Sayfa 74/211 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 585 - 592 arası.

Konu: Varant 24

Alıntı Originally Posted by Kasatura Yazıyı Oku
    Fiyat düşüyor halkb satım varant artmıyor , ona kıl oldum.vadesi azaldığı için 0,05 leri 0,06 dan sattım şükür.çok stresli
    halkbank 90 kuruş daha düşer ise 22 kuruşa aldığım varant zarardan kara geçer bugün 20 kuruş düştü bakalım daha ne kadar inat edecek ben zaten paramdan vazgeçtim. gurur yapıyorum.

2. Brentte yukarı kopma ihtimali var...tersi de mümkün tabiiki ...sonuç olarak her iki yönden birini yakalayan ihya olur....takip etmekte fayda var....selamlar saygilar...

3. Saygıdeğer kardeşim konuyu anlatayim...tüpraş bilanço sonrası açılışta 115200 lerde iken ben saat 11.00 civarı satım varanti aldım...fiyatı 0.22 idi...bu varant öğlene kadar 0.14 e düştü ....öğleden sonra tüpraş satış yedi ve yine 115200 e geldi...fakat benim aldığım satım varantinin fiyatı 0.18 idi ve zararına verdim....hırsızın önde gideni bunlar...selamlar...

4.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    tam olarak anlayamadım. işyatırım bir anormallik yapmış hisse aynı değerde ama varant 1. seans farklı 2. seans farklı doğrumu anlamışım?
    Aynen doğru anlamissin dostum..selamlar

Alıntı Originally Posted by varantdede Yazıyı Oku
    Saygıdeğer kardeşim konuyu anlatayim...tüpraş bilanço sonrası açılışta 115200 lerde iken ben saat 11.00 civarı satım varanti aldım...fiyatı 0.22 idi...bu varant öğlene kadar 0.14 e düştü ....öğleden sonra tüpraş satış yedi ve yine 115200 e geldi...fakat benim aldığım satım varantinin fiyatı 0.18 idi ve zararına verdim....hırsızın önde gideni bunlar...selamlar...
    bahsettiğiniz durumlar benimde karşıma geliyor aynen dediğiniz gibi. seans açılış kapanışı da olmasına gerek yok. örn. akb. 10.50 varantı 30 kuruş sonra akb. 10.60 oluyor varant 33 kuruş ok. bunda sıkıntı yok.sonra akb. tekrar 10.50 oluyor ama varant 27 kuruş oluyor acaba diyorum ihraçcı dışında birimi yaptı diye kontrol ediyorum ama hayır öyle bir durum yok sonra 10.55 10.45 arası gidiyor 10.50 olduğunda bakıyorum varant 30 kuruş olmuş. sitelerinden kontrol ediyorum 1-2 kuruş anca oynuyor. e adi herifler ben o arada satsam zararımın fazlasını kim karşılayacak. neyse yanı kısacası hissede hareketi anladıkları anda kar tarafına normal ama zarar tarafına anormal çalışıyorlar. varantın .bneliğide bu işte. saygılar dostum

6. Herkese merhabalar,

Varant piyasasında yeni yeni işlem yapmaya başladım ve tam olarak sistemin nasıl işlediğini kavramaya çalışıyorum.
    Deutsche bank ve İşyatırımın ihraç ettiği aynı varantlarda bazen fiyat farkları olabiliyor, bu iki ihraççı arasında arbitraj yapabiliyor muyuz? Ya da bir ihraççıdan aldığım kağıdı diğerine çevirebiliyor muyum acaba?

Saçma bir soru olduysa kusura bakmayın yeni yeni öğreniyorum Desteğiniz ricası ile,

Bırakın ihraçcı şunu yaptı vs yi, varantına yatırım yapacağınız ana hisseyi iyi izleyin. Thy nin cuma günkü hareketleri ile 0,11 gören varantı dün 0,36 oldu. Neredeyse 1 işgününde...
    Ana hisseye odaklanın derim...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 74/211 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •