Sayfa 138/211 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: Varant 24

1. amerikanın biraz daha süresi var.. ama daxa pis verecekler...

2. almanyada faizler sıfır arkadaşım dax o nedenle ciddi yatırım enstrümanı..neye dayanarak verecekler diyorsun açıklar mısın?

3. sen uyanık mısın adın mı uyanık arkadaşım... grafiğe bakarsan koca omuz baş omuzu görürsün... hedefi de 12300 ler ve aşağıda bir sürü devasa gap var. Amerika yukarda yataya girerken Avrupa borsaları çökecek önce Amerika 15 gün sonra... ha bu kadar adam fikrini yazıyor onlara açıklama sormuyorsunda niye bana soruyorsun o da bi garip???

4. Merhaba arkadaşlar THY de 11,20 civarında thıjn den çıktım, artık düşer diye. 100bin adet kadar Thıvg ve h aldım ama hüsran. Düşer dedikçe çıkıyor. Kararsız kaldım artık düşüş başlar mı yukarı devam edermi kestiremez oldum. 0.50 civarı aldığım varant 0.07 oldu. Bir miktar yükseliş thıjn de var elimde ama yine zarardayım düşüş varantından. Çıkış devam eder mi acaba. Tavsiye olarak ne yapmam gerekiyor vaktinizi ayırıp yazarsanız çok memnun olurum. Çok teşekkür ederim.

LG-X240 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. gulesci bende sorttayim sonumuz nolur bilmiyorum hayırlısı olsun

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sayın mgulesci valla ben de THİVL satım varantini almak istiyorum elim gitmiyor. Ama 13 olduğunda THY dayanamayacam ve THİVL yi o andaki fiyattan alacağım.

XT1635-02 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by western Yazıyı Oku
    Sayın mgulesci valla ben de THİVL satım varantini almak istiyorum elim gitmiyor. Ama 13 olduğunda THY dayanamayacam ve THİVL yi o andaki fiyattan alacağım.

Ben zamanlamayı tutturamadım inşallah siz tutturursunuz ama Aralık ayı genelde satışların yoğun olduğu kanaatindeyim. Maliyeti düşürüp beklemeye devam. Sürekli çıkacak değil ya.

LG-X240 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Garantinin alım varantı Gribc yi, Garan 9,30- 9,40 tan alıp, 9,70- 9,80 olduğunda satmayı ve satım varantı Grist alıp düşünce satmak ta iyi kar bırakıyor.

Sayfa 138/211 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •