Sayfa 185/211 İlkİlk ... 85135175183184185186187195 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: Varant 24

1. 2.90 dan 20.000 usılk aldım dayanamadım

2. 3.03 den sattım 3 dakkada vay be

3. 2.95 den geri aldım

4. 3.45 gördü neydi o cesaretimiz baglanmış VAY BE 200.000 LOTLA YAPSAK %20 KALDIRDI İDİM YAPAN ÇOKTUR KUMAR MASASI TAM ZAMANINDA KALKMAK LAZIM YADA O PARAYI UNUTMAK

5. 15 den alinan udipy yarin guzel acilacak bu gidisle. İnsaAllah gun ici yuksekten dolar alimda kalan yoktur yarina. Herkese bol kazanclar.
    Gerci cesaret edip fazla alamadik ama olsun aldigimiza da sukur.
    ...

6. varanta bulaşmayın kaşıkla alırsınız kepçeyle verirsiniz bıraktı idim uzun süre bıste kızıp varant oynadık dayanamadık heyecana korkudan sattık sonra uçtu biz yine aldık bu sefer çaktılar..geçen hafta çarpıldık yine dolar alım varantında kazananda sans eseri kazanır

7.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    varanta bulaşmayın kaşıkla alırsınız kepçeyle verirsiniz bıraktı idim uzun süre bıste kızıp varant oynadık dayanamadık heyecana korkudan sattık sonra uçtu biz yine aldık bu sefer çaktılar..geçen hafta çarpıldık yine dolar alım varantında kazananda sans eseri kazanır
    Bu varantlarda çarpılmayan yok. Ben ilk girmeden önce google varantlarda batanlar diye yazdım ama adamlar sanki bu tarz haberleri de siliyorlar çünkü birşey bulamadım. Geçen hissenet arşiv varant formunu buldum okudum orda aynı bizim yazdığımız nedenlerle batan o kadar çok ki keşke ilk orayı bulsaymışım dedim. Ben de bu formu okumuştum bizim bahsettiğimiz şeylerden kimse bahsetmemiş. Bir iki kişi biraz uyarmış o kadar. Şimdi ben burdaki so yazımı yazacağım. Varanta ilgi duyan olursa inşallah burayı okur ve kâle alır. Birde hissenet arşivde varant sayfasını okursa çok daha iyi anlamış olur.

Sayfa 185/211 İlkİlk ... 85135175183184185186187195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •