Sayfa 94/211 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 745 - 752 arası.

Konu: Varant 24

Bugün Brent güzel trade yaptırdı yakalayana. Örneğin PXIRKV 0,07 den alış, 0,09 dan satış imkanı verdi.Gerçi haftasonu münasebetiyle riskliydi.

Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    halkbank varantı hadjjv de ilginç işlemler oluyor;

alışa yüklü alış yazılıyor ve mal veriliyor.kotasyon harici işlemler bunlar
    nereden anladınız kotasyon harici olduğunu? kağıdın sayısındanmı? bence milletin eline verdiler!!!!!

3. Bb79 kardeşim ...halkbank alım olan 2 varant yazacagim ...biri isvarant...diğeri doce nin...haijc ve hadji...1.si isvarantin kullanim fiyatı 12.80 fiyatı 0.30...diğeri docenin kullanim fiyatı 13.50 fiyatı 0.37...her ikisinin de vade sonu 29.09.2017...bu fiyat sacmaligini bana anlatirmisin ...selamlar saygılar dostum...

4.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    nereden anladınız kotasyon harici olduğunu? kağıdın sayısındanmı? bence milletin eline verdiler!!!!!
    hocam kotasyon işlemlerinde derinlikte bolt şeklinde veriyorlar

şeklinde...

fakat cuma günü seansı izleme şansım oldu derinlikten ve kotasyon harici bir defa 400 küsür bin lot bir defasında da 1 milyon küsür emir girildi...ve girilen emirlere mallar verildi.yanılmıyorsam haivav da da oldu buna benzer işlemler.

bir de kotasyon emirleri genelde 100.000 adet olur.sığ hisse varantlarında ise 10.000 yada 50.000 gibi..bunlarda ise büyük montanlı ve küsüratlı idi emirler.

bilmiyorum belki de çok fazla anlam yüklememek lazım,bana ilginç geldi sadece

bu arada malum haber akışından dolayı halkb varantları ateşten gömlek;giymek cesaret ister..dikkatli olunmalı...

5. son olarak bu aralar merak sardığım sarı gacı varantlarına dikkat etmenizi tavsiye derim...

6. grafikte de görüleceği üzere 7-8 yıllık düşen trend kırıldı..malum dünya da gergin zaten kore abd vs..mevzular en çok sarı kıza yaradı...

Alıntı Originally Posted by varantdede Yazıyı Oku
    Bb79 kardeşim ...halkbank alım olan 2 varant yazacagim ...biri isvarant...diğeri doce nin...haijc ve hadji...1.si isvarantin kullanim fiyatı 12.80 fiyatı 0.30...diğeri docenin kullanim fiyatı 13.50 fiyatı 0.37...her ikisinin de vade sonu 29.09.2017...bu fiyat sacmaligini bana anlatirmisin ...selamlar saygılar dostum...
    anlayabildiğim kadarıyla

k.f. arasındaki değer kapanış fiyatından kaynaklı

HAIJC: 12.80 - 13.04 = 24 KURUŞ
    HADJI: 13.50 - 13.04 = 46 KURUŞ

aralarındaki fiyat farkı 70 kuruş neredeyse kapanış fiyatı ile %20 fark var. yüksek ihtimal bundandır diye düşünüyorum. birde kaldıracından yada değerlerinden ( teta alfa gama beta ) sizce?

Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    hocam kotasyon işlemlerinde derinlikte bolt şeklinde veriyorlar

şeklinde...

fakat cuma günü seansı izleme şansım oldu derinlikten ve kotasyon harici bir defa 400 küsür bin lot bir defasında da 1 milyon küsür emir girildi...ve girilen emirlere mallar verildi.yanılmıyorsam haivav da da oldu buna benzer işlemler.

bir de kotasyon emirleri genelde 100.000 adet olur.sığ hisse varantlarında ise 10.000 yada 50.000 gibi..bunlarda ise büyük montanlı ve küsüratlı idi emirler.

bilmiyorum belki de çok fazla anlam yüklememek lazım,bana ilginç geldi sadece

bu arada malum haber akışından dolayı halkb varantları ateşten gömlek;giymek cesaret ister..dikkatli olunmalı...
    bold özelliği bana ilginç geldi bir oyun var ise bunu belirtmemeleri gerekir diye düşünüyorum yada özel emir diye bir durum söz konusu olabilir belki bunlarda da . kotasyonlar doğru rakamları ama bir özel durum söz konusu olabilir. birde pazartesi büyüme oranı perşembe ppk var ayrıca v.f. başkanıda değişti c.b. kazakistandan döndüğümde bir şeyler yapacağım dedi. bence halkbank olayını örtbas etmek için savunma yapıp harekete geçebilirler diye düşünüyorum malum abd irma kasırgası nedeniyle can derdine düşmüş belki yabancı burnunu sokmaz ise bu hafta borsamıza yerliler fırsatı değerlendirirler diye düşünüyorum. saygılar

Sayfa 94/211 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •