Sayfa 636/1009 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    31 mayısa kadardı. 30 mayıs gecesi güncellemezler inş.
    %5 lik avantaj yılsonuna kadar değil 2022 sonuna kadar olmalı derim
    aynı fikirdeyim

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Bu ortamda stopaj indiriminin de yine uzatılması lazım yoksa faizin sabit kalması faiz indirimi ile aynı anlama gelir
    Aklım almıyor, anlamıyorum diyorum ama gerçekten aklım almıyor...

Bir kâğıt parçası yüzünden bu operasyon bu ekonomiye neden çekildi, neden daha fazla enflasyon, daha değersiz TL, daha yuksek dolar, daha az kredibilite, daha istikrarsız bir ekonomi, daha volatil bir ortam seçildi aklim almıyor...

%35 Üfe ile neyi toparlayacaksınız...

3.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Aklım almıyor, anlamıyorum diyorum ama gerçekten aklım almıyor...

Bir kâğıt parçası yüzünden bu operasyon bu ekonomiye neden çekildi, neden daha fazla enflasyon, daha değersiz TL, daha yuksek dolar, daha az kredibilite, daha istikrarsız bir ekonomi, daha volatil bir ortam seçildi aklim almıyor...

%35 Üfe ile neyi toparlayacaksınız...
    tüketici güven endeksleri adeta çakılmış öngörülebilirliğin olmadığı ortamda zorunlu harcama dışında kimse para harcamaz naci başkana sabredilseydi şu an herkes önünü çok daha iyi görecekti

4. 17 Haziran da gene pas geçecek fakat stopajı yıl sonuna kadar sifirlayacaklar net 19 kalacak Ankara'daki dedikodu böyle faiz artışı olmayacak temmuz da enflasyon düşüşe gerçekmiş hesaplar bunun üzerine kurulmuş dolar 8,40 da bekler artık

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051

-----------------------------------------------------------------------------------------------

“Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

6. faizlerin pik noktaya geldiğini düşünerek odea'dan 395 günlük stopajsız %20 oranla bağladığım mevduatımın 33 günü doldu, kaldı 360 küsur gün. TL mevduatları açısından konuşacak olursam şu ana kadar geçen günlerde 1 puana yakın + faiz aldım, bakalım kafa kafaya gelecek mi hatta dezavantajlı hale düşecek miyim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

8. aktif günlüğü hem 19,5 yapmış ,hem de fx kısmına usdtry grafiğini ilave etmiş (belki diğerleri de vardır...) ama

fiba fx gibi pasif giriş kabul edilmiyor... ( ne saçmalık...)

madem kaldıracı " BİR "olan ,FX işlemi yaptırıldığı idda ediliyor , o zaman

- fx haberleri ,
    - fx temel-teknik analiz raporları
    - canlı grafikler
    - pasif emir girme /iptal imkanı
    -f orward işlem imkanı da tanınmalı.... (derim)

Sayfa 636/1009 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •