Sayfa 168/211 İlkİlk ... 68118158166167168169170178 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: Varant 24

1. Çok cazip ve kolay gözüksede hayır yok bu varantta 😂

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Mhnozz Yazıyı Oku
    Ekdkk 0.14 Yatirim tavsiyesi değildir.Herkese bol şanslar

Redmi Note 5A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ekdkk 0.17 den güle güle gitti.Yatirim tavsiyesi degildir.

Redmi Note 5A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. iş bankası tüpraş tuıke varantı 21 inde 022 krştan dün 06 krş açıldı sebebi nedir bilen varmı acaba

4.  Alıntı Originally Posted by ozzy_34 Yazıyı Oku
    iş bankası tüpraş tuıke varantı 21 inde 022 krştan dün 06 krş açıldı sebebi nedir bilen varmı acaba
    Vade sonu ne zaman bu ayın sonunda olup tahmin edilen rakam görülmeme endişesinden olabilir mi ?

5.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Vade sonu ne zaman bu ayın sonunda olup tahmin edilen rakam görülmeme endişesinden olabilir mi ?
    öncelikle ilginize tşkr ederim .vade sonu mart .tüpraş hisse topiğinde banka önceden haber vermeliydi diye bir şeyler yazmışlar ama anlayamadım.

6. Bende şimdi inceledim...tuike mart vadeli...kullanim fiyati 126.00...bu varanttaki fiyat hatali..ayrıca temettü ödemesi varant fiyatını etkilemez...hakkınızı arayabileceginiz bir mercii varsa şikayet edin...selamlat

7.  Alıntı Originally Posted by varantdede Yazıyı Oku
    Bende şimdi inceledim...tuike mart vadeli...kullanim fiyati 126.00...bu varanttaki fiyat hatali..ayrıca temettü ödemesi varant fiyatını etkilemez...hakkınızı arayabileceginiz bir mercii varsa şikayet edin...selamlat
    Temettu odemesi varant fiyatini etkiler sn varantdede.

Sanirim bu sene koc grubu sirketlerinin hepsinde bu sorun yasaniyor!!
    Normalde fiyatlama yapilirken temettu nisan ayinda dagitilacagi hesaplanmis ama mart sonundan once sirket dagitilacak diye aciklama yapinca isler karisti.

Ama..... bu temettu olayi gercekten varantlarda fena....
    Aslinda sirketin ne kadar temettu dagitacagi beklentisne sahip oldugu ve ihracci kurumun hangi tutardan fiyat hesapladigini bilmemiz gerekli.
    Ona gore de kisilerin alim satim karari degisebilir.

Bilmiyorum acik ve net birsekilde bu izahnamede yaziyor mu...
    Yazsa da kim dikkate alir soru isareti..

Saygilar,

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. arkadaşlar tüpraş yatırımcı ilişkileri md mail atalim .çok fazla yazan olrsa temettü tarihini 3 gün sonraya alabilirler belki.derdimizi anlatalım kendilerine.bence bu olayın nasıl bizi nasıl etkilediğinden haberleri yok.mail adresini netten aldım ben yazdım.
    [email protected]

tüpraş topiğine yazmıştım.burayada ekleyeyim.

Sayfa 168/211 İlkİlk ... 68118158166167168169170178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •