Sayfa 135/211 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: Varant 24

1.  Alıntı Originally Posted by shu Yazıyı Oku
    teşekkür ederim hocam benimki aralık vadeli... Dün 16 dan Thıka aldım 14 ten zararına sattım 20 oldu. Bu nasıl iş anlamadım gitti. Geçen hafta Cumhurbaşkanımız Katara gitti. Bu hafta biste para girişi olabilir. Bu da garantiyi yükseltir diye düşünüyorum. Sizin elinizde ne var hocam? Bu arada kaç yıldır varant işi yapıyorsunuz.?
    az bir miktar THIKA kalmış dün 18-21 arası verdim. Varantı 5-6 senedir yapıyorum ama kazandığım pek yok. zarar edip kurtarınca sevinip satıyoruz hesabı.Biraz da piyasanın tersine gidiyoruz duygu olmamalı yoksa zor kazanmak.Şimdi haber geçti ABD savcılara savcılarımız suç duyurusunda bulunmuş olumsuz hava oluşturabilkir
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

2. AB türkiyeye verdiği fonları kesmiş. Ne kadar olumsuz hava olursa olsun bizimkiler istediği zaman bisti şaha kaldırıyorlar. Grıbe için beklemeye devam edeyim mi? Bende hiç kazanamadım hocam. 2 lira kazanıyorum 3 lira kaybediyorum. Bu nasıl iş anlamadım

3. THYO da 10.50 üzeri fincan kulp formasyonu yukarı, GARAN 9.96 stoplu OBO yani düşüş gelebilir Algoritmik Arif twetter beğendim

4. https://pbs.twimg.com/media/DO7PXflW4AALZNP.jpg:large

https://pbs.twimg.com/media/DO7QJncW4AAk5oh.jpg:large

#THYAO 10.50 aşılırsa kanal değişir fincan kulp olur, eğer geçilmezse burası kanal tepesi olduğu için satış gelebilir

#GARAN çizidğim trende göre trend dibi, Formasyon olarak OBO yapmış düşüş formasyonu biliyorsunuz, trend kırılırsa stoplanmalı, zaten günlük indikatörü de kırmış YTD

5.  Alıntı Originally Posted by alibey Yazıyı Oku
    THYO da 10.50 üzeri fincan kulp formasyonu yukarı, GARAN 9.96 stoplu OBO yani düşüş gelebilir Algoritmik Arif twetter beğendim
    Ali bey güzel çalışmalarınız için teşekkür ederim. RSI ve CCI indikatörleri başını aşağı indirmiş. Garan için olumsuz diye düşünüyorum. Parabolic sar yukarı yönlü duruyor. Orta bollinger bandının şimdilik aşağısında duruyor. Görüntü garan için negatif. Ama benim tahminim bistle orantılı giden bir hisse. Bu yüzden biste yüklü giriş yapılırsa garanda yükselir. Bu arada cuma günkü thyaonun kapalışı güzel oldu. Bu hafta eğer endex de desteklerse çok rahat yükselir diye düşünüyorum. Sonuç olarak thyao olumlu garan olumsuz duruyor. İnşallah güzel olur

6. arkadaslar yanlislikla vakbn yayilma varanti almisim dayanak varlik fiyatina oranla varantin fiyatini nasil hesaplarim matriks hesaplama da yayilma varantlari cikmiyor yardimci olabilecek varmi suan zarardayim

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu kuş hastalık yaptı bende alıyorm(varant) sıkıntı bi bakmışım %50 zarar gerçi son hafta düşsede hiç takılmadım o kadar rahattım. Çıkınca dün karla verdim bu kez de elimde olmayışı sıkıntı alım yerini iyi bile biri dün %200 kar yazdı. Tabi biz en dipleri bulamadığımızdan %20-30 lara kanat ettik.Tam risk kasım 31 vadeli THIJK vardı 0.19 lardan girdim 0.13 takviye ha bu arada 0.09 u gördü iki gün içinde. Dün tepeyi bekleyemedim 0.24-25 lerden verdim 0.32 oldu. Aralık vade için (THIJO) fırsat kollayacağım alamazsam spottan dalacağım Kuş var huzur var Kuşları satınca endeks alımlarla devam ettim UZIDA 0.14 alış satış0.18-20 UZIDB daha iyi dayanak olarak 135 bin dayanak onuda 0.35 .0.40 arası al sat. endeks döndü diye düşünüyorsanız alınabilir UZIDA 140 bin dayanak UZIDB 135 bin dayanak. ilki çabuk düşüyor marjı fazla.

8. kuştan yine çarpıldık bile bile kaptırdık THIJK leri 22 den verdik 46 yı gördü bi türlü satım yerini tutturamıyorum 0.09 nerede 0.46 nerede aradaki mar korkutuyor. önce öldürüyor parayı kurtardım kar da yeter dedittirip çekiyor

Sayfa 135/211 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •