Sayfa 110/1009 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 873 - 880 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1.  Alıntı Originally Posted by One-X Yazıyı Oku
    Cepteteb'de internet sayfasında yazan %0,20 dolar mevduat faizinin üzerinde faiz alan var mı acaba?

Sizler yazmasanız gerçekten olan bitenlerden haberimiz olmayacak !! Bu devirde böyle şakaları neden yapıyorsunuz anlamış değilim. Koskoca ülkede çok arayarak mı bu bankayı ve bu oranı buldunuz ?

Şu başlıkta rastgele 3 sayfa okusanız ; gecelik dolar hesabına bile 2 ila 2,50 faiz alındığını görürsünüz. Siz şaka olsun diye yada hafta sonu polemik yapılsın diye yazmışsınız.

2.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Sizler yazmasanız gerçekten olan bitenlerden haberimiz olmayacak !! Bu devirde böyle şakaları neden yapıyorsunuz anlamış değilim. Koskoca ülkede çok arayarak mı bu bankayı ve bu oranı buldunuz ?

Şu başlıkta rastgele 3 sayfa okusanız ; gecelik dolar hesabına bile 2 ila 2,50 faiz alındığını görürsünüz. Siz şaka olsun diye yada hafta sonu polemik yapılsın diye yazmışsınız.

Diğer bankaların verdiği faiz oranlarından haberdarım. Cepteteb'den memnunum değiştirmeyi düşünmüyorum. Banka banka dolaşıp hoşgeldin faizi kovalamayacağım ya da faiz oranlarına göre sürekli banka değiştirmeyeceğim. Sorum gayet basit ve net.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by One-X Yazıyı Oku
    Diğer bankaların verdiği faiz oranlarından haberdarım. Cepteteb'den memnunum değiştirmeyi düşünmüyorum. Banka banka dolaşıp hoşgeldin faizi kovalamayacağım ya da faiz oranlarına göre sürekli banka değiştirmeyeceğim. Sorum gayet basit ve net.
    o zaman bu başlıkta ne işiniz var diye sorarlar.. haklı olarak.

4.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    o zaman bu başlıkta ne işiniz var diye sorarlar.. haklı olarak.
    Başlıkta da geçtiği üzere Cepteteb'de döviz mevduatından "tezgah altı" mevduat faizi alınıp alınmadığını öğrenmek istedim. Nesini anlamadınız?

Alıntı Originally Posted by One-X Yazıyı Oku
    Başlıkta da geçtiği üzere Cepteteb'de döviz mevduatından "tezgah altı" mevduat faizi alınıp alınmadığını öğrenmek istedim. Nesini anlamadınız?
    Cepteteb enpara vb herkese aynı oranı verir oyuzden size farklı bir oran vermez.

6.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Cepteteb enpara vb herkese aynı oranı verir oyuzden size farklı bir oran vermez.
    Anladım, çok teşekkürler cevabınız için.

7.  Alıntı Originally Posted by One-X Yazıyı Oku
    yok bi şey.. 0,20 çok iyi oran. devam edin bence.

8.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    yok bi şey.. 0,20 çok iyi oran. devam edin bence.

bi ara düşük faizden mevduat bağlayıp dans edip videoya çeken bir abla vardı noldu ona?

0,2 tezgah ustu veren 0,25 tezgahaltı mı verir mi?

Sayfa 110/1009 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •