Sayfa 4/211 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Varant 24

1. işlemi telefondan yaptım. işim gücüm yok telden buraya mı yazıcam. bazıları gibi 1 ay önce satım varantı aldım deyip 1 ay sonra satım varantları cortu çektikten sonra ooo ben onu çoktan sattım demiyoruz. 1 gün sonra sattığımı söylüyorum. ombul parmak ani gelişti ve cepte o fiyatı görünce hemen sattım.

2. 1 ay önce satım varantları beklemeye devammm yazdığı varantlar 0 oldu.benim ki ise sabahtan .29 satış fırsatı verdi.

3. Varant artık bitti benim için. Forex gibi bir araç varken varantlar ile uğraşmak gerçekten çok saçma geldi bana
    Varantlara harciyacagim parayı forexte kullansaydim şimdi milyon TL m olurdu .
    Forexte devammm...
    Varantta zaman aşımı gibi öyle saçma bir kural varmı şeytan düşünse aklına gelmez.

4.  Alıntı Originally Posted by forexci Yazıyı Oku
    Varant artık bitti benim için. Forex gibi bir araç varken varantlar ile uğraşmak gerçekten çok saçma geldi bana
    Varantlara harciyacagim parayı forexte kullansaydim şimdi milyon TL m olurdu .
    Forexte devammm...
    Varantta zaman aşımı gibi öyle saçma bir kural varmı şeytan düşünse aklına gelmez.
    Reklamını başka yerde yap kardeşim, forex piyasasında milletin donunu nasıl aldıklarını bilmeyen yok.

5.  Alıntı Originally Posted by u100@30 Yazıyı Oku
    Reklamını başka yerde yap kardeşim, forex piyasasında milletin donunu nasıl aldıklarını bilmeyen yok.
    Kardeşim reklama ihtiyaç yok gerekte yok.
    Ama varant akıl işi değil
    Oynadım gordum yaşadım .
    Piyasa kapandıktan sonra işlem yapamamanin sabah gapli açılışların acısını çok cektim.
    Forexte marjı kontrol ettikten sonra zararda da beklesem beklerim .
    Ama varantta günlük kafalarına göre değer kaybi yaşatan bir docebank var.
    Varant yatırımcısı 5000 kişi tr de
    İstediğin araştırmayı yap.
    Forex akıl işi. Varant da kurnaz piyasa yapicilarin oyuncagisin.
    Tr de Forex bitti zaten.

Forex donumu alacaksa alsın helâli hoş olsun.
    Ama varant adamın aklını alıyor .Yaşadım gördüm iliklerime kadar kaybettim.
    Varantta 6 ayda kaybettigimi Forex bana 10 dakikada verdi.
    Haa burdada kaybederim sorun yok ama ben kaybederim hatalarım kaybeder
    Ama varantta sen dogruda yapsan kaybettirecek bir piyasa yapıcıları var.

Kimseye Forex oynayın falan demiyorum. Kesinlikle .

Ama Forex tr de yasaklandiysa viop un varantin da yasaklanması lazım diyorum .Bizi yurtdışına iten duruma kızıyorum .
    Saygılar hepinize .

6. hayırlı akşamlar arkadaşlar... bir şeyler yazın okuyalım...yalnız elinizdeki poza göre yazmayın.....long devammmm...

7. Varantı seviyorum devam

Sent from my LG-K430 using hisse.net mobile app

Sayfa 4/211 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •