Sayfa 786/1009 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796836886 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 6,281 - 6,288 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1. Sayın Patrick bende Kardemir D ve iş Bankası C düşünüyorum uzun vadeli olarak

Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Sayın Patrick bende Kardemir D ve iş Bankası C düşünüyorum uzun vadeli olarak
    Kardemir D
    Son 12 ay fiyat aralıgı : 2.37 TL -8.84TL
    No comment.!!

https://www.investing.com/equities/kardemir-(d)
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Sayın Patrick bende Kardemir D ve iş Bankası C düşünüyorum uzun vadeli olarak
    Kardemir de radarımda, İşB hisseleri kağıt üzerinde iyi ama bankayı genel olarak sevmiyorum o yüzden önyargım var.

ytd.

4. Benim arkadaşım Kardemir D 7,95 den maliyet yaptı zararda ama hiç şikayet etmiyor 10 lira bekliyor uzun vadeli aldım ayrıca temettü alırım diyor benim de aklıma yattı

5.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Kardemir D
    Son 12 ay fiyat aralıgı : 2.37 TL -8.84TL
    No comment.!!

https://www.investing.com/equities/kardemir-(d)
    Hisseleri TL değil de USD grafiğinde incelemenizi öneririm.

6. Kardemir D için Uzman arkadaşlar, tüm bankacılar temettü ve uzun vade için al dedi biri yalan söylüyor ikisi yalan söylüyor hepsi mi yalan söylüyor

7.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Kardemir D için Uzman arkadaşlar, tüm bankacılar temettü ve uzun vade için al dedi biri yalan söylüyor ikisi yalan söylüyor hepsi mi yalan söylüyor
    Bankacılara sorarsan hepsi her hisseye al derler :D Ben şunu alma diyeni pek görmedim. Hangi hisseyi sorsam o da güzel, o da şahane diyorlar asdadasd. Bazılarını daha bir seviyor olabilirler ama.

Totalde riske etmeyi göze aldığınız miktar önemli olan. Toplam varlığınızın ne kadarı bist'te dururken gece kabus görmezsiniz onu hesaplayın ondan sonra gerisi gelir.

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Hisseleri TL değil de USD grafiğinde incelemenizi öneririm.
    Uğur ağabey dolar grafiğini yapıştır.!
    Mümkünse hep beraber inceleyelim.!!
    Saygılar.!
    Son 1 yılda % 400 fiyatı iyice şişirmişler.!!
    Bu şirket %400 karmı etti?
    Tam bir balon.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 786/1009 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796836886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •