Sayfa 650/1009 ÝlkÝlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 5,193 - 5,200 arasý.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altý faiz oranlarý) -III

Alýntý Originally Posted by caliagra Yazýyý Oku
    %20 net diyor rodeo
    Ne demek o? 1 yýl üstü, sýfýr stopajý mý kastediyorlar? TL'yi 1 yýl baðlamak için %40 verirlerse düþünürüm, baðlar mýyým bilmiyorum.
    Yatýrým tavsiyesi deðildir.

Alýntý Originally Posted by paramanya Yazýyý Oku
    Aktif bank aradi gecen gun yazdigim gibi söyledim 5ay uyu sonra niye ciktiniz diye ara .20 ustu dusunurum dedim.
    Valla iyi demiþsiniz. Mevduat bankalarýndan yüksek, tatminkar risk primi vermedikleri sürece ben de düþünmüyorum. Bence mevduat bankalarý mevcut %19-20 bandýndayken, nzor en az %21-22 olmalý.

3.  Alýntý Originally Posted by Jordan Yazýyý Oku
    Ne demek o? 1 yýl üstü, sýfýr stopajý mý kastediyorlar? TL'yi 1 yýl baðlamak için %40 verirlerse düþünürüm, baðlar mýyým bilmiyorum.
    Birikimlerinize Özel %20 Net Faiz Oraný!
    Bankamýza yeni getireceðiniz TL birikimlerinizi, Enflasyona Endeksli Mevduat Hesabý’nda %20,00 net faiz oraný ile enflasyondan etkilenmeden deðerlendirebilir, üstelik vade sonunda açýklanan enflasyon oranýna göre ilave getiri elde etme fýrsatýna sahip olabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmek için size en yakýn.................

diyo

%20 net diyor rodeo
    Düþük daha yükseltmesi lazým.
    Yeni yatýrýmcýyým. Benim yazdýðýmla yatýrým yapmayýnýz. Selamlar.

Birikimlerinize Özel %20 Net Faiz Oraný!
    Bankamýza yeni getireceðiniz TL birikimlerinizi, Enflasyona Endeksli Mevduat Hesabý’nda %20,00 net faiz oraný ile enflasyondan etkilenmeden deðerlendirebilir, üstelik vade sonunda açýklanan enflasyon oranýna göre ilave getiri elde etme fýrsatýna sahip olabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmek için size en yakýn.................

diyo
    Teþekkürler, baktým 1 yýllýk. Benim cesaret sýnýrlarýmýn ötesinde. Bu arada 2018'de özellikle þey'e %5-6 faiz veriyorlardý. Epey faydalanmýþtým. Ayrýca Lübnan ne durumda, ona da bakmak lazým. Pek takip etmedim son günlerde.

Alýntý Originally Posted by breakeven Yazýyý Oku
    sudan 7 kat devalue etti parasýný burada 3 5 kat olurmu olsa hiç þaþýrmam ama adamlar çok þeytani planlarý hiç belli olmuyor.
    naci þahap deðiþimi çok þeytanice varmý bir tane aklýna gelen
    þimdi full dövize giresim var ciddi ciddi
    Her fani ölümü tadacaktýr gibi bunlar da her tl ci bir gün þey'ci olacaktýra çalýþýyorlar.

8.  Alýntý Originally Posted by Jordan Yazýyý Oku
    Teþekkürler, baktým 1 yýllýk. Benim cesaret sýnýrlarýmýn ötesinde. Bu arada 2018'de özellikle þey'e %5-6 faiz veriyorlardý. Epey faydalanmýþtým. Ayrýca Lübnan ne durumda, ona da bakmak lazým. Pek takip etmedim son günlerde.
    rica ederim
    bu arada bu arkadaþlarýn eurobond usd faizleri de%11 gibi.bu emsallere göre yoruma açýk.
    syg

Sayfa 650/1009 ÝlkÝlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •