Sayfa 54/1009 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    mk 17.75 benim bugünki
    düzeltme: mk 16,55 olacak

2.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    yazdığım(bana verilen) şube fiyatı. dijitalde hesap varken şube hesabı açılabiliyor mu bilmiyorum.
    Teşekkür ederim.. sanki gecen sene yada bi önceki sene şubede hesap varsa dijital acılamıyor diye yazılmıştı forumda. Ben de ondan once dijital açmıştım. Tersini sorayim.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. arkadaşlar bankalar 18.50 hatta 19 oran verirken aktifin nkolayı 18 de kaldı. hem devlet garantisi de yok. sanırım nkolayda durmanın artık bir anlamı kalmadı..zaten bonoları 40-45 günlük veriyor..sonuçta yüzde 5 stopaj banka mevduatları için de geçerli..nkolaydan çıkalım mı beyler..çıkanlar var mı

4.  Alıntı Originally Posted by fukara Yazıyı Oku
    arkadaşlar bankalar 18.50 hatta 19 oran verirken aktifin nkolayı 18 de kaldı. hem devlet garantisi de yok. sanırım nkolayda durmanın artık bir anlamı kalmadı..zaten bonoları 40-45 günlük veriyor..sonuçta yüzde 5 stopaj banka mevduatları için de geçerli..nkolaydan çıkalım mı beyler..çıkanlar var mı
    Faizler 200 baz puan artmadan önce de nkolay bono 18 di faiz arttıktan sonra da %18

bir kaç gün daha şans tanımak lazım hala arttırmazlarsa ben de tamamen bozacağım bonoları.. 150 bin TL devlet garantisi var en azından diğer bankalarda...
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

5. ben şu ortamda nkolayın en az 20 olmasını beklerdim.

6. kimse adam gibi oran yazmıyor şu başlığa arkadaş !

yok fon yok ppf yok zart yok zurt yok enkolay

abi adam gibi Müşteri Temsilcisini zorlayın bir oran alın yazın,

kalabalık etmeyin..

ytd.

syg,

7.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    kimse adam gibi oran yazmıyor şu başlığa arkadaş !

yok fon yok ppf yok zart yok zurt yok enkolay

abi adam gibi Müşteri Temsilcisini zorlayın bir oran alın yazın,

kalabalık etmeyin..

ytd.

syg,
    Dayi hayirdir ? Burda kalabalik varsa sensin.herkes kendi dusuncesini yaziyor.begenmiyorsan girme bak isine

8. Arkadaş kızmış anlaşılan
    Tbank 32 gün 300 500 k ya kadar %18.75 yarın 19 verirse 32 güne demirleyecem.

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 54/1009 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •