Sayfa 743/1009 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 5,937 - 5,944 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,012
     Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Vay be demek hayat pahalı değilmiş her şey çok ucuzmuş ben alışveriş yapmayı bilmiyormuşum bir şeyi almadan önce kılı kırk yaran ben hemde
    6 yildir Samsung Note 5 kullaniyorum..
    Hic bir sikintisi da hala yok...
    Sik sik hafizayi temizliyorum, cihazi optimize ediyorum, pilini artik gunde 2 defa sarj eder oldum.
    Onceki telefonum da bir Note 2 idi..
    10+ yildir Androidciyim.
    Android ekosisteminde google programlarini (gmail, maps, drive, docs,keep v.s) her isimi iosa gore ucretsiz olarak hallediyorum.
    Bundan sonra da Android ile yola devam ederim.
    Elektronik cihazlar dovis kuru nedeni ile cok pahalandi..
    Sana katiliyorum, artik en son model bir Samsung flagship telefon alamam, gecmiste almistim hic dusunmeden, artik o paralar beni bile dusundurtuyor..
    Samsung kalite ve ozelliklerine yakin ama o kadar pahali olmayan, benim gibi poweruser bir kullaniciya uygun marka model teklifi bekliyorum senden Bahricim.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Yapay zeka da gelisme ile programlar cikacak.ama ucretli olacak.mesela hangi yatirim aracini almanizi soyleyecek.veya doktor yerine gececek.ogretmen olacak.

3. Dudu abi huawei p smart 2019 kullanıyorum taş gibi telefon huawei p smart 2021 son modeli 3000 lira civarı tavsiye ederim tek sıkıntısı ilerde google ambargosu yiyebilme ihtimali

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,012
     Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Dudu abi huawei p smart 2019 kullanıyorum taş gibi telefon huawei p smart 2021 son modeli 3000 lira civarı tavsiye ederim tek sıkıntısı ilerde google ambargosu yiyebilme ihtimali
    Google playstore'a giremeyen telefon malesef olmaz yoksa coktan Huawei almistim, cok kaliteli gercekten..

Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,012
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-r...-hbv00000ugu4e

Su nasildir acaba??

Note 5 den sonra beni tatmin eder mi??

Syg,

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Google playstore'a giremeyen telefon malesef olmaz yoksa coktan Huawei almistim, cok kaliteli gercekten..

Syg,
    huawei kendi appgallery sini baya geliştirdi ancak tabi hala playstore un rakibi olamaz bunun dışında fiyat kalite açısından kesinlikle bir numara ilk aldığımda şok olmuştum kalitesine

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku

Su nasildir acaba??

Syg,
    2 arkadaşım kullanıyor, çok memnunlar.

Note 5 i bilmem.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku

Su nasildir acaba??

Syg,
    Ben buna benzer bişey aldım begenmedim. Instagram gecişleri cok yavaştı. Bu telefonun yarısı vergi, yani gercek değeri 1400 tl o da 165$ civarı eder.

Gecişlerin daha hızlı kullanımı kolay olması için abi 3,5-4 bin tl'ye yaklaşmanızı öneririm.

Sayfa 743/1009 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •