Sayfa 11/1009 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1. Albayrak’ın görevi bıraktığında hazinenin durumunu düşünün ki Erdoğan tüm uyarı ve yönlendirmeleri kabul etti

2. ünlü menkul 17.50% günlük m+

3. 7.30 altında dolar pozisyonunu arttırmaya başlamak lazım.

4. Mart ayına kadar mevduatları günlük bağlamak gerekir.

Yani mart sonuna kadar faizler sürekli artacak bence
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

5. 10 dan 24 e çıkar..
    oradan 8 e düşür..
    oradan 17 ye çıkar..

hakkaten başarılı bir ekonomi yönetimi..

24 den 15 e düşürülecek ve beklemeye geçilecek idi..

8 e kadar neden düşürdün birader o zaman 6 ay geçmeden 17 ye çekeceksen..

6. bir şey denediler, sonucu gördüler ve geri dönüş yaptılar..

beni üzen olay yönetilen bir ülke. yani bir insan bakkal bile yönetirken hamlelerini çok dikkatli atıyor yoksa sonuçta her şeyi kaybedebilir..o nedenle bu ülkeyi kim yönetirse yönetsin özellikle ekonomi konusunda çok dikkatli olmalı. heleki böyle oynak bir ekonomin varsa her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşüneceksin.

önemli olan faizi düşürmek değildir. önemli olan faizi düşürmek için neler yapılması gerektiğidir. sorunların dibine inmek lazım..öyle çıkıp da faizi indiriyorum demekle ekonomi düzelmez.

7.  Alıntı Originally Posted by fukara Yazıyı Oku
    bir şey denediler, sonucu gördüler ve geri dönüş yaptılar..

beni üzen olay yönetilen bir ülke. yani bir insan bakkal bile yönetirken hamlelerini çok dikkatli atıyor yoksa sonuçta her şeyi kaybedebilir..o nedenle bu ülkeyi kim yönetirse yönetsin özellikle ekonomi konusunda çok dikkatli olmalı. heleki böyle oynak bir ekonomin varsa her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşüneceksin.

önemli olan faizi düşürmek değildir. önemli olan faizi düşürmek için neler yapılması gerektiğidir. sorunların dibine inmek lazım..öyle çıkıp da faizi indiriyorum demekle ekonomi düzelmez.
    İşte bakkalın kaybedecek çok şeyi var. Çocuklarına bakamaz faturaları ödeyemez aç kalabilir. Yönetenlerin kaybedecekleri ne var!!! Koskoca HİÇÇÇ... Seçimi kaybeder ve gider. Yaşam döngüsünü etkileyecek bir sonuç yok. Yargılanma hesap sorulma hapis yatmak vb sonuç doğuran bir olayla karşılaşma durumu mevcut değil veya mal varlığına el koyulma... O yüzden bakkal daha akıllı ve ailesini koruyucu adımlar atar MALESEF...

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Subat mart nisan aylarında hizla yukari gidecek.
    Tüik enflasyonun Aralık ayında yıllık bazda düşecek gibi geliyor. Yani 14ten 13,60-80e kadar çeker.
    Bu faiz artışı ile TL'de değerlenecek enflasyon adına biraz iyi olabillir.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 11/1009 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •