Sayfa 54/211 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Varant 24

1. Bu yapı kredi bekliyo hala 5000 adet.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Isbank 22 den vermissin emri eger 5000 adet senin ise oda bekliyi

3. Garanda 30 da bekliyo

4. emri verdigin zaman o fiyatdan islem gormediyse vermemistir.

5.  Alıntı Originally Posted by radyologkadir Yazıyı Oku
    az ama öz olan varant dostları gercekten aranızda uzun suredır varant pıyasasına yatırım yapıpta kazanan varmıdır?
    stratejiniz nedir?
    mesela ben 3 ay boyunca neredeyse sureklı kazandım ama 2 sene oncekı secımlerde neredeyse %90 nını kaybettım ....
    demek ıstedıgım hep kazanmak degıl ama 1 sene boyunca varnt yatırımı yapıp parasını 3 e yakın katlayan yada en azından zararda olmayan ?
    Hocam bayram sonrasi ilk islem gununden bugune dün 18den alip bugun 35 den verdigim haijav la beraber %500 yaptim. kazandigim kaybettigime daha denk değil o sekil düşün :D bankalara tovbeliydim ama dün halktaki hareketi görünce dedim firsat bu firsat sendeki alacaklarimi bi alayim :D sonuc= Aldim :D

eyvallah şehzade kardeş sende olmasan yetim gibiyiz vallahi ne gelen var topiğe nede artık neyse evet onlar benim bekleyenlerim. şimdi hepsinin önünde 100.000 lot bekliyor onlar gitmeden yani almadan vatandaş benimkiler bekler doğrumu üstad?

7. Hocam onlar piyasa yapicisinin gorunen varantlari sahsin değil satmak için alici beklemessin varantta py alir yada almak için şahıs beklemessin py den alirsin. O gördüğün fiyatlari her oynatilan kademede dusurebilir yada cikarabilir. Mesela yazdigin emirleri spotlar hangi fiyatken alabilirsin ona bakmak icin isbankasinin isvarant sitesine gir hesaplama analiz bolumunden kademeleri oynatarak bakabilirsin. Bazen olmasi gerektigi yerle olan farkli gozukur bunlara dikkat et islem yaparken. Py 30 a satarken yani normalde olmasi gerektigi yer orasiyken sahis alici yukarlarda alir yada satar bunlari bil ;)

Alıntı Originally Posted by Sehzade Yazıyı Oku
    Hocam onlar piyasa yapicisinin gorunen varantlari sahsin değil satmak için alici beklemessin varantta py alir yada almak için şahıs beklemessin py den alirsin. O gördüğün fiyatlari her oynatilan kademede dusurebilir yada cikarabilir. Mesela yazdigin emirleri spotlar hangi fiyatken alabilirsin ona bakmak icin isbankasinin isvarant sitesine gir hesaplama analiz bolumunden kademeleri oynatarak bakabilirsin. Bazen olmasi gerektigi yerle olan farkli gozukur bunlara dikkat et islem yaparken. Py 30 a satarken yani normalde olmasi gerektigi yer orasiyken sahis alici yukarlarda alir yada satar bunlari bil ;)

benim aldığım fiyatlara denk gelen spot fiyatları

GARANTİ: 10,33
    İŞ BANKASI: 7,71
    YAPI KREDİ: 4,52

şimdiki spot fiyatlar

GARANTİ: 10,39
    İŞ BANKASI: 7,76
    YAPI KREDİ: 4,54

aslında birbirine çok yakın neden almıyor py denen zıkkım.?

yani kademeler burada pekde önemli değil alıcı ve satıcı sadece py ise adam istediği yerden alır istediği yerden verir. yanlışmıyım? yani 0,34 alış 0,35 satış ben 0,35 alış yazsam alamazmıyım?

Sayfa 54/211 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •