Sayfa 727/1009 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 5,809 - 5,816 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Ne güzel Ulusal TV kanalında izlerdik kendisini. ama Ulusal TV kanalı Akp çizgisine kaydıktan sonra artık Uğur abimizi çıkarmıyorlar kanalda..

Uğur Civelek parayla satın alınamayacak 3-5 gazeteciden birisidir
    İyi hoşdu da Ben bildim bile en az 10 senedir çöktük çökeceğiz böyle gitmez edebiyatı..
    Hadi oradan diyip iş kuran yada en basiti kredi çekip inşaata gömen köşe oldu..
    Bu gibi ler hala seneye ekonomi çıkmaz..Yok bu kış geçmez..

Turkey 5 Year CDS 404
    26-mai 12:30
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşunun toplam borcu, 2020'de yüzde 23 artışla 500 milyar TL'ye ulaştı.
    https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonom...lasti-6451591/
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    İyi hoşdu da Ben bildim bile en az 10 senedir çöktük çökeceğiz böyle gitmez edebiyatı..
    Nereye kayboldu Civelek şu an nerelerde bilen var mı?

Alıntı Originally Posted by imperial Yazıyı Oku
    Nereye kayboldu Civelek şu an nerelerde bilen var mı?
    Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış.!!

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku

7. Aydın dogan da banka mı kuracakmiş ne

8.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Malesef doğru.

Malesef diyorum çünkü anlattığı herşey doğru ama sonuca bakınca başka bir fotoğraf çıkıyor. Peter Schiff de böyle. Ha patladı ha patlayacak diyor, patladıktan sonra da bak bu daha bir şey değil asıl patlama daha olmadı diyor (ki bunda da haklı) ama sonra toparlanma bilmemne hop borsalar yeni rekor.

Ben borsaya ilk defa bu sene Mart'ta girdim bu arkadaşları sürekli takip ettiğim için.

Benim bu kadar yıl sonra çıkardığım sonuç şu:

Yatırımcı isen her piyasada az veya çok bir kolun olacak. Fiziksel metalde de, kağıt emtia piyasasında da, yurtdışı borsalarında da, bist'te de, emlak piyasasında ve dolarda/euro'da da. (hatta kriptoda bile) Hangisinin anormal ucuzlayıp alım fırsatı vereceği hiç belli olmuyor.

Anlamlı bir parayı bulundurmayacağım tek yer TL faiz enstrümanıdır.

ytd

Sayfa 727/1009 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •