Sayfa 43/211 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 337 - 344 arası.

Konu: Varant 24

1. Benim elim açık 34 den thiim :D

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Sehzade Yazıyı Oku
    Benim elim açık 34 den thiim :D

51 den verdim %50 cuma almistim 3 islem gununde iyi kar birakti tombul kuş. Gözüm krdmd varantlarindaydi öğlen 1.79 gecilirse diye biraz erken gecti :D simdilik flat yarin duruma göre bakicaz artik.

3. Maşallah şehzade sen bu işi biliyon, bende nasıl olsa THY kaçtı diye endeks satıma girmiştim ama hata yapmışım , buraya yazman çok iyi oluyor takip edilmesi gereken birisin teşekkürler

4. yayılma varantları hakkında bilgisi olan var mı

5.  Alıntı Originally Posted by seckin93 Yazıyı Oku
    Maşallah şehzade sen bu işi biliyon, bende nasıl olsa THY kaçtı diye endeks satıma girmiştim ama hata yapmışım , buraya yazman çok iyi oluyor takip edilmesi gereken birisin teşekkürler
    evet doğru "Sehzade" SOSYAL Medya da da yazıyorsa takip edebiliriz
    çünki bu forumdaki bazı lüzumsuz kişilerin hala kulağı çekilmiyor huzur bozulmaya devam o bakımdan ben malesef hazmedemiyorum SODA Mı içmem gerek ?

6.  Alıntı Originally Posted by Sehzade Yazıyı Oku
    Gözüm krdmd varantlarindaydi öğlen 1.79 gecilirse diye biraz erken gecti :
    simdilik flat yarin duruma göre bakicaz artik.
    .
    evet Grafiğime bakıyorum şu an için KRDMD senedindeki beş dakikalık görünüm 1.20 den bu yana alım tarafında bozulmadan devam etmiş

ben kısa vade baktığım için yanıltıcı olma ihtimali % 70

7. Yok arkadaslar aman haaa en korktugum şey bana uyulupta pozisyon açılması zaten :D o kadar üstat degilim biraz kismetimize diyelim birazda pozisyon aldigim hisselerdeki inanmisligimiz ve cesaretimiz diyelim. Önceki mesajlarimi da okursaniz çok batip ciktigimi yazmıştım kaybettiklerimi de yazaydim heralde bu sefer bende luzumsuzlardan olacaktim. Onları yazmamamdaki sebepte riskti bunlara güvendigimden dolayi yazdim. Varant asla sakaya yada denemeye gelmez birinden duydugun hisse adıyla girilmez sonra duman eder alimAllah. Sosyal medyada güvendiğim 2-3 adam var onlarin yorumlarina bakarım sadece reklam yapmak serbestmi bilmiyom o yüzden yazmiyom alimlarimi da yoruma göre değil aldigima değip degmecegine göre kendim karar veririm. Zaten hepimizinde yapmasi gereken bu. Yazdiklarim kimseyi sevklendirmesin battigimda çok bu illetten. Bide söylenmez belki ama kazandiklarimdan kendime göre belirlediğim miktari bazi yardima ihtiyaclara gönderiyorum. Az çok demeden. Deneyin faydasini görürsünüz ;)

8.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    evet Grafiğime bakıyorum şu an için KRDMD senedindeki beş dakikalık görünüm 1.20 den bu yana alım tarafında bozulmadan devam etmiş

ben kısa vade baktığım için yanıltıcı olma ihtimali % 70
    Aynen. 79 uzeri kalıp kalmayacagina göre yarin bakicam onlara simdilik flat dedigim gibi bi kac gun gerekirse uzak durmak saglikli varantlardan. Bu arada tombul kustaki bilal amcamin mesaji erken vermeme sebep oldu thiim i ama pismanda degilim alt kademeler zayif vermeye baslarsa iyi verir. Beklenti bitti diye verdim aslinda trafik verilerine kadar tutma istegim vardi ama hedefim 50-60 di zaten. Benden alanda kazansin ama sahisa değil piyasa yapiciya verdik mali :D kar kardir gerisi teferruat.

Sayfa 43/211 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •