Sayfa 37/211 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 289 - 296 arası.

Konu: Varant 24

1.  Alıntı Originally Posted by Sehzade Yazıyı Oku
    41 den vedalastim.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Satip cikmistim baskada alim yapmadim gececi oldugum icin yattim aksam kapanislara baktimda en tepeden vermisim ya la dedim kendi kendime yarin oncelik takip thy sonra kardemir bakalim 7.78 uzeri kalirsa thy thiim güzel duruyor bi yerden girerim diye dusunuyorum isler acildi tk da haziran verileri icinde Ramazan ayi olmasina ragmen güzel gelir diye dusunuyorum kargodan da ciddi katar ucuslari var. Yabanci alimi güzel duzeltmesini de yapti hadi bakalim diyelim. Yarin thy takibimde.

Yazdiklarim ve düşüncelerim şahsi olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi degildir.

2. Tombul kus beni yanıltmadı simdilik. Thiim 34 den girdim. Aslinda sabah 31 den alma firsatim vardi ama izledim azcik. Bakalim. Stopum 7.78 altı kapanis yaparsa.

3. Alir almaz da bi kuruş gitti iyimi =-O. Bu arada thiim kullanim fiyati 8.10 vade agustos sonu. Hedef 8.20 50-60 arasi duruma gore 8.80 beklenebilir alici ve haberlere gore.

4. Yalniz thy nin yine agustos sonu vadeli 8.50 kullanim fiyatli thiin i olmasi gerekenden farkli fiyatda. 20-21 olmasi gerekirken en yakin alici 25 de bekliyo. Gecen ayda thiijv ayniydi sonra patladi gitti. Olmasi gereken marjla gosterilen arasi fark var. Dikkat cekmek istedim. Thiim daha uygun.

5. Ben izlerken kaçtı şahzade, endeks daha geri gelmez mi acaba

6. Vade sonu sortculari umutlandirip umutlandirip yukari suruyolar. Bence tombul kustaki beklenti daha hala aliniyor endeksede pek takilmiyor bu iki aydan beri. Endeks Geri gelebilir de ama beklentim thy de 8.20 sonrasi hizla 8.80.

Yazdiklarim sahsi fikirlerim ve dusuncelerimdir kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir.

7. Tombul kuş yaniltmadi bizi. Haftaya 8.20 yi izleyeceğim. Duruma göre artik. Bu hafta (3islem gunu) fortfoyu %120 yaptik darisi haftaya diyelim.

Alıntı Originally Posted by Sehzade Yazıyı Oku
    Bu oyle bi illet iste
    Çok batip ciktim ben bu varantta tavsiyem kimse bulasmasIn. :
    birde en önemlisi zarari kisa kescen döncek diye beklemiycen.
    Firsatlar bitmiyo malum.
    birde kesinlikle panik işlem yapma bataklik gibi cektikce icine cekiyor.
    Kayıpların uzun surerse bi muddet uzak dur hatta zihinini boşalt ve zarari kabullen..

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir.
    bu ve benzeri yorum ve görüşleriniz önemli geçmşte yaşanılan tecrübelerden ders çıkartılmalı teşekür ederim

Sayfa 37/211 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •