirvesinden 6 ya cikarirsa mi daha cok kazanir yoksa 4 e indirip toplayip 6ya cikarirsa mi? Umarim ve temenni ederim ki kimse terste kalmamistir bu surecte :/ herkese bol sans herkese bol kazanc ;D

....

3. Tudkg ve Akdlc alım varantı iyi gibi

XT1635-02 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Şu temettü olayını bi netleştirsek. Hedef fiyatı da revize mi etmek gerekiyor diye biliyorum olası temettüde. Örnek vererek bi dostumuz anlatırsa sevinirim

5.  Alıntı Originally Posted by western Yazıyı Oku
    Tudkg ve Akdlc alım varantı iyi gibi

Tüpraş sıkıntı hocam ya. Neden bilmiyorum ama sanki 100 altını gösterecekler de sidik zoruyla tutuyolar gibi. Temettü mevsimi diye cilalıyorlar fakat teknik sıkıntı. Ama bakıyorum tüpraş varantlarında acaip hacim var, alan satan gırla. Sebebi, ucuz olduğu algısı

Diğer önemli kağıtların hepsi primli, hatta zirvelerde. Thy, ereğli, kardemir, petkim vs. Sadece bankalar belki. Ama onların da sektör olarak halkbank gerilimi var. Bi de bu varant işi tuhaf iş. Girdinin çok olduğu varantı ne yapıp edip götürmeyebiliyorlar. Zira tahtalarda da hakim grup zaten bu varant piyasa yapıcıları.

Ve doçe varantları... Tuhaf işler.

6.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    bakın ben bu varantları, doğru alınan bi karara anında tepki verceği için paylaşmıştım. çünki çok yanlış varantlarda işlem yapanların olduğunu tahmin ediyorum. önce doğru varant..
    Muhterem bugünde dayanamayıp sabah daldım UZDCN ye 32-31 derken 0.28 den takviye yaptım bayada birikmiş. tekrar 32-34 bandında altta aldıklarımı 32 den üstten aldıklarımı 38-39 dan verdim. karlı bir gün derken bir de baktım 0.50 üzeri.Dursam ihya olacakmışım. 50 bin adette nerdeyse 8 bin kar olacakmış Neyse bereket versin eldeki ile yetinmesini bileceksin hele varantta. Uğurlu geldi bu varant bana
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

7. Artık Uziyti takip edersiniz Alibey 😃

8. Bende Akdlc yi aldığım fiyattan 0,20 sattım. O da uçtu.

Sayfa 161/211 İlkİlk ... 61111151159160161162163171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •