Sayfa 801/1009 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851901 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 6,401 - 6,408 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,085
    Adamın birinin malum organında yaralar çıkmış. Utandığından zamanında doktora da gidememiş. Bir süre sonra organ zayıflayıp simsiyah olunca mecburen eşiyle birlikte doktor doktor dolaşmaya başlamışlar.
    Gittiği ilk doktor bu yara iyileşmez, kesmek lazım deyince adam hemen itiraz ederek başka bir doktora gitmiş.
    İkinci doktor da aynı şeyi söyleyince bu defa karısı karşı çıkıp olmaz diye diretmiş. Ama yara giderek büyüyormuş.
    Son bir umutla ünlü bir cerraha daha gitmişler. Doktor bir adama bir de ailesine bakıp: Merak etmeyin demiş. Bunu kesmeye gerek yok. Yakında kendiliğinden çürüyüp düşer.

AKP'nin durumu da buna benziyor. Yok erken seçimle mi düşer, yok genel seçimle mi düşer, yoksa (haşa) mafya darbesiyle mi düşer. Valla bu saatten sonra hiç dokunmaya, karışmaya gerek yok, bence kendiliğinden düşer.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2. Güzel hikayeymiş. Bana da öyle geliyor.

Gelinen noktada çökecek namuslu iş adamı kalmadı geriye. Vatandaş zaten fakirlikten kırılıyor.

Mafya, devleti halka şikayet ediyor, var mı ötesi?

Kendi kuyruğunu yiyen yılana benzetiyorum ben de durumu.

Bir yandan savcıları göreve çağırıyor, adalet niye işlemiyor diye sinirleniyor, öbür yandan da beni satmasaydın seni cb yapacaktım diyor.

Re za let

Bundan daha kötüsü olmaz dediğimiz her günün arkasından daha kötüsü geliyor.

Bir de öyle bir durum oluştu ki yarın öbürgün es kaza bu adam ülkeye geri dönüp aday olsa dünyanın oyunu alacak. Biliyorum, alacak. Sağda solda aday olsun oy veririm diyen bir sürü tip türedi.
    Son düzenleme : Patrick Bateman; 09-06-2021 saat: 20:49.

Alıntı Originally Posted by BüyükResim Yazıyı Oku
    Vay üstad döktürmüş gene.
    Çok büyük üstad...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

4.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Tek kurtuluş erken seçim , başka hiçbir kurtuluş yolu yoktur.
    Hiç sanmıyorum. İktidarı - muhalefeti köşesi olan hepsi halinden memnun. Erken seçim diye her gün bağıran muhalefet partileri aslında - mış - gibi yapıyorlar. gerçekten isteseler ; İktidardan beklemeden kendileri '' istifa ederler ''. Böylece erken seçim zorunlu olur. Ama hiç bir milletvekili tatlı maaşından vazgeçmek istemiyor. Yukarıda kavga var gibi yapıyorlar ama kayıkçı kavgası...

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Hiç sanmıyorum. İktidarı - muhalefeti köşesi olan hepsi halinden memnun. Erken seçim diye her gün bağıran muhalefet partileri aslında - mış - gibi yapıyorlar. gerçekten isteseler ; İktidardan beklemeden kendileri '' istifa ederler ''. Böylece erken seçim zorunlu olur. Ama hiç bir milletvekili tatlı maaşından vazgeçmek istemiyor. Yukarıda kavga var gibi yapıyorlar ama kayıkçı kavgası...
    İktidar devrilecek de ne olacak? Halkın kafadan yarısının istediği tam da böyle bir Türkiye. Kim kime korsa. Herkes tuttuğunu asıyor, kesiyor, çöküyor. Çöken çökene.

Normal şartlarda %1 bile alamaması gereken bir partiden bahsediyoruz burada.

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku

AKP'nin durumu da buna benziyor. Yok erken seçimle mi düşer, yok genel seçimle mi düşer, yoksa (haşa) mafya darbesiyle mi düşer. Valla bu saatten sonra hiç dokunmaya, karışmaya gerek yok, bence kendiliğinden düşer.
    Asıl mesele bu zaten ....
    Erbakan da demişti eskiden ya..
    Düşecek de, nasıl düşecek.
    Düştü diyelim. Devlet işgal edilmiş tekrar eski kurucu değerlere nasıl dönülecek.
    Daha neler olabileceği farkında olanlar için apaçık ortada.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Ben hile yapılıyor diye çok düşündüm zamanında ama sonradan belli oldu ki hile mile yok. Adamlar çatır çatır almışlar oyları. Örgütlü cehaletin önünde duracak güç yok.

8. Daha öncede söyledim toplumsal ahlak çökünce olan budur bizim gibi eğitimli ve ülkesini sevenlere düşen doğruları hiç bıkmadan anlatmaya devam etmektir. Bu ülkenin bu hale gelmesi 1980 den sonra yavaş yavaş yavaş olmuştur.
    Örgütlü cehalet 41 yılda bu hale geldi

Sayfa 801/1009 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •