Sayfa 612/1009 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 4,889 - 4,896 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Ameriga soykirim dedi.bizim icin yok hukmundedir.
    Peki japonyaya attigi atom bombalari sonucu kac insan öldü.
    Dolarla ilgili suphelerim var.
    Hızla dolardan kacis var dunyada.
    Silah gibi kullanabilir.yani bloke edebilir ileride.rusyaya yapti.
    Altin al daha iyi.en azindan elle tutulabiliyor.
    amerikan tahvil ihalelerinde yurt dışı yatırımcı ve merkez bankalarından arzın kaç katı talep geliyor baktığınız oluyor mu..?

Gelebilir.piyasalar kumarhanedir.1998 de rusyaya ne oldu bir bakin bakalim.

3.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Gelebilir.piyasalar kumarhanedir.1998 de rusyaya ne oldu bir bakin bakalim.
    verilebilecek en sığ cevabı vermişsiniz, 105 yıldır rus tahvillerini collateral olarak kabul eden finans kurumu var mı..?

4.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Altin al daha iyi.en azindan elle tutulabiliyor.
    Altın dolardan her türlü daha iyi. Elle tutulabilir olması için ise fiziksel almak lazım. (bence de bu şekilde alınmalı.)

Dolar kadar kolay sisteme sokabiliyor muyuz ondan emin değilim. Misal 999.9 ya da 995.0 külçeleri spot fiyata çok yakın bir fiyattan alan banka var mı? Böyle bankalar varsa fiziksel altın tutmak, fiziksel döviz tutmaktan çok daha mantıklı.

Ama Kapalı Çarşı'da kuyumcu kuyumcu dolaşacaksam zor o iş. Altını hiç satmadığım için satış esnasında ne kadar zarara uğranıyor bilmiyorum doğrusu.

Benim anladığım en mantıklı olanı külçe şeklinde almak zarar etmemek için. Cumhuriyet altını vs bunların taliplisi daha az olduğu için makası açıyormuş kuyumcular.

ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Altın dolardan her türlü daha iyi. Elle tutulabilir olması için ise fiziksel almak lazım. (bence de bu şekilde alınmalı.)

Dolar kadar kolay sisteme sokabiliyor muyuz ondan emin değilim. Misal 999.9 ya da 995.0 külçeleri spot fiyata çok yakın bir fiyattan alan banka var mı? Böyle bankalar varsa fiziksel altın tutmak, fiziksel döviz tutmaktan çok daha mantıklı.

Ama Kapalı Çarşı'da kuyumcu kuyumcu dolaşacaksam zor o iş. Altını hiç satmadığım için satış esnasında ne kadar zarara uğranıyor bilmiyorum doğrusu.

Benim anladığım en mantıklı olanı külçe şeklinde almak zarar etmemek için. Cumhuriyet altını vs bunların taliplisi daha az olduğu için makası açıyormuş kuyumcular.
    Yanlız, hırsızlar artık evlere dedektörlerle giriyorlar.

Onlarda teknolojiye ayak uydurmuşlar. .
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

6.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Yanlız, hırsızlar artık evlere dedektörlerle giriyorlar.

Onlarda teknolojiye ayak uydurmuşlar. .
    Eve hırsız girdiği zaman altın dolar ne varsa gider, ona yapacak birşey yok. İlla evde tutacaksanız dolar yerine altın tutun diyorum sadece.

ytd

7. Çözüm kiralık kasa,
    tabi bulabilirseniz,
    çok zor,
    talipleri çok fazla

8. bakalım yönetim , ABD'nin son kararı ile Dolarda yeni bir operasyon yapar mı ?

hadi vatandaş , bu hain Amerikalılara ders verelim , elinizdeki dolarları kamu bankarında bozdurun ,hem de artı 1 puan faiz kazanın (mesela...)

daha önce süper videolar sürülmüştü ,
    vekilimizin bir elindeki iphone'yi kırmıştı ,
    doları yakanlar olmuştu ,
    tanju çolak dolarları bozdurmuştu ,
    dolarını satan tıraş bedava ,tost ayran kampanyası...
    .....

bugün özelikle TV kanalları süperdi...
    bol bol Amrikaya kızgınlık..hayal kırıklığı ...

yahudi lobisi hep arkamızdaydı , malum amerikayı aslında yahudiler yönetir ,en önemli kademlerde hep onlar vardı ,
    her sene ermenilere takoz koyardılar....

ama bu sene süper dış politika ve ondan ötesi çok daha süper ekonomi sayesinde , batıdaki bariz Türkiye kızgınlığı...
    neyse artık iş işten geçti , artık bizim tezler mahkemelerde bu işi tarihçiler bırakalım , o iş yok artık (gibi ,tv'lerdeki muhabetten bunu anladım..)

diyeli buradan ataları gönderilmiş ermeninin torunu osmanlı tapusunu mahkemeye getirecek biliyorsunuz amerikan adalet sisteminde abuk sabuk tazminat ,rakamları off off...

bin tane başımızda bela varken potansiyel yeni tazminat davaları için start verilmesine sebep olan berbat bir durum...

Sayfa 612/1009 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •