Sayfa 53/211 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Varant 24

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    ana hissedeki derinlik ve takas önemli. varantın derinliği eğer kotasyon dışı hareket ediyorsa önemli. Kurum bazında bazı kurumların işlemlerini izlemek varantta faydalı olabiliyor. Özellikle ky nın işlem yapmadığı kurumlar diyeyim...
    anladım sn. pit teşekkürler. oran konusunda cevabınız varmıdır?

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    anladım sn. pit teşekkürler. oran konusunda cevabınız varmıdır?
    oran derken?
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

oran derken?
    1-2-3-5-10 0,5 çarpanlar diye geçiyor galiba onların anlamı nedir. hesaplamada kullanılıyor galiba?

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    1-2-3-5-10 0,5 çarpanlar diye geçiyor galiba onların anlamı nedir. hesaplamada kullanılıyor galiba?
    hesaplamayı dediğim gibi ben siteden yaptırıyorum. Dün varant açısından yoğun ve kazançlı bir gündü...
    herkese bol kazançlar
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

hesaplamayı dediğim gibi ben siteden yaptırıyorum. Dün varant açısından yoğun ve kazançlı bir gündü...
    herkese bol kazançlar
    teşekkürler

6. az ama öz olan varant dostları gercekten aranızda uzun suredır varant pıyasasına yatırım yapıpta kazanan varmıdır?
    stratejiniz nedir?
    mesela ben 3 ay boyunca neredeyse sureklı kazandım ama 2 sene oncekı secımlerde neredeyse %90 nını kaybettım ....
    demek ıstedıgım hep kazanmak degıl ama 1 sene boyunca varnt yatırımı yapıp parasını 3 e yakın katlayan yada en azından zararda olmayan ?

ilk varant işlemlerimi bugün yaptım. bakalım anyayımı yoksa konyayımı gösterecekler.

GAIJOV 0,30 ALIM
    ISIJLV 0,21 ALIM
    YKIJBV 0,14 ALIM

Not: Alış emri girdim ama hala gelmedi. neden acaba? derinlik göremiyorum !!!! bekleyen emirleri söyleyen olursa makbule geçer teşekkürler

bu ne saçmalık yahu 0,31 - 0,15 - 0,23 gördü biz alamadık neden?

8. Hocam ay sonu vadelileri secmissin getirisi eger tahmin ettigin sekilde olursa ikiye katlarsin ama sifirlayabilirde birazdan bekleyen emirleri aticam ekran görüntüsü almak siteye yuklemek biraz zaman alabilir hepsini ardarda yapistircam

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 53/211 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •