Sayfa 195/211 İlkİlk ... 95145185193194195196197205 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: Varant 24

1.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    90.000 görür grafiğe bakınca bizim varantta pul olur o zaman bekleyelim biraz
    daha dfa aşağıyı gördü tepki versede senin varant şimdi pul olmuş daha alımdakileri ezmeye devam etmişler

2.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    daha dfa aþaðýyý gördü tepki versede senin varant þimdi pul olmuþ daha alýmdakileri ezmeye devam etmiþler

Sabah tepkide verdim %20 zararla yanliz uziri vardi 5 e katlafi p.tedi tirsip satim verdik 4000 im 20 bin olacakti zamanlama hatasi haftaya alim tarafi kazandirir ama varant olayi bize gore degil hisse en iyisi

3. VARANT İŞLEM YAPANLAR İÇİN DİYORUM Kİ SAKIN SAKIN DOCE NİN VARANTI NA BULAŞMAYIN.ÇÜNKİ YATIRIMCININ ÜZERİNE OYNUYOR.EN AZ 5 DEFA TEÇRÜBE ETTİM KESİN SONUÇ DOCE Yİ ARADIM KONUŞTUM KIZ VOLOTİTE FİLAN DİYOR AMA AYNI ŞEY İŞBANK VARANTIN DA NEDEN OLMUYOR DEDİĞİM DE SUSUYOR.

@spkgovtr

yaşar yüce
    â€

4. Katılıyorum ve doçent varantlarini sayfama bile eklemiyorum.

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Varant alıp satan arkadaşlar herhangi bir whatsapp grubu varmı. Eğer yoksa bu işten anlayan bir arkadaşımız gurubu kursada orda takilsak. Bilmediklerimizi bilenden ögrensek olmazmi. 15 yada 20 kişi oldumu yeterli.

6.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    grıdl garan alım aldım 0.26 dan dönsün artık endeks yeter gari
    Alım vatanı aldın, hisse yükselse ne olacak bu seferde teta dan, etkin kaldıraçtan, başabaş değerden Bi şekilde Bi sebeb bulacak, sinir olacak ne yapabilirsin verdikleri noyu arar oradaki asgari ücretli sorun dinleyici kıza içini dökersin ama para gitti, halen bulaşan var mı diye baktım, bitmez.

Sıktı ********im..akbnk 2 gündür neredeyse %7 koydu ama varant yerinden oynamıyor..nereyi arayacaz bunun için..böle kumar oynatan kaaveci olmaz kardeşim..yönü bul varant al zarar et..bu ne lann!!

8. Boşuna arama oradaki kız asgari ücretli sadece dinleyici, sana teta, içsel, dışsal Bi şeyler der ama paraya çözüm yok

Sayfa 195/211 İlkİlk ... 95145185193194195196197205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •