Sayfa 53/1009 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    viop teminat brüt 17.90 hesaplıyorum. bilgisi olan yazabilir mi farklı oranlar yazılmış.. stopaj da yuzde 5
    bugün de an itibatiyle takasbank para piyasasında oluşan ortalama faiz 17.70
     Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    mk 17.75 benim bugünki
     Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    Yanlışlık olmasın, viop teminat mk 16.87% günlük
    herkeste neden farklı oran görünüyor.. ya da ben nerede hata yapıyorum anlamadım..

bende dünden bugüne:

getiri net oran= 0,0004611
    yıllık net oran= 365 x 0,0004611= 0,1683
    (brüt)m.k = 0,1683 / 0,95 = 17,72

2. 390 k, t bank, yeni giriş, 18.75 bağlandı. 32 gün.

3.  Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    18.50 icin şubeden ayrı hesap mi açtırmak lazım. Telefonla hallediyorlar mi yoksa. Sadece dijital hesabim var onda oran 17.50 yeni oldu. 250ustu 17.
    yazdığım(bana verilen) şube fiyatı. dijitalde hesap varken şube hesabı açılabiliyor mu bilmiyorum.

Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    Bence düşüşün çoğu fiyatlarda 8.58 7.35 geldi, en kötü 7.20 görülüp dönebilir 7.31 altını beklemiyorum ama 2 kademe alış yaptım 7.45 ve 7.36.
    gecmiş zamanlarda ne zaman kur için tahmin yapılsa ,tersi çıktı,bakalım simdi nasıl olacak

5. Önceki sayfalarda Vakıfbank özel bankacılık için sormuşlar

Bugün Adana özel bankacılık tan
    34 güne 18,80 soran aldım 500 k fazlası için , normalde 18,75 demişti ama başka bir müşteri nin büyük rakamını bağlarken
    0,05 puan kıyaklığını yapmış MT
    { Çok memnunum)

6.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Şişli Şubesi çalışanlarından çok memnunum. Nişantaşı şubesini de beğeniyorum. Çoğu bankadan daha profesyoneller. Ayrıca finans deyince akla ilk Hüsnü özyeğin gelir. Finansbankı sıfırdan yaratan adamdır kendisi. o olmasa işim olmazdı. Ben çok memnunum fibadan
     Alıntı Originally Posted by alpermete Yazıyı Oku
    Şubeden şubeye değişiyor işte, keşke her şubesi aynı olsa.

Sn. alpermete ye katılıyorum. Hem İzmir hem Ankara da bizzat çalıştığım bir bankadır. Aynı şube de bile müşteri temsilcileri çok farklı olabiliyor. Bazen performans endişesi bazen egoları diyelim. Misal ; geçenlerde 15 den devam eden kiraz hesabı güncelleştirmesi için komşum m.t. ni aradığında '' mümkün değil, sistem yükseltmiyor '' cevabını aldı. Aynı müşteri temsilcisini ben aradığımda ( önceden patırtılı tanışmamız olmuştu ) '' aslında sistem bu imkanı veriyor ama müşterinin seçimini bize bırakıyor. Biz de müşterinin durumuna göre işlemi giriyoruz '' dedi. Lütfen güncellemeyi yapınız, gerekirse şube müdürünüze komşumu alıp getireyim dedim ve 17 ye yükselttiler.

Bu durum çoğu bankada böyle maalesef. En büyük sistemli dediğimiz Halkbank ta bugün bana 32 gün için 16,50 dediler. '' Yahu kardeşim yanımda 1 saat önce arkadaş 355 bin tl. 34 gün 18,50 den bağladı, adamına göre faiz mi var '' dediğimde. Pişkince , evet banka politikası olarak müşterimiz olmayanlara tabela oranı veriyoruz dedi.

Kapitalist sistemde her orani verebilir.siz uyanik olun!

8.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Şişli Şubesi çalışanlarından çok memnunum. Nişantaşı şubesini de beğeniyorum. Çoğu bankadan daha profesyoneller. Ayrıca finans deyince akla ilk Hüsnü özyeğin gelir. Finansbankı sıfırdan yaratan adamdır kendisi. o olmasa işim olmazdı. Ben çok memnunum fibadan
     Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Kapitalist sistemde her orani verebilir.siz uyanik olun!
    Aynen öyle. Silah zoruyla alamayız. Ama, sonuçta kurumsal olan bu bankaların denetim mekanizmaları da çok acımasızdır. Şikayeti ilettiğimizde gerçekten doğrulatırsalar hiç acımıyorlar.

Sayfa 53/1009 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •